Self Torture

***BOL ACILI ADANA KONSERİ***
**AÐIZLARI YAKMAYA, CİÐERLERİ TİTRETMEYE GİDİYORUZ**
flyer_southerntrendkill.jpg

vayy vayyy, çukurova havası yarar selfe :D

23 aralık günü adanayı etkisi altına alacak şiddetli bir death metal yağışı bekleniyor.....

şimdiden başarılar, iyi eğlenceler

Gerçekten sıkı hazırlanılmış bir konser ve sıkı hazırlanmış bir albüm. Yeni albüm şarkılarında daha Groovy havalar sezinledim ben şahsen ( bence bu çok iyi :twisted: ) sanırım bu albüm diğerlerinden daha farklı bir yapıda olmuş kimbilir belkide yeni bir yapı ve yeni bir soundla yeniden start almış Self Torture Tayfası müzik kariyerinde; Şahsen ben çok beğendim yeni parçaları. Şu kesinlikle pekişmiştir ve rahatlıkla söylenebilirki SELF TORTURE bu albüm ile kendine has bir soundla çizgisini belirlemiş taklit edilmez has bir yapı ortaya koymuştur....... Yurt dışındaki tarz örneklerini aratmayacak bir yapıda oldukları açıkça ortadadır.

BLACK TOOTH olarak tebrik eder başarılar dileriz..

www.blacktoothmusic.com

linklerle uğraşmak istemedim direk koyuyorum fotografları....
dediğimiz gibi 'biz bize' eğlendik. arenaya çıkmadan önce bir hamama girip terledik. sevdiklerimizle,sevenlerimizle toplandık. içerde birsürü tanıdık vardı ve en çok adım başı durup sohbet etmekten keyif aldım .
PC175555.jpg

PC175544.jpg

PC175537.jpg

PC175529.jpg

PC175499.jpg

PC175498.jpg

PC175487.jpg

PC175476.jpg

PC175393.jpg

PC175356.jpg

DSC05549-2.jpg

Mehmet Stevenson : Vokal
Cenker yılmaz: gitar
Engin Kamarot: bas gitar
Semih Örnek: davul
kapak.jpg

Kendi tarzlari göz önüne alindiginda ülkemizdeki öncü gruplardan birisi durumunda olan Self Torture'un,
tecrübesi, hırsı ve ruhuyla ortaya koydugu 3. albümleri "Dead Center" Anger Epidemic Records etiketi ile bugün, 21.12.2006 tarihi itibari ile
raflardaki yerini almıştır. Dead Center'da sizi vokallerden gitarlara, baslardan davullara her noktası titizlikle işlenmiş
şarkılar ve şarkıların gücünü yansıtan dozer gibi bir kayıt bekliyor. Dead Center sonrası Self Torture'u konserlerde daha sık göreceksiniz.
Köpek uyandı.

albümü tüm yurt çapında dağıtıma bağlı olarak 1-2 gün içinde dnr ve megavizyon şubelerinde bulabilirsiniz.. ulaşamayanlar için : [email protected]
[email protected]
www.selftorture.net
www.angerepidemic.com
www.myspace.com/selftorture

*** İŞTE BÖYLE !!! ***
HPIM0112.jpg

nefis yemekler, ılık hava, şalgam, muzlu süt, geniş ve ferah şehir & sıcak insanlar, kendimizden tiksindirmeyi başardığımız naranciyeci, sert müzik, harika konser sex, drugs&rock'n roll....

FT tayfası İstanbul'dan sırf bu konser için uçakla atlayıp Adana'ya gelen, üstüne muhabbetin kralını gösteren, sex,drugs &rock'n roll ortamına ön ayak olan TAYFUN'A yürekten teşekkür eder. sendeki samimiyet, muhabbet, dürüstlük çok az insanda bulunur. o yüzden beraberdik, izmir'de de beraber olacaz tayfunum. Hepimiz orada olmana çok sevindik.

Ayşenur ( minyatur artemisia) başta olmak üzere konserde emeği geçen, konsere gelen herkese, evinin kapılarını açan misafirperverliğin kralını gösteren, tüm hanzoluklarımıza katlanan ferhat, cihan ve hüseyin e, super rahatlık gösterip hiç bir muhabbetten geri kalmayan, her dk hizmet eden melike'ye ve gördüğümüz en model insanlardan biri olan Barış'a tüm gece boyunca söylediği tüm laflardan ötürü tesekkur ederiz. Tekrar görüşeceğiz Adana........

PC235610.jpg

PC235603.jpg

PC235595.jpg

PC235584.jpg

PC235583.jpg

Geri