Fas-On (Alternatif Rock, Hardcore) - Ankara

Durum
Yanıtlara kapalı.
can cım yawaş yawaş beste daha 1 günlük halinde...

ahmet abi teşekkürler yeteri kadar çalışamıyoruz tabiki öss fln olduğundan dolayı hele bi yaz gelsin öss geçsin...

eheh adilcan direekk sineemm bizede yorum yaaa gibisinden bişeler dedii..tabikiii amaa ben fas-on un canlı performansınızı hiç izlemedmm :(
sanrm cts wardı konser ama ben gelemdmm(souktan nefret ediorm iştee :( ) ayrcc adilcanın doumgünü kutlandıııı..cidden çok prdn gelemedmm..adilcann doumgünün kutlu olsnnnnnn bari burdan kutliiimm :)
arkadaşlar sizlere başarılar diliormm..umarm çok ii işler başarırsınız :D

arkadaslar herkese yorumnlarından dolayı teşekkur edioruz ahmet abicim saoll bu arada davuludaki ekipmanları veren demin davulcusu barış abimizede tesekkur ediorumm. AKsilikler oldu ama genel olarak yeni halimizle güzel çaldığımıza inanıyorum bide tum sevdiğim insanlar gelince insan daha mutlu ve gaz bi şekilde çalıooo d,ğer konser lerde göruşmek uzere.....

arkadaslar herkese yorumnlarından dolayı teşekkur edioruz ahmet abicim saoll bu arada davuludaki ekipmanları veren demin davulcusu barış abimizede tesekkur ediorumm. AKsilikler oldu ama genel olarak yeni halimizle güzel çaldığımıza inanıyorum bide tum sevdiğim insanlar gelince insan daha mutlu ve gaz bi şekilde çalıooo d,ğer konser lerde göruşmek uzere.....

Evet Dem e ve Barışa çok teşekkür ederiz... Bu arada konseri kaçıranlar için bazı parçaların kayıtlarını bikaç gün içinde siteden sunacağım... görüşmek üzere...

bu arada sölemeden geçemiyeceğim konserde home çaldınız ben aslında kötü bekliyordum home'u ama siz yine pek bozmadan çaldınız bi tek sonlarda pek iyi olmadı o da zaten parçanın zorluğundan dolayı ama yinede güzeldi başarılar arkadaşlar seyduna olarak her zaman yanınnızdayız....

en sonunda 17 8 lik ölçü var orayı bitürlü çalamıyorum gerisinde pek problem yaşamıyorumda orada kesiyoruz parçayı... ama yakın zamanda bitirmeye çalışıyorum klavyem kötü olsada elimden geleni yapıcam saol bu yorumun için ve desteğiniz için Fas-ON da yanınızda...

zorknemesis demiş ki:
en sonunda 17 8 lik ölçü var orayı bitürlü çalamıyorum gerisinde pek problem yaşamıyorumda orada kesiyoruz ...

bence ''dream theater - home'' çalmak için biraz daha bekleyin o zaman. parçayı hakkını vererek çalarsın,sonra da bi-iki yerinde oynama yaparsın anlarım ama yapamadığın için parçadan bi bölüm çıkartıp parçayı çalmak,sonra da o parçayı çalmakla övünmek mantıksız ya da hata.
(benimkisi bi öneridir.yanlış anlaşılmasın)

en kısa zamanda dinlemek dileğiyle.

başarılar.

drumscat yorumun için teşekkürler. Aslında home çalıyoruz diye övünmekten ziyade biz çok seviyoruz o parçayı 2 ölçü yüzünden konserde çalmamakta istemiyoruz... Zaten şu an gitarda o kadarda yeterli olmadığıma inanıyorum. tabiki çalışmaya devam ediyorum elimden geldiğince hataları minimum a indirip çalmak tabiki daha iyi...

aslnda asaklıklar bizden de kaynaklanıyo azcık, soundcheck'i cok daha iyi yapabilirdik ama, neyse artık saglık olsun... yorumlar için teşekkürler herkese, yakın zamanda bi konser haberimiz daha olcak, o zmn home'u da daha iyi çalarız merak etmeyin :twisted:

her geçen gün çalışmaya devam ediyoruz zaten bu arada klavyecinin olmaması da büyük bir eksik ancak bu eksiğinde kapanmasına az kaldı gibi görünüyor...

If deki performansınız bence biraz düşüktü dost acı söler.Vokal iyiydi gitar tonlarını peki beğenemedim oda sanırım tonemeisterden kaynaklanıyor.Ama fason iyi olucak iyi bi grup.

Başarılar...

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri