Gizli Özne (Tarz?) -Şehir?

selam

birçok grup gibi siz de once orjinal solosunu calarsınız sonunda da kendinizden bir şeyler eklersiniz, hepinizi iyi muzisyensiniz bu o kadar zor olmasa gerek ;)

selam ben grubun bas gitaristiyim
aslında haklısın bazı şarkılar vardır ki orjinal solosunu çalmak gerekir ancak şu var ki
bunu çalmamamızın sebebi çalamamamız değil rep. çok geniş olduğu zaman bazen soloları es geçebiliyoruz nadir olarak sweet child ve bilmece de bunlardan bi kaçı söyledğn de haklısın ama bu tüm şarkılarda geçerli bi durum değil farkındaysan o da bizim kendi zaman problemimizden kaynaklanıyor bunun dışında şarkıları orhinal hali ile çalmak bizim işimizdir
bu konuda hassas bi grubuz dikkatli dinleyiciler anlar zaten

tşkrrlerr...

aslında haklısın bazı şarkılar vardır ki orjinal solosunu çalmak gerekir ancak şu var ki
bunu çalmamamızın sebebi çalamamamız değil rep. çok geniş olduğu zaman bazen soloları es geçebiliyoruz nadir olarak sweet child ve bilmece de bunlardan bi kaçı söyledğn de haklısın ama bu tüm şarkılarda geçerli bi durum değil farkındaysan o da bizim kendi zaman problemimizden kaynaklanıyor bunun dışında şarkıları orjinal hali ile çalmak bizim işimizdir

tşkrrlerr...

bunu çalmamamızın sebebi çalamamamız değil rep. çok geniş olduğu zaman bazen soloları es geçebiliyoruz nadir olarak sweet child ve bilmece de bunlardan bi kaçı söyledğn de haklısın ama bu tüm şarkılarda geçerli bi durum değil farkındaysan o da bizim kendi zaman problemimizden kaynaklanıyor bunun dışında şarkıları orjinal hali ile çalmak bizim işimizdir

tşkrrlerr...

bbbte0.jpg

Başarılar :)

"Mart 2007" itibari ile "Gizli Özne" grubu olarak albüm çalışmalarına başlamış bulunuyoruz.
Bu güzel haberi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.Şu sıralar yoğun bi şekilde düzenleme ve aranje çalışmalarındayız akabinde hemen kayıtlara başlayacağız.Albüm tamamen kendi şarkılarımızdan oluşacaktır sitedmizdeki mevcut şarkılarımıza 4 adet yeni şarkı eklenecektir toplam 12 şarkıdan oluşacak albümümüzün çıkış zamanı 2007 baharı veya yaza doğru düşünülmektedir.Yapımcı firmamız "Kadıköy Müzik"aynı zamanda "Çamur" ve "Deli" gibi gruplarında Yapımcı firmasıdır.Albüm ile ilgili tüm haberleri sitemizden alabilirsiniz
ayrıca yakından takip etmek isteyenler aşağıdaki adresleri de tercih edebilirler

www.gizliozne.anatolianrock.com
www.gizliozne.forumlari.net
www.myspace.com/gizliozneonline

Tüm soru,görüş ve fikirlerinizi bize bildirin

Gizli Özne

ooo *gizli özne* süper bir grup
özür dilerim ve geceler şarkıları harika
kör kuyu'yu da şiddetle tavsiye edilir.....
başarılarınızın devamını dilerim :alkıs

çok sevdim ben şarkılarınızı :D
sabahtan akşama kadar "özür dilerim" dinliom :LOL: izmire de gelirmisinizz :D
başarılar... mutlu ve müzikle kalınn ;)

evet geldik burdayız yazı burda geçirmeyi planlıyoruz yani antalyada ama konserlerimiz var dışarıda onlara gidicez

kayıtları da antalyada yapıcaz yüksek ihtimalle
yakında yeni anlaştığımız firma adımızı da açıklıycaz

bizi çok fazla yormıycak bi performans düşünüyoruz belki the bar belki bi otel ama öncelikli olarak elbette albüme odaklanıcaz 2-3 aylık bi süreç bu iyi bi iş çıkarabilmek için yorulmamamız gerek:)

Gizli özne şarkılarını gerçekten severim şimdide albüm çalışması olduğunu duydum çok sevindim eminim super birşey cıkacak ortaya

Geri