Özlem Tekin

premature_boy demiş ki:
bu hatun rap dinlemeye başladı. artık rock dinlemiyorum filan dedi. son dinlediğim albüm biritney spearsinki filan da dedi. ümidi kesin millet.

abi takip edemez mi albümleri bir hoşsunuz yani yaa. niye umudu keselim ki... kadın tarzlardan etkilendiğini ve bunu yansıtmayı sevdiğini söylüyor. uhde kalmıyor içinde... ama eminim ki sıkı bir şekilde geri dönüş yapar o.... çok zeki bir kadın......

premature boy artık rock dinlemiyorum dediğine inamam..... kesinlikle:)

benayevsen demiş ki:
premature_boy demiş ki:
bu hatun rap dinlemeye başladı. artık rock dinlemiyorum filan dedi. son dinlediğim albüm biritney spearsinki filan da dedi. ümidi kesin millet.

abi takip edemez mi albümleri bir hoşsunuz yani yaa. niye umudu keselim ki... kadın tarzlardan etkilendiğini ve bunu yansıtmayı sevdiğini söylüyor. uhde kalmıyor içinde... ama eminim ki sıkı bir şekilde geri dönüş yapar o.... çok zeki bir kadın......

premature boy artık rock dinlemiyorum dediğine inamam..... kesinlikle:)

blue jeande bi söyleşide okudum. britney spearside sanırım roll dergisinde. ne dinlediğinin pek önemi yok ama demek istediğim bir daha rock müzik yapmayacak gibi geliyor.

ben anlayamadım arkadaşlar hatun ne tarz müzik yapıyo_? içinizde bilen war mı_? bence kendine yazık ediyo hepsi bu

Hehe saat gece 1.30 ve eve okuldan yeni geldim. Sebep ; okulun oditoryumunda yapılan, TV8 de yayınlanan yorumsuz adlı programa Özlem tekinin konuk olmasıydı... Her zamanki gibi dış görünüşü süperdi çok tatlıydı.. Performansına gelince, albümünde neyse o zaten. Süper performansları vardı hem Özlemin hem de gurubunun.

Kemancı da her gördüğümde helal olsun dediğim kadındır ne zaman görsem yanında acayiip yakışıklı çocuklar oluyor .
Dün trt de bir programa katılmıştı ve canlı şarkı söylerken sesinin ne kadar kötüleştiğinin farkına vardım halbuysa eskiden türkiyedeki en başarılı kadın rock şarkıcısılardan biriydi

evet dün trtde yorumsuz aldi programa katildi, ses tonu için bişi söyleyemicem, ama fuat saka nın şarkisini güzel söylüyo

mustafa mısırlı: iyi akşamlar özlem hanım ismimi ekranda görüyormu
özlem: evet görüyorum
mustafa mısırlı : ses yok
özlem: beyfendi tanişiyormuyuz
mustafa mısırlı:halic üniversitesi dedi
özlem: kıpkırmızı oldu

Arkadaşımın abisi volvox döneminde canlı dinlemiş özlemle şebnemi çok iyilerdi der hep.metallica coverları iyi oluyomuş.Düşünüyorumda nasıl olsa bunlar parayı buldu en azından şöyle volvox u toplayıp sadece bir albüm yapsalar ama gerçekten sert bi albüm.Bence çok güzel olurdu.Eğlence niyetine yapmalarını isterdim.Nede olsa artık farklı birer tarzları var....

Volvox başka olay. Arkadaşlarımdı o zamanlar ve beraber konser vermiştik İzmir'de. Vokal olan daha çok zaten Şebnem'di. Özlem'in tarzı tam alternatif ama Türkiye'de tutmuyor işte.

Evet trt de yeni çıktı yorumsuza. Biraz abartıyo şarkı söylerken son zamanlarda. Yani atraksiyon yapacam die baya bi bağırıyordu. Bi ara yeter batırdın şarkıyı dedim içinden.

Geri