100 Derece

hasonowic demiş ki:
axlewurm demiş ki:
tamam ya gerginlik yaratmaya gerek yok-herkes 100dereceyi beğencek diye bişey de yok!

herkes beğenmek zorunda diil ama biraz daha düzgün konuşulsa iyi olur...
o da doğru ama neyse
anjeliq sen bana para ver ben sana alırım kızılaydan-yada ben bi ara alırım ben eryamana geldiğimde verirsin parayı!ya bana kalsa parada önemli diil ama anla işte :D ;)

Albüm gayet hoş olmuş da yazıları okuyamayan tek kişi ben miyim?? Bir de "Sen Gidince"yi bi coverlayacaktık... :roll:

cidden neden?

axle cım teklifin için gerçekten saol:)
bizim adamın burnunu sürtmeye çalışıyorum yok inat ederse iyice ben parayı veririm sana sen alırsın..
ama o adama getirttirecem taktım:)

(bu giggle nicki üzerinden ama axlewurm tarafından yazılmış bir mesajdır)

justin timb.. olayı ya geyik olsun diye ya da onun herangi bi şarkısından ya söz yada melodi kulllanmış olabilirler mi???
inekciiim ;) yazıları okuyamaman gayet normall-çünkü cd'de kötü bi karekterle yazılmış bütün yazılar :D -ama kasette öyle değil-ve evet albümde beğenmdiğim tek parça 'sen gdince'!!!

otomatikpilot demiş ki:
100C@VOX 16 Şubat

Ayrıca 17 Şubattaki CAKE konserinde alt grup, konser akatlar spor salonunda...
mertcim hazır gelmişken albümde teşekkürler bölümündeki justin olayını bi yazsan yaa :D
sırf geyik olsun diye mi yazdınız?? :roll:

(bu giggle nicki üzerinden ama axlewurm tarafından yazılmış bi mesajdır :!: )

hasonowic demiş ki:
axlewurm demiş ki:
tamam ya gerginlik yaratmaya gerek yok-herkes 100dereceyi beğencek diye bişey de yok!

herkes beğenmek zorunda diil ama biraz daha düzgün konuşulsa iyi olur...
dostum sen sıkma canını. bi ara iste gidip canlı dinleyelim beah.

solist bana hiç öle kötü gelmedi sanki sarkılarla bütünleşmiş gibiydi.albumdaki font lar süper bu arada gerçekten okurkn zevk alıyorum...

bende acaip beğendim albümü.aslında sen gidinceyi coverlicaktık biz 100 derece yapınca yıkıldım du bakiym nası yapmıslar diye aldım albümü.VE ALBÜM HARİKULADE...

Geri