Mysteria (Heavy,Thrash Metal) - İstanbul

Bu arada Onur arkadaşımızın içinde bulunduğu medeni durum değişikliği nedeniyle gruptan ayrılması ve klasik aile babası olması söz konusudur.:) Yerine de büyük ihtimalle eski vokalimiz Onur Saydam gelecektir birkaç gün içinde kesinleşir.

sizi on the run da izledm gayet iiydi performansınız keyifli bi akşam geçirdik teşekkürler en yakın zamanda tekrar izlemek isterim. beste de yapmayı düşünüyo musunuz?

Bu arada son olarak

16 Eylül'de Rockstar'da sahne aldık.Sahne,ses sistemi ve mekan her ne kadar iğrenç olsada güzel bir konserdi.Çalınan şarkılar sırasıyla:

Dark Saga
Kings of Metal
Enter Sandman
Creeping Death
Watching Over Me
The Trooper

=)

CanTokgoz demiş ki:
Bu arada son olarak

16 Eylül'de Rockstar'da sahne aldık.Sahne,ses sistemi ve mekan her ne kadar iğrenç olsada güzel bir konserdi.Çalınan şarkılar sırasıyla:

Dark Saga
Kings of Metal
Enter Sandman
Creeping Death
Watching Over Me
The Trooper

=)

Konserden görüntü , video veya kayıt yok mudur ?

Bu konsere çıkmadan önce bir hazırlık yapma imkanımız olmamıştı. En son mayıs sonunda bir konser vermiştik ve yaklaşık 3,5 ay bir araya gelemedik. Çok ani bir kararla konsere çıkmamız gerekti. Konser sabahı bir prova yaptık ve akşam sahneye çıktık. Rockstar da daha önce sahneye çıkanlar varsa nasıl rezil bir ses sistemi olduğunu biliyorlardır. Çaldığımızı duyamadık bile. Ben davulu duyuyordum sadece ve ondan metronom alarak kendimi duymadan çaldım. Aynı şekilde diğer arkadaşlarımızda. Böyle olunca da işler pek istediğimiz gibi gitmedi. Gerçi o gece seyirciyi en çok memnun eden gruptuk sanırım. Ama buna rağmen ben pek zevk alamadım. Umarım bir daha böyle olaylarla karşılaşmayız. İki mp3 kaydı koyuyorum.

Mysteria - The Trooper

Mysteria - Watching Over Me

magical deads için gelmiştik rockstardaki konsere. ama sağolasınız en önlerde headbang yaptık :D

ses sistemi gerçekten iğrençti. herşeye rağmen iyiydiniz. başarılarınızın devamını dilerim.

Arkadaşlar olur böyle aksaklıklar takmayın kafanıza , solo gitar hariç herşey iyi duyulmuş.Hatta o kadar kötü dediğiniz kayıt bence o kadar da kötü değil , hatta iyi çekilebilseymiş ( ya da sistem muabbeti ) çok da temiz bi kaydınız olurdu arşivinizde kolay gelsin ;)

uzun zamandır göremediğim sevgili müzisyen kardeşim Onur ve grup arkadaşlarına sonsuz başarılar dilerim.dün haberini aldım.bir aksilik olmazsa 29'undaki konserde bende orda olacağım.şimdiden yolunuz açık olsun.

S_COREY_S demiş ki:
magical deads için gelmiştik rockstardaki konsere. ama sağolasınız en önlerde headbang yaptık :D

ses sistemi gerçekten iğrençti. herşeye rağmen iyiydiniz. başarılarınızın devamını dilerim.

Çok teşekkürler. Ne mutlu bize ki sizi ana hedefinizden saptırmayı başarmışız :D Bekleriz yine konserlerimize..

Bronx demiş ki:
Arkadaşlar olur böyle aksaklıklar takmayın kafanıza , solo gitar hariç herşey iyi duyulmuş.Hatta o kadar kötü dediğiniz kayıt bence o kadar da kötü değil , hatta iyi çekilebilseymiş ( ya da sistem muabbeti ) çok da temiz bi kaydınız olurdu arşivinizde kolay gelsin ;)

Evet malesef oluyor böyle şeyler. Çok özensiz davranıyor mekan sahipleri. Ama buna rağmen insanların desteğiyle birşeyler yapmaya çalışıyoruz.

Solo gitar pek duyulmuyor malesef. Ama işte o da ses sistemiyle alakalı. Birde kayıt edilen cihazla tabiki. Görüşlerin içinde çok teşekkürler. Eleştriler her zaman önemli bizim için.

29 Ekim tarihinde Taksim Dorock barda olacağız tarihte bir değişme olmazsa. Olursa da buradan haber veririz.

evet arkadaşlar 29 Ekim 2006 Pazar günü saat 17:00 civarı herkesi DoRock konserimize bekliyoruz. Giriş bedavadır :)

Bizle beraber çıkacak olan gruplar

Eversoris ( Melodic Death Metal )
Blazer ( Heavy Metal )
Desecrate ( Death Metal)

Ben hiç ısınamadım bu arkadaşlara özellikle gitaristlerden bi tane uzun saçlı vardı kestirdi saçları abajur gibi oldu onu hiç gözüm tutmuyo :D Bi tane davulcuları var hep baget kırıo sanırım o da çalmayı bilmio.Bi vokalleri var o da söyleyemio seyircilere söyletio hep.Bi de öbür gitaristleri var o ztn en sinsi gibi olanı.Back vokal yapıo güya ama hiç bişey duyulmuo.Bi de basçıları var onun hakkında yorum bile yapmayacam :D (Şaka lan şaka. Şimdi bana odunla falan girişirsiniz sağlama alayım kendimi)

HEPSİNİ SEVİYORUM METAL KARDEŞLERİM BENİM.SÜPERSİNİİZ ULAAAAGGHHN :!:

acropolis demiş ki:
Ben hiç ısınamadım bu arkadaşlara özellikle gitaristlerden bi tane uzun saçlı vardı kestirdi saçları abajur gibi oldu onu hiç gözüm tutmuyo :D Bi tane davulcuları var hep baget kırıo sanırım o da çalmayı bilmio.Bi vokalleri var o da söyleyemio seyircilere söyletio hep.Bi de öbür gitaristleri var o ztn en sinsi gibi olanı.Back vokal yapıo güya ama hiç bişey duyulmuo.Bi de basçıları var onun hakkında yorum bile yapmayacam :D (Şaka lan şaka. Şimdi bana odunla falan girişirsiniz sağlama alayım kendimi)

HEPSİNİ SEVİYORUM METAL KARDEŞLERİM BENİM.SÜPERSİNİİZ ULAAAAGGHHN :!:

Sen kimsin olm bana sinsi diyorsun adama bak, kimliğini açıkla hemen :D

29 Ekim Pazar akşamı Taksim Dorock barda olacağız. İlgilenenler olursa bekleriz konserimize.

afiun7.jpg

Geri