MFÖ

müzikleri kadar dostlukları da çok sağlam olan bir grup...ya adamalrın herşeyi sağlamken birde kalkıp filmlerde oynuyolar ve bunlarda çok sağlam ayakta alkışlamak gerek...

Gerçekten sevdiğim bir grup bir dönem ayrılmışlardı şimdi yine beraberler hatta fanta gençlik festivaline katılıyorlar ayrıca reklamları da güzel olmuş.
Mazharın sesinin tonu Fuatın sesinin kuvveti gayet başarılı...

Kimsenin haklarında herhangi yersiz bir eleştiri yapmayacakları yapamayacakları üstadlar her biri ayrı ayrı olarak da kendilerini kanıtlamış ama birlikte muhteşem işler yapan gurup..

ya bu adamlar hiç bırakmasın bu işi...bu kadar yılın eskitemediği ve hala en iyiler arasında olan süper insan bunlaar:))yaptıkları şarkılar,müzikler oynadıkları filmler herşey son derece kaliteli...

zlatan1937 demiş ki:
benim favorim özkan uğurdur. hem sesi hem de oyunculuğu gerçekten iyi;) bir keresinde imza almıştım ondan sonra kaybettim bir daha da göremedim ya :(
evet oyunculuğuda seside çok güzel sana katılıyorum ayrıca olduramadım şarkısıda çok güzel ben mfö grubunda ayrım yapmıyorum hepsi aynı benim yanımda hepsi süper :LOL:

...Özleye özleye kavuştuk birbirimize
Birbirimize vitaminler moraller verdik
İçimizdeki şeytanlara zülfikarlarla saldırdık
Gözyaşlarımızı bitti mi sandın....

Geri