K®avat (Alternative) - İzmir

merhaba arkadaslar bende grup üyelerinden Ozan(bas gitar - backvokal).. herkese yaptıgı yorumlar ve ayırdıkları vakit için cok tesekkurederim... dun aksamki konsere gelen arkadaslardan kendi adıma özürdiliyorum.. konseri verdigimiz yerin akuistigi kotu oldugundan ve okulda party saatine kadar ders oldugundan sound check düzgün yapılamadı bu gibi teknik sorunlardan dolayı herkesten özürdiliyorum...

Öncelikle Seyduna'dan Can'a yakın ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.Kardeşim İzmir'e gelirseniz mutlaka görüşüp muhabbet etmek isteriz.

Ayrıca dünkü konserde kapıda yaşanan aksaklıklardan dolayı tekrar özür dileriz.Konserden bir gün önce burdan duyuru yaptım,tanıdıklarımıza da telefonla teker teker haber verdim,kapıya kadar gelenleri de ben bizzat müdahale ederek içeri aldım elimden geldiğince;ama yine de bu duyurudan haberi olmayıp,kapıya kadar gelip bize ulaşamayıp geri dönenler olduysa o arkadaşlardan özür diliyoruz.Bu olayları bize yaşatan Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi Sekreteri çok sayın "Muharrem Bey"e de buradan sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.Biz fakülte bünyesinde yapılan bu etkinliğe,olayı organize eden kulüp ve topluluklardaki arkadaslarımızın hatrına hiçbir ücret talep etmeden geldik.Bahsettiğim arkadaslarimiz da son derece büyük bir emek sarfederek takim çalışmasıyla bu organizasyonu meydana getirdiler.Ancak bu kadar kişinin emeği,çabası hiç umrunda olmayan sekreter pek muhterem "Muharrem Bey" talimatıyla işletme fakültesi dışındaki kimseyi içeri almayarak bütün bu çabaları baltalamış,organizasyonu yapan arkadaşlarımızın Bor Müzik'ten kiralanan ses ve ışık sistemi ücreti altında ezilmelerine,zarar etmelerine sebep olmuştur.Ayrıca saat 5'te başlaması planlanan organizasyonda verilecek konserler için ihtiyaç duyulan soundcheck'e de saat 5 buçuğa doğru anca başlanmasına müsade ettiği için kendisine ayrıca minnettarız.Otoritesini konuşturup "düzeni" sağladığı için de kendisini tebrik eder,daha sonraki organizasyonlarda da bu muhteşem performansı sergilemesini can-ı gönülden diliyoruz...

Ayrıca Bor Müzik'ten gelen ses tesisatında solo gitaristimizin bozuk monitöründen başka çok büyük bir problem yoktu gerçi;ama içerinin felaket akustiği her şeyi berbat etmeye yetti.Ama bu mağara efekti gibi muazzam uğultu içinde de gelen arkadaşları eğlendirebildiysek ne mutlu bize...İzleyen dinleyen arkadaşlardan varsa burda,yorumları bekliyoruz...Bir sonraki etkinlikte görüşmek üzere...

Arkadaslar selam. Bana söyleyecek pek fazla bisey kalmamis aslinda. Sagolsunlar ozzy ve serhat herseyi söölemis.. Bizi pek memnun etmeyen bir konserdi. Ama yasanan tüm bu olumsuzluklara ragmen saniyorum gelen arkadaslari memnun ettik. Cünkü konser kaydini seyretttigimizde bayagi cosan bi kitle gördük. Bizimle birlikte eglenen herkese çok tesekkür ederiz. Serhat'in da dedigi gibi buraya yorumlarinizi yazarsaniz çok sevindirirsiniz bizi.. Simdilik eywallah...
Haa bu arada seyduna'dan adas Can'a da sevgiler. Cok tesekkürler Can.. Biz de Ankara'ya gelmeyi çok isteriz. Umarim bi gün biyerlerde bulusuruz. Sevgiler, basarilar..

Herkese selam. Ben Sadik. K®AVAT solo gitar.. Bensiz olmaz dedim :p ve geldiim. Aksamki konserle ilgili fazla yorum yapmaya gerek yok, geldi geçti bitti iste.. Ama o tonmaister arkadas bi daha mümkünse gelmesin.. Herneyse yorumlarinizi bekliyoruz arkadaslar

arkadaşlar merhaba ben egemen. hepinizin ellerine sağlık ne diyim(serhat sana ayaklar da dahil :) Öncelikle gerçekten çok iyi olduğunuzu belirteyim zaten konser sonrasında tepkilerden de bu gayet açık bir şekilde anlaşıldı. ama belirttiğiniz gibi ses düzeni 2 grubun da moralini bozdu zaten. Biz bu ihtimali çok önceden bor müzikle konuştuğumuzu hemen belirteyim bu arada. Eğer katılım serbest olsaydı tahmin edersinizki içerdeki insanlar kadar bi kesim daha fakülte içersinde olurdu ve bu kalabalık uğultuyu önemli derecede azaltacaktı. Ama tabiki hiçbir zaman mükemmel bir akustiği sağlamak deu işletme fakültesinde mimari yapısı sebebiyle mümkün değil.

Arkadaşlar tekrar organizasyonda elimizde olmayan sebeplerden ötürü meydana gelen aksaklıklardan ötürü sizlerden özür diliyoruz.

Kravat grubuna bundak sonraki dönemlerinde başarılar diliyorum. Çok daha iyi organizasyonlarla tekrar kapılarını çalmak umuduyla..

Egemen'cim asil biz tesekkür ederiz. Sizlerin yapabilecegi fazla bisey yoktu zaten. Elinizden geleni yaptiniz. Biz K®AVAT olarak orda olmaktan son derece memnun kaldik, bunu bilmeni isteriz. Sadece ufak gibi görünen ama aslinda organizasyonu her yönüyle etkileyen sorunlar vardi. Bunlardan biri senin de dedigin gibi katilimin serbest olmamasiydi. Eger serbest olsaydi o zaman gercekten cok daha farkli ve güzel bir ortam olcakti. Bir ikincisi ise soundcheck alamayisimizdi. Belki o zaman biraz daha iyi bir ses ayarlamasi yapabilirdiik..
Herneyse, herseye ragmen basta sana ve daha sonra sseninle birlikte organizasyonda emegi gecen herkese tesekkürler, elinize saglik. Iyi dileklerin icinde ayrica tesekkür.
Umariz dah güzel organizasyonlarda yine birlikte calisma firsati buluruz. Biz her zaman katilmak isteriz haberiniz ola :p
Hoscakal,basarilar...

ıdsardan katılımın olmaması gercekten cok kotu oldu ne guzel bızde gelıp ızleyecektık kayıt fln lafı gecmıs bız cok merak edıyoruz muratlan onu bı edınıversek? bu arada gelecek konserlerınızde dınlemek ısterız ınsallah bu gıbı terslıklerde olmaz

abı gelemedım knsere kacırdım izleme fırsatını ama mutlaka kayıt ıstıorumm en yakın zamandaa.... serhat abı bıtanedır onun olddu grupda da saygıya layık ınsanlar wardırr ....grupdan kaynaklanmayan sorunların olması organızasyonda bazı sorun cıkaran dalkawukların sayesınde olmusturr oo muhterem bey i kastedıorummm...

Arkadaslar kayit dedigimiz 25 dk.lik bir görüntü var ama ses iyi olmadigi için çok iyi bi kayit sayilmaz. Ama cok yakinda demomuzu çikaracagiz. O zaman daha saglikli yorum yapma sansiniz olur.
Ayrica iyi dilekleriniz için de tesekkürler...

Onu da arkadaş parti telaşıyla pek dikkat edememiş herhalde;bir kesiliyor bilmemne oluyor falan... :LOL: Çaldığımız parçalardan birkaçını kaydedicez yakında.Beste falan değil ama demo işte.Koyarız buraya da...

beyler herşey istediğiniz gibi olsun daha birbirimizi tanımıyoruz ama böle forumda verilen desteklerle inan insan ayakta duruyor kaç defa dağılma tehlikesiyle karşılaşmıştık ve gelen destekler sayesinde ayaktayız ve böle destekler çok güzel her zaman devam etmeli gerçekten izmire seyduna ile gelmek istiyoruz bakalım inşallah yolumuz kesişir sizinle her zaman destek.. :)

okuduğum kadarıyla konserler genelde okullarda oluyor bilirim okul konserlerini genelde hep yakınılan taraf alet edevat yetersizliği olur tabi bar değil ki neden güzel olsun dimi :D önemli olan sahneye çıkıp kendini geliştirmektir bar olaylarına da kosnerlere de el atıyorsunuzdur umarım..

sevgiler saygılar.. başarılar dileriz tüm gruba herşey istediğiniz gibi olur inşallah :D

Cok haklisin Can... Destek gercekten cok önemli. Biz de cok defa dagilma tehlikesiyle karsilastik ama önce kendi icimizdeki istek ve destek sonra da cevreden gelen desteklerle ayakta kaldik.. Umariz sizinle bigün biyerlerde beraber calma firsatimiz olur.
Konserlerimiz simdilik kücük etkinlikler seklinde.. Repertuar hazirlamakla mesguluz aslinda.. Arada bir böyle etkinlikler çikinca da gidiyoruz iste.. YAkin zamanda demo ile barlara el aticaz artik. Herkes cok gec kaldigimizi söylüyo zaten. Biz de sindire sindire ilerlemek istedigimiz icin böyle zaman uzadi gitti iste..
Basarilar,sevgiler..Eywallah..

canacanka-t demiş ki:
çok haklısın bizden sonsuz destek bu arada serhatın set-up da çok güzelmiş :D
Eywallah Can,ayni sekilde bizden de size sonsuz destek..Sonsuz basarilar..
Serhat'in set-up güzeldir walla,biz de cok seweriz.. Ama onun gözü arada bir baska markalara kayar.. :) Yine de emektarindan wazgecemez istee.. Teknik yorumlarini da o yapsiiin...

Arkadaslar k®avat 5.üyesini gruba dahil etmis bulunmaktadir. Keyboard'da Ugur bundan sonra bizimle birlikte olacak. k®avat çok daha güzel ve dolgun bir sound ile müzik yasantisina devam edecektir. Cok yakinda demo ve bar programlariyla adimizdan sikca sözettirecegiz. Bizden söylemesi..
Ilgilenenler icin http://kravat.garaj.org
Yorumlarinizi da yazarsaniz çok seviniriz..

canacanka-t demiş ki:
hayırlı olsun dilerim yararlı olur inşallah sizlere barlara başlayında ankarayada başlayın :)
Sagolasin adas.. Cok yarali olacagina inaniyoruz biz.. O yüzden bir mutluluk halidir aldi basini gidiyo grupta :p yAkin zamanda barlara baslicaz umarim. Ankara'ya da mutlaka gelmek isteriz, gelince de ayni sahneyi paylasmadan da olmaz zaten. Biz de sizi buraya bekleriz.
Eywallah..

Geri