Fas-On (Alternatif Rock, Hardcore) - Ankara

Durum
Yanıtlara kapalı.
merhaba arkadaşlar. bu akşam IV'deydim. aksilikler yüzünden moralinizi bozmayın. biraz zaman işleri yoluna koyacaktır. yeni vokaliniz hayırlı olsun. başarılar..

tesekkurler evet bazı aksilikler oldu bu arada yılbası gecesi konseri iptal oldu diğer konserlerde görüşmek bu arada fas-on galiba farklı bi vokalle karşınıda olcak ....????

sevgılı fasonum hepınızın yenı umutlarla yenu ufuklarla yenı asklarla yenılıklerle dolu bı yıl gecırmesı dılegı ıle...

cok resmı oldu be yakısmadı banada neyse bılıosunuzkı hepınızı sevıyorum

uyurcum teşekkür ederm (grubum adına da mı konuşsam acaba :LOL: ) umarm herkes için iyi bi yıl olur.. evet bu arada farklı hem de cok farklı bi vokalle karşınıza çıkacaız.. bekleyin we görün ;)

Fas on bizim okul partisindeydi gayette iyilerdi Dream Theater - Home u twin pedalla çalsalardı ve de Adilcanın gitarı cort deilde sağlam bi ibanez fln olsaydı o parca dehset olurdu yinede cok guzeldı elınıze saglık başarılar...

tesekkürler bizim kendi imkanlarımızla sağladığımız ekipmanlardı vede saolsun ubanın davulcusu anılda yardımcı oldu ekipmanda ama twin pedalım yoktu o yuzden öyle çaldım ama zaten o şarkıda çok fazla twin gerektıren sey yoktu olna şeyleride kolaya indiregeyip çaldım yinede güzel olduğuna inanıyorummm ve bunda o geceki seyirci k,tlesisninde buyuk payı var acayip gazlardııı ve fena şekilde coştular umarım diğer partide yine birlikte oluruz....

herkese teşekkürler. ben şahsen çok eğlendim diğer gruplarada teşekkür ederiz çok yardımcı oldular. hep birlikte olmak dileğiyle...

Açıkcası özellikle alışma sürecinde sabırlı olmak gerekir kanımca(gerçi her şeyde sabırlı olmak esastır ama)hemen hebele gübele şeklinde bir kere verim alınamadı diye potansiyel olan elden çıkarılmaz.Onu bir tarafa bıraktım birşey söylenecekse biri ya da bir şey aracılığıyla söylenmez söylenecekse kişinin yüzüne söylenir diğer türlü ayıp olarak karşılanır,bilmem anlatabildim mi :?:

emre haklısın ama, senin de hak wercegin üzere grubun tam olarak hazır birine ihtiyacı wardı.. we çocuklar da ne yazıkki senin yüzüne karşı söleyemedikleri için bu durum sanırım bana kaldı.. ama gene de kendine göre haklı olduun durumlar wardır, bunu da anlayışla karsılıorz..

bu arada partide bize eşlik eden we bize destek olan herkese teşekkürler.. eglendiimizi we de eglendirdiimizi düşünüorm, yanılmıomdur umarm ;) ...

son olarak ta grubumuz tam olarak toparlandı, yeni wokalimizle sapasaglam karsınızda olacaız en yakın zamanda, merakla bekleyn :twisted:

UuYuRR demiş ki:
cocuk bı grupta dıkısmı tuturamadı bu gruopmu bı dıkıs tututramadı ben anlamayanzı

Ah be uyur,seni bıraktım abi bi de ben anlasam sonumun ne olacağını böyle giderse cidden hiç bir grupta dikiş tutturamama gibi bir sorunum war :( ama bu defaki dikiş sorunu karşılıklıydı sanırım :)

eet süprizler var ama yakında... bu arada grubumuz oriakon olarak 2ye ayrılmıştır oriakonun vokali Orkundur. oriakon la 14 Ocak 2006 ctesi günü garage rock bardayız herkesi bekleriz...

afi2xb.jpg

.....Fas-on=====>Oriakon.....

--HERKES DAVETLİDİR--

bizim grupta koray diye biri varmıydı ya 8O :D neyse mesaj yanlış olmuş sanırımda problem değil. Bu arada

For Rock Konser dizileri altında 15 Ocak 2006 Pazar günü

Garage'da Fas-On Yeni Vokalisti ile ilk kez sahne alacaktır.

Giriş 7.5 milyon + bira
Aynı gün sahne alacak diğer gruplar:
Nema
Staff
Kılçık

Fas-On olarak bütün gruplara başarılar dileriz...

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri