Fuji

Hole, mümkünse sen gitme zaten. Fuji sana 2 beden buyuk gelir, sıkılırsın! Ben onları çok eglenceli buluyorum. Hepsi kaliteli arkadaşlar. Zaten müzik yapmak için ruh şart. Dinlemek için de:)

zaten gitmiyorum çunku kafa sikiyorlar. 2 beden buyuk degil kuçuk geliyorlar benim dinledigim en kotu bar grubu ne kendileri egleniyor nede eglendiriyolar yine fujiye basarılar

Fuji yi ilk defa geçen hafta seyretme fırsatı buldum gittiğime değdiğine inanıyorum ayrıca sizce de bu 2-3 beden muhabbetleri saçma değil mi? Herkesin kendine göre bir müzik zevki vardır ve beğenen beğenir beğenmeyenin yolu açık olsun bu kadar basit. Neyse bu arada birşey dikkatimi çekti adamlar ve kız! için ruhsuz diyorlar ama ben sahnede oldukça canlı ve işini istekli yapan insanlar gördüm acaba bana mı öyle rastgeldi bilmiyorum çünkü ciddi anlamda daha farklı olma çabasındalarmış gibi gelmedi bana hatta tamamiyle yaşıyolardı yaptıkları müziği ama ruhsuz diyenler sanırım çok farklı şeyler arıyolar. Aslında ayırmak doğru değil biliyorum ama bas ve davulu çok beğendim aralarında benim izlediğim gece en hareketli ve istekli çalanlar onlardı bunun iyi veya kötü çalmayla hiçbir alakası yok grubun her üyesi ayrı ayrı çok iyi fakat işe en çok kendilerini verenler onlar sanırım. neyse mutlaka takip edicem konserlerinizi:)

hasannn demiş ki:
Fuji yi ilk defa geçen hafta seyretme fırsatı buldum gittiğime değdiğine inanıyorum ayrıca sizce de bu 2-3 beden muhabbetleri saçma değil mi? Herkesin kendine göre bir müzik zevki vardır ve beğenen beğenir beğenmeyenin yolu açık olsun bu kadar basit. Neyse bu arada birşey dikkatimi çekti adamlar ve kız! için ruhsuz diyorlar ama ben sahnede oldukça canlı ve işini istekli yapan insanlar gördüm acaba bana mı öyle rastgeldi bilmiyorum çünkü ciddi anlamda daha farklı olma çabasındalarmış gibi gelmedi bana hatta tamamiyle yaşıyolardı yaptıkları müziği ama ruhsuz diyenler sanırım çok farklı şeyler arıyolar. Aslında ayırmak doğru değil biliyorum ama bas ve davulu çok beğendim aralarında benim izlediğim gece en hareketli ve istekli çalanlar onlardı bunun iyi veya kötü çalmayla hiçbir alakası yok grubun her üyesi ayrı ayrı çok iyi fakat işe en çok kendilerini verenler onlar sanırım. neyse mutlaka takip edicem konserlerinizi:)
BENDEEEEE:)

Garajda en aktif 5 grup arasında görünce merak edip dinledim, paint it black yine neyse de alive'ın kaydını bi çok kez gözden geçirmeniz lazım.

Gerçi şu da var, kaydı koymaktaki amacınız kendinizi tanıtmak ise bence bi daha düşünün, kendinizi kötü tanıtmış olmayın.Daha çok çalışıp öyle bi kayıt yapın derim..

Umarım hevesinizi kırmamışımdır

pixies-hey'i dinledim.
canlı da dinlemek isterim vokal gerçekten çok başarılı zaten gitaristlere söylecek lafım yok.

ama vokalin muse yorumunu çok merak ediyorum indirebileceğim kayıt var mı?

hepinize başarılar arkadaşlar...

merhaba arkadaşlar.. Eskişehir Rock Topluluğu adına yazıyorum..fuji 26 kasım da Eskişehir Grunge Alive 4 te Feedback, Deli Gömleği ve Zirzop ile birlikte sahne alacak..Organizasyonu Eskişehir Rock Topluluğu yapıyorgüzel bi gece olacağını umuyoruz..çok merak ettik fuji yi.. arkadaşım özlem önermişti sizi..okuduğum kadarıyla başarılı bir grupsunuz.. bu arada demonuz varsa topluluğumuzun yeni açtığı cafe sinde bir demo standı oluşturulacak..gönderirseniz oradan dağıtabiliriz

abi şu anlıına demomuz yok. bişiler ayarlarsak ben zaten özlem vasıtasıylan ulaşırım sana. neyse oraya gelince tanışırız artık zaten. iyi günler. :):)

Fuji/Eskişehir/26 Kasım/Gar Bar/19:00/6 ytl(ilk bira dahil)

grungealive4.jpg

:D

"özgürlük amerika'da bir heykelin adı" değil. :D

"benimkine elini uzatanı dağlarım" :dan diyebilme serbestisi ve cehaletidir.

Öznur'lu Fuji'ye başarılar.

Geri