100 Derece

gayet iyi olmuş.. bu tarzdan hoşlananlar için tabi..
üflemeli enstrumanlar dikkat çekio.. hoş durmuş..
klip güzel.. enerjik tarzlarına uygun.. albüm kapağı felan da.. her ne kadar yazıları okuyamasam da :)

melek oldum şeytan oldum gülümseyerek!! -ki çok doruu-

Şimdik ben biraz eleştiricem :) Dinledim daha doğrusu dinlemeye çalıştım kendilerini ama ses kötü yani bir süre sonra beynim zonklamaya başladı :) yeni nesil rock yapan grupları dinlemeye pek bir meraklı biriyimdir hatta kimsenin bilmediği grupları keşfetmek falan hoşuma gider 100 dereceye yine saygı duyarım onlar gibi gençlere ihtiyaç var herzaman ...
Solist değişsin derim ben :) şöyle sesi dinlenilebilinir biri gelsin :LOL:

Ülkemizde bu kadar az albümlü grup varken 100 derece,manga,direc-t gibi yeni gruplara karşı daha yapıcı eleştirilerde bulunmak gerekiyor.Kaybetmek çok kolay kazanmak çok zor.RESPECT!!!

bence 100 derece kendi alanında gayet başarılı-eğlenceli-çoğu şeyi ti'ye alabilen iyi bi grup-
bu tarzda elle tutulur çok az grup var zaten ve 100 derecede gayet iyi bi çıkış yaptı-tebrikler :D ...yaptıkları müziği sonuna kadar destekliycem..gene eksikleri var ama ilk albüme göre çok başarılılar.severek dinliyorm yanii :)
ve ank konserini bekliyorm -ve tabiiki +18 olmayanından :)

gzdejen demiş ki:
bir turlu sevemedim ne biliyim on yargılı olmamak lazım ama kahpe felek felan yok yok?..

aynen.. o saksofonları bi kesip distortion ı açıp düzgün bir punk grubu olsalar daha iyi olurmuş gibi geliyor ama plak şirketlerinin olaya müdehale ettiğini düşünmeden de edemiyorum açıkçası.

müzik çok güzel çok hoş...
vokalde iyide sesini hafiften kasıyo gibi geldi ama seviyorum ben bu grubu alıcam albümlerini..
(axle adam hala albümü getirtmedi:) ama baskılar bizi yıldıramaz mutlaka alıcam hemde inat diye ordan)

Geri