Deep Inside (Doom Death) - Ankara

Garaj konserinden 3 resim dewamı yolda :metal

Ben :metal
resim0310gv.jpg

Alpay :metal
resim0334qj.jpg

Gene ben :metal
resim0385kh.jpg

__thediyVwoice__ demiş ki:
dün dinliyemedim baba kusura bakmayın tekrar bildiginiz gibi hastalıkla ugrasıyordum :) ama birdahakinde kesin gelip en önde head bang yapıcam heyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :) deep inside a yardımlarından dolayı ve bizi yalnız bırakmadıklarından ötürü cok cok teşekkür ederim(iz) grubum ve kendi adıma :) zaten sözünü aldım keremden ve alpaydan birgün oturup içicezzzzzz :) kolay gelsin... ellerinize saglık

Eywallah sezerim... Artık başka konserlerde beraber olrz,kafa sallarız.... The Diyv e de başarılar auhahuuhahuahuauh :metal

alpago demiş ki:
Alf demiş ki:
Konsere gelmeyi çok isterdim.Neyse Bolu'da dinlerim umar1m.Tel kopmas1 aksilgine üzüldüm.olur böyle vakalar.

filizcim inşallah boluda herşey güzel olur.Konser haberimizi burdan sen duyur haa :p
Alpayc1m konser haberini burdan duyuracag1m kesin ama umar1m geç olmaz.Üniversiteleri bilirsin bir konser istersin haftalarca izin ç1kmas1n1 beklersin.Neyse s1k1 bir konser olacag1ndan beklemek laz1m 8)

beyler gayet ıyıydınız dıger konsere gore bıkac parcadakı aksılıkler gıderılmıs...anatemalar daha saglam olmus ama sepulturaya daha dıkkat edın bence...bırde bass gıtarın sesı bıraz fazlaydı.bence soundcheckde bunu goz onunde bulundurun...bol sanslar,basarılar...

Abi tel sahneden bilgileri aldıq biz tel kopana kadar gayet iidi ama tel koptuktan osnr abası değiştirdim kendimi duymuyodum amfinin arkamd aolmasına rağmen ki kime sorsak basın sesi gelmiyodu dedi.. Hatta Emrah kardeşim tonmaisteride uyarmısh fakat geride kaldı artık.. Aksilik işte .. Artık tedbirli gdicem konsere 3 takım tel,pense,manyetik :LOL: :metal

metaldelta300 demiş ki:
beyler gayet ıyıydınız dıger konsere gore bıkac parcadakı aksılıkler gıderılmıs...anatemalar daha saglam olmus ama sepulturaya daha dıkkat edın bence...bırde bass gıtarın sesı bıraz fazlaydı.bence soundcheckde bunu goz onunde bulundurun...bol sanslar,basarılar...

eyvallah çağrı :metalhead

erd demiş ki:
alpago demiş ki:
erd demiş ki:
Aman da Alpogo seni böyle görmek ne güzel pek de bi yakışıklı çıkmış hani fotoların efem inşallah kanlı canlı görmek de nasip olur şööyle ;) :D

Eyvallah :metalhead ocak ortası gibi sahnedeyiz inşallah erdemcim o zaman bekliyoruz seni en öne :twisted:
Seve seve Alpaycım en önde olucam ve en fazla ben kafa sallıycam :metal :seytan

lan erdem :D pis yalancı seniiii :twisted: ;)

FateX demiş ki:
Abi tel sahneden bilgileri aldıq biz tel kopana kadar gayet iidi ama tel koptuktan osnr abası değiştirdim kendimi duymuyodum amfinin arkamd aolmasına rağmen ki kime sorsak basın sesi gelmiyodu dedi.. Hatta Emrah kardeşim tonmaisteride uyarmısh fakat geride kaldı artık.. Aksilik işte .. Artık tedbirli gdicem konsere 3 takım tel,pense,manyetik :LOL: :metal

Bende söyledim ama son gruplara doğru tonemeister pek takmadı nese umarım yaşamaz bu tür şeyler tekrardan.Herşeye rağmen çok iyiydi konser bence... 8)

barker demiş ki:
FateX demiş ki:

Bende söyledim ama son gruplara doğru tonemeister pek takmadı nese umarım yaşamaz bu tür şeyler tekrardan.Herşeye rağmen çok iyiydi konser bence... 8)

eyvallah :metalhead

Beyler kusura bakmayın anca yazabildim :D Gerçekten iyiydiniz.Sizin seslerinizi ayrı ayrı duyabildim kolon dibinde durduğum için :) Gayet iyisiniz. İnanın ki o günkü ses sorunlarında bizim suçumuz yoktu elimizden geleni yaptık.Deep Inside gayet iyiydi. Kadircan'ı kutluyorum 2 konserde çalmak kolay değildir yani :)

Hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum başka bir organizasyonda görüşmek üzere...

Eywallah Mert .. Telin kopması butun günümü etkiledi.. Konserden bi gün önce tel değiştirdigimde de aynı sorunları yaşamıştım ki konser günü tel değiştirmek tam bi facia oldu ... Sahnede mi telimin akorunun kaçması tam bi faciaydı ki o gazla anlayamadım kayıtlarda farkettim .. Neyse güzel bi geceydi... Tam gaz dewam .. :metal

Bronx demiş ki:
Beyler kusura bakmayın anca yazabildim :D Gerçekten iyiydiniz.Sizin seslerinizi ayrı ayrı duyabildim kolon dibinde durduğum için :) Gayet iyisiniz. İnanın ki o günkü ses sorunlarında bizim suçumuz yoktu elimizden geleni yaptık.Deep Inside gayet iyiydi. Kadircan'ı kutluyorum 2 konserde çalmak kolay değildir yani :)

Hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum başka bir organizasyonda görüşmek üzere...

sağolasın mert ;) en yakın zamanda bi konser daha verelim derim ben :p

:metalhead heavy metal :metalhead

guitar352 demiş ki:
19 şubat pazar
garage rock barda

Taylan Ayık(eski diken vokal)
(albümünden sonraki ilk konseri)

Eren Kömürlü

Karaleke

DEEP INSIDE

haraptar(aslında kökeni derinlere dayanan ama yeni su yüzüne çıkan,yerli yabancı cover grubu)

açılış:17.00
giriş+1 bira:7.5 ytl

ayrıntılarda bi değişme olursa haber veririm.

Bu sefer 3 takım telle geliyorum garaj tek tek koparacam takacam :metal .. Şaka bi yana inşallah herşey güzel olur bi aksilik çıkmaz .. Taylan Ayık ı da bilenler bilir .. Eminim Garaj da olucaklar .. Güzel bi gece olucak şimdiden bekliyoruz herkezi... :metal

Stay Heavy :twisted:

Geri