45 Yaşındayım Ve Oyun Oynuyorum

Son zamanlarda Tera Online'a sardım tekrar. Eskiden de oynuyordum, güzel bir oyun. Tavsiye ederim, baya detaylı.
Bir de klasiklerden ama daha önce hiç oynamadığım Hearthstone'a başladım. Sevdim baya, tam benlik diyorum şu an.
CS:GO'u bıraktık :(
Payday 2 oynadım bir süre, o da sıktı sonradan. Ama güzel bir hırsızlık oyunu.
Path of Exile'ı da tavsiye edebilirim. Nebula Online oynayanlar için daha gelişmiş bir oyun.

Lightning defense ağırlıklı bir shield çok yardımcı oluyor, ben şahsen Spirit Crest Shield kullandım çünkü greatshieldler fazla ağırdı. Bir de acele edip Estus'a abanmamak lazım. Boss gerçekten zor ama aynı zamanda adil, zamanlama iyi ayarlanırsa rahatlıkla Estus kullanılabiliyor.

dragonslayer greataxe ile yardırıyorum fakat buildden değil de benim sabırsızlığım ve bu oyunda yeni oluşumun da etkisi var.

1 level adam pickaxe ile bütün bossları kesebiliyor :)

Ha bir de oyunu torrentten indirdim bitirince de playstation a alma niyetim var ama geçen çok sinirlendim ve bir tane dualshock u parçaladım.playstation a alırsam bu oyunu konsolu kırarım herhalde :D

dragonslayer greataxe ile yardırıyorum fakat buildden değil de benim sabırsızlığım ve bu oyunda yeni oluşumun da etkisi var.

1 level adam pickaxe ile bütün bossları kesebiliyor :)

Ha bir de oyunu torrentten indirdim bitirince de playstation a alma niyetim var ama geçen çok sinirlendim ve bir tane dualshock u parçaladım.playstation a alırsam bu oyunu konsolu kırarım herhalde :D

Geçen yaz sonunda bıraktım hatta. Bıraktığım dönemde çok fazla hile kullanan vardı. Başlar başlamaz headshot ile ölmeler falan. Ben de bıraktım. Arada girip ölümmaçı yapıyorum o kadar :)
Ohooo sen simdi gor bir de. Gittikce artiyor. En guzeli Community Map acip milletle Lego haritalarinda falan oynamak. Awp olsun, Deagle olsun. Orada cok hile yok.

Rise of the tomb raider'da hoş olmuş. Özellikle ilk giriş bölümü mükemmel, sağlam ses sistemi ile oynamak insanın içini dışına çıkaracak cinsten.

the escapists çok hoş oyun saatlerce esir alıyor tavsiye ederim.

bu arada vatan bilgisayardan sony eurasia "güvenceli" ürün alırken iki kere düşünün, servise yolladığım ps4 içindeki hdd orjinal olmadığı için garanti kapsamında değilmiş. gece evliyalar alete mod yapmış sanırsam. ya bizim apartmanın altında yatır var zat gece geziniyor modsuz aletlere hdd mod yapıyor, ya da vatan ile sony eurasia ayıplı ürün sürüyor piyasaya.

Elder Scrolls Serisi bi başkadır. Zamanında bilgisayarım Morrowind'ı kaldırmazdı yağmur yağınca oyun çökerdi :ROFLMAO: Daha sonra PC'den Konsola geçince Xbox360'da Oblivion'un suyunu çıkara çıkara oynamıştım. Hatta limited edition zımbırtısı hala durur bende, çok ucuza bulup almıştım 2. el olarak, 40TL'miydi neydi :)

Bende bazı problemler yüzünden Skyrimin tam hakkını verek oyanayamadım. Önümğzdeki aylarda Skyrim Remastered çıkacak onu mutlaka alıp oynıycam...

Geri