Deep Inside (Doom Death) - Ankara

Eywallah saolun dostlar .. 7 Mayıs Garaj , 11 Mayıs Gazi .. Herkesi bekliyoruz ..

Afiş için eline sağlık "jokermg" baba bi afiş olmuş .. Düzeltmeler için de sevgili "organizer" e teşekkür ederiz.. Sonunda Deep Inside yazısı tam istediğimiz gibi oldu ;)

Çalmak isteyip çalamadığımız bir parça var aslında SisterMary yok yok baya var :LOL:
Sentenced - Cross My Heart And Hope To Die
Sentenced - Forever Lost
Sentenced - I Kill Myself

Niye çalamıyoruz ? Çünkü fahri sentenced sevmiyor :LOL:

darklethe demiş ki:
kayıtlar nerde?? !!! :cry: :roll:

:taptim :metalhead

İşte Burda :LOL:

Şenlikler için hazırladığımız demo dan parçaları sizinle paylaşmak istedik .. Belirtmek isterim kayıdımız HÜCUM kayıttır .. Hücum kayıt olmasından dolayı bi kaç sorun oldu tabiki .. Alpayın gitarının bazı şarkılarda duyulmaması , vokalinin geride kalması gibi .. Yinede beğeneciğinizi umarak forumdan paylaşmak istedik .. Kayıtda bize yardımcı olan Studio Allegro ya teşekkürlerimizi sunarız ..

Deep Inside - Hail And Kill (manowar cover) - İNDİR -
Deep Inside - Dying Wish (anathema cover) - İNDİR -
Deep Inside - Lethe (dark tranquility cover) - İNDİR -
Deep Inside - The Trooper (iron maiden cover) - İNDİR -

SMITD demiş ki:
coverları dinledim ve bir yorum yapayım...hucum kayıtın eksiklerinden dolayı ufak sorunlar var ....yinede ben beğendim....elinize sağlık

Az bile söylemişsin :) Ben de beğenmedim aslında ama gerçekten çok uğraşıldı sound için.Üni'lere gönderilmek üzere yapılan bir kayıttı.Ne hayırlara vesile olursa artık ;)

Yorumun için sağol Pazar Günü Beklerim..

gazi0lb.gif

DEEP INSIDE yawruları ellerinize,hatta bu muazzam eserlerin ortaya çıkmasında hangi organlarınızı kullandıysanız komple oralarınıza sağlık! :oops: :p Walla ilkönce işin gerçeği önceki kayıtlara göre yine hücum kayıt olmasına rağman bunlar daha ii we o gurubun "güwercini" ;) Alpay'ın sesini daha net duyabilmek süper cidden. Benim faworim Lethe dir ayrıca. :metal Hepinizden Allah razı olsun! Sewiyorum ulan sizi :!: :taptim

:metalhead :twisted: DEEP INSIDE :twisted: :metalhead
:evil: Fan Yengeniz!!!

mayıs sonuna doğru gazi m.m.f. de bir şenlik daha var...eğer iptal etmedilerse yada bi sorun çıkmadıysa deep inside yine sahne alacak .....çok mu erken oldu...:D

ulan gecenin bi yarısı oldu 90834068069 saattir pcye bakıom yazacak bişi bulamadım :LOL: :LOL:

ama dur lan olurmu :roll: sizi seviom lan ben ;) :twisted:

mert seni ayrı bi seviom adamım :metalhead

:elsallaa

Geri