Deep Inside (Doom Death) - Ankara

Fahri yapma,böyle pozlar verme kardeşim yaw :taptim

Kaç kere dedim,bu kadar karizma yaramaz,nazara flm gelirsin :!: :D

Sağlıcakla kalın,konser haberlerinizi bekliyoruz!

SinceYourDeath demiş ki:
deadlead one karizma öle yahu ;) kadircanıda boş geçmemek lazım tabii... alpay a söz ne hacet.... ank a gelim görüşelim beyler

eyvallah aykarcım :metalhead

CaGDaSH demiş ki:
Fahri yapma,böyle pozlar verme kardeşim yaw :taptim

Kaç kere dedim,bu kadar karizma yaramaz,nazara flm gelirsin :!: :D

Sağlıcakla kalın,konser haberlerinizi bekliyoruz!

Son yorumlardan da anlaşıldığı üzere deadlead denen şahşiyetin aşırı karizmatik olduğuna kanaat getirmiş bulunmaktayım ve her türlü mankenlik,dizi,film(her tür :D )teklifine deadlead ın menajeri olarak sıcak bakmaktayım :p :LOL: ilgilenenlere duyrulur ;) hehehe :twisted:

:metalhead heavy metal :metalhead

Fahri ismiyle ün salmış arkadaşı piyasaya süren benim ve kendisinin MENAJERİyim.
Her türlü dizi,film,albüm,klip,reklam aşkı teklifleri için bana ulaşabilirsiniz...

Beyler şu Headlinerız biz yıkarız ortalıgı lafını geyigine yapmıştım ama sonuna smiley koymamışım yanlış anlamaya kurban gitmiş.Tanıyorum tabiki nasıl adamlar oldugunuzu Kadircan ' cım ayıp ettin.O şakayı anlarsınız diye düşünmüştüm ;)

Herneyse hadi bakıyım başarılar fazla forumda gezmeyin çalışın :LOL:

_KehaneTEmre_ demiş ki:
Beyler şu Headlinerız biz yıkarız ortalıgı lafını geyigine yapmıştım ama sonuna smiley koymamışım yanlış anlamaya kurban gitmiş.Tanıyorum tabiki nasıl adamlar oldugunuzu Kadircan ' cım ayıp ettin.O şakayı anlarsınız diye düşünmüştüm ;)

Herneyse hadi bakıyım başarılar fazla forumda gezmeyin çalışın :LOL:

Eyvallah emre,yanlış anlaşılma yok merak etme 8) Ama buraya her insan girebilir onların yanlış anlamaması önemli olan ;) Bu arada adsl olunca malum geziniyo insan :LOL: Pek beyenmedin herhalde bizi ki çalışın diyosun :roll: peki öyle olsun :D

Estağfurullah efem.. Ne oldum dememeli ne olacam demeli.. Teveccühünüz :LOL: :LOL: :twisted:

Emre yazdıklarını ne amaçla yada ne şekilde yazdığını anladım tabiki ama ben grubun görüşlerini ve düşüncelerini aktarmak istedm.. Buraya msg yazmayıp takip eden birsürü kişi alpago nun da dedigi gibi onların da bazı şeyleri anlaması önemli...

Stay Heavy :twisted:

_KehaneTEmre_ demiş ki:
:D Oğlum bak yaa herşeyi yannış anlıosunuz ama sizde :D

Estağfurullah ne haddime beyenmemek ben kimimki sizin gibi kocaman festivallerin headliner ' ı Deep Inside ' ın yanında :p

eyvallah emre nice konserlere hepbirlikte :p dileğiyle bu geyiği kapatalım madem ;)

:metalhead heavy metal :metalhead

Deep Inside çok yakında sahnede olucak :!: Bizimde son konserimizden sonra sürprizlerle sahnede olmayı beklediğimiz an geldi..

Çeşitli nedenlerle çekildiğimiz bi konser haberinden sonra Heavy Metal sevenlere sağlam bi gece yaşatmak görev oldu bizim için :LOL: Tarih ve gruplar kesinleştikten sonra ayrıntılı bi açıklama yapıcaz ama şunu söyleyebilirim eskilerden sağlam bi grup Ankara'da olucak kafalar kopucak :metal

Ocak Ayında!! See you soon !!

Stay Heavy :LOL:

Ana!yeni gördüm fotoyu..Herzamanki gibi şekil.. 8) Buarada Garage konserinde sizi sahnede göremiceğim için üzüldüm gerçekten.. :cry: Ne güzel Angelica diinicektim ya! :( :( Nese artık başka zamana..

discouragedone demiş ki:
Ana!yeni gördüm fotoyu..Herzamanki gibi şekil.. 8) Buarada Garage konserinde sizi sahnede göremiceğim için üzüldüm gerçekten.. :cry: Ne güzel Angelica diinicektim ya! :( :( Nese artık başka zamana..

Ocak da sahnedeyz mrk etme :LOL: Konserimiz hatta konserlerimiz olucak .. Çok sağlam bi konser geliyor.. Bizde artık böyle seyirciyi görmek istiyoruz... Gorsmek uzere :metal

Stay Heavy :twisted:

Geri