45 Yaşındayım Ve Oyun Oynuyorum

COD Black Ops III ps3 ortamında gerçek bir facia olarak tarihe geçebilir. Muhteşem bir görsellik beklemiyordum ama özellikle uğraşılmışçasına kötü çıkması da abes olmuş. Duvarlarda koşup deli deli hoplayıp zıplamak pek derdim değildi açıkçası ama en azından bununla avunuyorum. Uçarken hoplarken headshot falan kasıyorum, işsizlik sırf. Campaign modu yok malum. Zombie universe de yaş.

Black Ops II ve ghosts ile aynen devam. En azından haritalar, grafikler ve oynanış kalitesi her ikisinde de bariz daha başarılı.

Ps3 veya 360 için almayı planlayanlar bence az daha beklesin, o fiyatlar 1-2 aya maymun olur. Ben ettim, siz etmeyin.

COD Black Ops III ps3 ortamında gerçek bir facia olarak tarihe geçebilir. Muhteşem bir görsellik beklemiyordum ama özellikle uğraşılmışçasına kötü çıkması da abes olmuş. Duvarlarda koşup deli deli hoplayıp zıplamak pek derdim değildi açıkçası ama en azından bununla avunuyorum. Uçarken hoplarken headshot falan kasıyorum, işsizlik sırf. Campaign modu yok malum. Zombie universe de yaş.

Black Ops II ve ghosts ile aynen devam. En azından haritalar, grafikler ve oynanış kalitesi her ikisinde de bariz daha başarılı.

Ps3 veya 360 için almayı planlayanlar bence az daha beklesin, o fiyatlar 1-2 aya maymun olur. Ben ettim, siz etmeyin.
Modern Warfare II'den sonrası benim açımdan hep hüsran olmuştur. Öyle olmaya da devam edecek anlaşılan.

11 yıldır dota oynuyorum tam bir manyaklık arada sıkılıyorum ama yine gideri var oyunun. Diğer oyunlar çok bağlıyor. Moba iyi ortalama 45 dk sürüyor bir oyun o açıdan iyi.

Ben msdos zamanından beri oynarım. Baya arşiv marşiv yapıyordum bi aralar ama dolar euro uçunca bırakmak zorunda kaldım. Şuan Xboxone ile devam ediyorum. Yarın Fallout 4 geliyor :)

Pc versiyonu daha da beter olmuş hocam, optimizasyon sıfır. Ekran kartını dalan yakanlar olmuş ne kadar doğru bilemiyorum ama gerçekten kötü. Saçma sapan donmalar kasmalar sistem hataları. Iki üç kuruş fazla kazanacaz diye acele edip hiç adamakıllı optimize yapmadan sürdüler oyunu piyasaya sonuç bu.

1- Ömrüm çürüsün, çok oturmaktan bel fıtığı olayım, kilo fazlam var, yemeği unutup kilo vereyim istiyorsanız, en etkili nüfus planlama aracını kullanın;
World of Warcraft

2- F-RPG'nin dibine vurayım diyorsanız,
Elder Scrolls Serisi

3- FPS olarak tartışmasız adres;
Battlefield Serisi

4-Strateji haritasının başından saatlerce kalkmayayım, tek hamlemi 10 kere düşüneyim diyorsanız;
Total War Serisi (Özellikle MTW II ve pek tabiki Third Age modu)

5- Gaz pedalını köklemek istiyorsanız;
Forza Motosports Serisi (X Box), Gran Turismo Serisi (Ps), Grid Serisi (PC)

Ekran Resmi 2015-11-10 08.48.55.png

Witcher 3 The Wild Hunt şu ana kadarki 3 boyutlu bütün CRPG'lerden daha iyi bence oynamadan hayatta Skyrim'i geçemez diyordum ama şimdi farklı biraz gerçi halen Skyrim'in daha ıssız olan havası çekici geliyor. Divinity Original Sin'de senaryo zaafları olan bir oyun olmasına rağmen çok tatlıydı zevkle oynadım. Wasteland 2 inanılmaz tekrarlayıcı,tekdüze yapısı ve ilginç olmayan senaryosu ile bayağı zaman harcamama rağmen dayanamayıp bıraktığım oyun oldu. Dragon Age Inqusition bence aldığı övgülere kadar olan bir oyun değil aşırı konsol ve tekdüzelik hakim.

Distopik havası inanılmaz Dishonored 'ın. Direk güzel bir pizza söyleyip saatlerce oynanacak oyun.
Fallout zaten distopyanın dibi. Dishonored 'ı tüm dlc'leriyle bitirdim. Hala aklımdadır yaşadığım o anlar.

Akşam eve gidip fallout downloaduna start vereceğim ^^

The elder scrolls V Skyrim Legendary Edition üzerine RPG yoktur. 2012 den beri oynuyorum ara ara açıp. Bıktırmıyor nasıl bi oyunsa. Tüm haritayı ezberledim. Ki sayısız in mağara ve lokasyon var. Detay manyağı bi oyun. Öyle ki hilesiz hurdasız xbox 360 da bu oyunu benim kadar bileni yoktur. Mutlaka oynayın bu oyunu.

Valla ben legendary zorluk seviyesinde oynuyorum, daha ötesinde bir yöntem bulan varsa beri gelsin. Ayrıca silahlarıma zırhıma enchanting de basmıyorum. Sadece improve yapıyorum zırf ve zilahlarımı yetiyor. Ayrıca unarmed combat efsane bir özellik ! 2 okla ejderha öldürmek zaten saçma.

Geri