Deep Inside (Doom Death) - Ankara

Mennun olmayanlar tabiyki olucak anılım ama sana özel bir grup kurmamız mümkün değil ;)

Deep Inside budur arkadaşlar sevenler gelir izler dinler :!: sevmeyenler diğerleriniz izler :D herkesin istediğine göre bir grup kurmak zaten imkansız :x ama bu demek değilki çaldığımız gruplara yakın tarzdaki grupların parçalarını isteğiniz üzerine çalmayız.Eğer varsa (anılım sözüm sana :) )ki bizim tarzlarımıza yakın istekleriniz başımızın üstüne :twisted:

:metalhead HEAVY METAL :metalhead

:LOL: peki ozaman ben remember tomorrow u istiorum!!!!özellikle fahriden dikkate almasını rica ediyorum :cry: :p çaldığınız coverlar çok ii arkadaşlar bestelerde gelince çok daha güzel olucak :!: bekliyoruz ;)

Gerekli cevaplar verilmiş :!: açıklamalar yapılmış :!: söylenecek birşey yok repertuar konusunda :!:

Besteler oturduktan sonra tarz isteyenler tarzı görecektir zaten .. Ha bestemiz şu tarz bu tarz die de deişik coverlar çalmayacak değiliz .. Kasıntı olmaya gerek yok .. :twisted:

ilteris demiş ki:
darklethe demiş ki:
:LOL: peki ozaman ben remember tomorrow u istiorum!!!!özellikle fahriden dikkate almasını rica ediyorum :cry: :p çaldığınız coverlar çok ii arkadaşlar bestelerde gelince çok daha güzel olucak :!: bekliyoruz ;)

hangi remember tomorrow? Iron Maiden mı yoksa başka bir grubun mu?

Evet Iron Maiden'ın Fakar Opeth Güzel Bi Cover Çalışması Yapmış , Bizde Opeth Türünde Coverlayacağız.

İlgin için sağol İlterciğim ;)

HEhe maiden diyince maydonoz olmadan duramıyorum O şarkının iron maiden da şöyle bir anısı vardır. Bruce dickinson maidena dahil olduktan sonra verilen ilk konserde bruce un maiden ile söylediği ilk şarkıdır :) Bi de sizden dinleyelim..

madem anısıda var çalalım bari :twisted: ama kesinlikle opeth yorumunu dinleyin arkadaşlar çok değişik ve hoş olmuş :metalhead

:metalhead heavy/thrash/doom/death/black......metal :metalhead :D

ama sonuçta metal arkadaşlar 8) hepimiz kardeşiz :LOL: :twisted:

aplay ın banada sözü vardı lafı açılmışken akılam geldi.
hani bize bi parça çalacaktınız.. arada kaynadı gitti.
sonra unutuldu. tabi :D :D :lol neyse çalında görelim remember tomarrow u :D :D
bi daha ki konser ne zman

Geri