Self Torture

Uplift! It's okay... 8)

harikaydi konser anca ayilabildim, pazar gunu resmen harcandim ;) HEFTY POWER forever... mumu for president diyorum ve Land&Sky dinleyerek uzaklasiyorum! :twisted:

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği kişilere yönelik hakaret ve/veya küfür içerdiğinden silinmiştir. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği kişilere yönelik hakaret ve/veya küfür içerdiğinden silinmiştir. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Daha cook Ankara konserleri istiyoruz gerekirse İstanbul heryerde birlikteyiz, selftorture FullTime we are familyy :metal

bu forumla onceden hic dogru duzgun ilgilenemedim... kusuruma bakmayim... bir daha olmaz... neyse... selftorture'la ilgili son haberler soyle... (1) 1, 2, 3 temmuz'da istanbul rock republic'teyiz... ucuncu gun cikiyoruz... o gun cenotaph, sick of it all, ve in flames cikiyor... (2) eylul'de bulgaristan'dayiz... toplam 5 sehir... detaylar sonra... (3) 7 ay sonra yeni album icin kayita giriyoruz... buyuk bir ihtimal ismi "pick up those fallen" olacak... (4) penetrate one by one klibi bitmistir... cok yakinda dream tv'de gorebileceksiniz... (5) su an aklima baska birsey gelmiyor... ama kesin birsey unuttum... neyse... simdilik bu kadar...

t-sort'lerimiz baska bir firma tarafindan basilmiyor... sirketin ortaklari ayrilmis... artik merchattack diye birsey kalmadi yani... gene is bize dustu... az zaman kaldi... yeni birsey degil bu... daha zor durumlarla karsilastigimiz oldu... soz vermiyorum... ama rock republic'e en az 50 tane yetistirmeye caliscagiz...

izmir e daha hiç gelmediniz bekliyoruz geçen sene izmi rock fest de çıkıcaktınız ama gelmemiştiniz gene düzenlenicek aynı olay gelicekmisin acaba
007.jpg

çok güzel fotoğraf
038.jpg

bu da efsanevi 19 mayıs konserinde beraber çıktıkları black tooth grubunun bi resmi :) onur un koluna dikkat
fotoğrafların devamı için:(başka self torture yok :()
www.fotomuhabiri.com

Self torture cok guzel sekilde geliyor cok guzel bir albumle artik yollarinin daha da acilacagini dusunuyorum ilerlemeler guzel ve mutluluk verici gorunuyor.
Ayrica t-shirt cikmazsa cikmasin bende special edition selftorture t-shirt u var :p

Penetrate One By One klibini izledik :D harika olmus! :twisted: sabah aksam dreamTVde bize eslik edecek olan bu klip ile yimahlar dahada zevkle yinecekh.. 8)

s_hifty demiş ki:
ben kaydedeyim ordan o zaman :) ama derseniz bizim koyucağımız daha kaliteli olucak o zaman hiç uğraşmıyayım bile

abi yayin'nin kalitesi ve elimizdekinin kalitesinde bir fark yok... cunku ikiside yaklasik 500 mb'lik bir avi dosyasi... ama tabi internet'teki daha dusuk kalite olur... 25 - 30 mb kadar bir dosya olur cunku... eger ankaraya gelirsen sana orijinalini ayarlariz... sadece bir bos cd getir yeter...

arkadaslar dun aksam yuksekses programini bizim klip icin izliyenlere cok tesekkur ederim... ve ozur dilerim... bildiginiz gibi klip cikmadi... biz bu hafta gonderdigimizde ellerine gectigini ve bir daki programda yayinliyacaklarini belirtmislerdi... bende anlamadim niye boyle oldugunu... her halde haftaya gosterirler... ama emin degilim ve soz veremiyorum artik... sans iste... belki zamanlari yetmedi... dedigim gibi sebebini bilmiyorum... kusuruma bakmayin...

Geri