Self Torture

On0e_SiFFreDDi demiş ki:
hehehe onu ilk izleyenlerdenim 8) hava atar* cok guzel
abilerim, cok severim RTN gecmis olsun, oturup konustuk eylendik ;) 3uncu albumu BEKLIORUZ :twisted: gerci MissIII'yide dinledim bir kismini haydi bokalm!

"PICK UP WHO HAS FALLEN..."

FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT FT

hehehe... sagol kocum benim... keske sende rock repbulic'e gelseydin... pick up those fallen...

babalar... ilk once kotu bir haberim var... bizim menejerimiz yanlislikla hemen hemen tum goruntulerin uzerine sick of it all'un performansini cekmis... :( ...klib'i siteden inderebileceksiniz yakinda... yanliz su an webmasterimiz cok mesgul... isleri biter bitmez hal eder...

Ya Self Torture hala Izmır demı yasıyor yasıyorsa ımza alalım!!!

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından düzeltilmiştir. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

hehe bu cok guzel oldu işte.
sagolun beyler tarıhıde bir ara yazarsınız. yeah

Yönetici Uyarısı:Mesajınız yönetici tarafından düzeltilmiştir. "Z" yerine "S" kullanmayınız. Forum kurallarını okuyunuz.

cenkerden bir mesaj (guestbooktan bir alinti):

yeni besteleri tam gaz yapmaya başladık. 6 veya 7 ay sonra recorda basacaz bi aksilik olmazsa. bizden ne beklendiğini çok iyi biliyoruz. yeni album en iyi ft albümü olacak kimsenin kuşkusu olmasın. biz çalarken aşağıdaki savaş daha şiddetli olacak herhalde. şimdiden kas yapmaya başlayın ya da canınızı sıkmayın yere düşerseniz aile üyelerinden biri kesin ayağa kaldırır.

self torture tam gaz.
inş. gelecegin solitude yi.daha büyük basarılar beklıyoruz...
HADİ FT...!!!!
siz bizi merak etmeyin biz bakarız basımızın caresine...:):):)
bide su konseri indirebilsek abi.......

numlock demiş ki:
ya harbiden ne oldu bu klibe ya?nerden bulacaz abicim.
bide su konser(republic)kayıtları yada resimleri var sa ii olur ft ciler :)

abi ilgin icin cok sagol... sorun icin onceden bir cevap yazmistim... copy paste yapip bu yazinin altina ekledim... kendine iyi bak...

babalar... ilk once kotu bir haberim var... bizim menejerimiz yanlislikla hemen hemen tum goruntulerin uzerine sick of it all'un performansini cekmis... ...klib'i siteden inderebileceksiniz yakinda... yanliz su an webmasterimiz cok mesgul... isleri biter bitmez hal eder...

valla ben çok fazla self torture fotoğrafı çektim ama eski tip makine ordan fotoğrafları çıkarmam 1 yıl sürer bide scanletmem bi yıl daha 2 yıl bekleyin yani :D

Geri