Fas-On (Alternatif Rock, Hardcore) - Ankara

Durum
Yanıtlara kapalı.
Süpriz :!: :D
Ama Bayan olduğunu ve brutal bile yapabildiğini söyleyebilirim. Herkesin dinlemesini tavsiye ederim. Görüşmek üzere...

ForROCK! #3

15 Ocak Pazar
Saat: 16:00
Garage Rock Bar

afis3.jpg

FAS-ON
KILÇIK
NEMA
STAFF

Giriş: 7,5YTL (+ilk içki)

GARAGE ROCK BAR
Karanfil Sokak No: 22 KIZILAY

zorknemesis demiş ki:
bizim grupta koray diye biri varmıydı ya 8O :D neyse mesaj yanlış olmuş sanırımda problem değil. Bu arada

Kusura bakmayın arkadaşlar ben yanlış grup ismi almışım o zaman özür dilerim...Ama hâlen doğru ismi bulamadım :LOL:

Konserde başarılar ;)

14 ünde oriakon bildiğim kadarıyla son konserine çıkacak bu son konserinde onları yanlız bırakmayalım...GİRİŞ SADECE 5 YTL KAPI AÇILIŞ:13.00

evet oriakon uzun bi süre (Öss'ye Kadar) Bahar şenlikleri dışında konser veremeyecektir. Bizi bu konserimizde yalnız bırakmayın :)

zorknemesis demiş ki:
Ama Bayan olduğunu ve brutal bile yapabildiğini söyleyebilirim. Herkesin dinlemesini tavsiye ederim. Görüşmek üzere...

Rana iyiydir ya , dehşet bir sesi var , güzellik desen vauuuvvvv ama grubu olan bi solisti grubunuza çağırıp öbür grubu bırakması etik bişi olmadı ama yinede başarılar konsere gelebilirsem gelicem izlemeye bakalım yenı tarzınız nası olacak...

şöyle bir sey var biz rana yı çağırdık kabul etti ve diğer gruba herhangi olumsuz bişey söylememsine ragmen diger kişiler bunu gurur meselesi yapıp ranayı gruptan çıkarıosa o ne rananın ne de bizim sorunumuz+(artı:)) çıkardıktan sonrada arkasında konuşmaları etik bi değer midir (uff çok terimsel oldu bee) biz ranayı beğendik rica ettik kabull etti yapaca bişi yokkk

konsere her kesi bekleriz güzel bişey olacak gibi görunuo tarz biraz daha sertleşti ama fas-on a yakıştı beee:))!!!

öyle etik bir yanlıslık yok.. ben bizzat şahidim.. vokalin nasıl alındıgına :twisted:

beyler konserde görüsürüz.. görelim soadları :p

Y_J_Malmsteen demiş ki:
zorknemesis demiş ki:

Rana iyiydir ya , dehşet bir sesi var , güzellik desen vauuuvvvv ama grubu olan bi solisti grubunuza çağırıp öbür grubu bırakması etik bişi olmadı ama yinede başarılar konsere gelebilirsem gelicem izlemeye bakalım yenı tarzınız nası olacak...

haklısında biz sadece çağırdık. Diğer grubu hakkında hiçbir beklentimiz yoktu. Yani bırak fln demedik oyüzden rahatım yoksa dediğin gibi olması kötü olurdu.. :?

evet adilcan en doru kararı verdi kendisine başarılar onun yerine sevgili kutay abimiz almış bulunmak tayız her kese hayırlınolsunnnnn

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri