Deep Inside (Doom Death) - Ankara

umarım herkes senin gibi hisseder prenses.sen böyle yazınca iiyce gaza geliyo insan :) şu kaydı yapalım artık..herkes dinleyebilsin..

konserde görüşmek üzere..

Başkent Üniversitesi Rock Kültür Topluluğu olarak düzenlediğimiz konsere herkezi bekleriz..

afs.jpg
[/URL]

Ellerine yuregine saglik pirenses .. Gercekten bizi nasıl anlayan bir dinleyici oldugunu taa izmir den gosterdin .. Tabi sen alpay in caldığı kaydı dinledin bir de bestemizi Deep Inside dan dinle o zaman daha farklı şeyler hissedecksin emin ol ... Yolcu konserinde snn için besteyi kaydedebiliriz ;)

Yolcu konseri için güzel bi stdyo yapmş oldk nedjima da .. Kafa sallayan elemanlara burdan eywallah :metal

Yolcu da görüşmek üzere tüm başkent li ler ve Ankara lı larla ... Geçen sene Başkent Üni. Konserindeki pogo cu ları unutmadık :metal

Bi ayrıntıyı da belirteyim .. Deep Inside Mert in programı sebebiyle saat 18:00 de sahnede olacaktır ..

Kadircanında belirttiği gibi pazar son grup çıkmamız istendi aslında ama mertin iş olduğu için 18:00-19:00 arası çıkmak zorundayız...

ee insanın davulcusu ankarada tek olunca grup dayanmıyor tabi 8) kolay gelsin mertim ;) ayrıca konserde bizimle soluyan arkadaşlara çok teşekkürler...bestede bile kafa sallamaları çok hoştu.. :metalhead

FateX demiş ki:
Ellerine yuregine saglik pirenses .. Gercekten bizi nasıl anlayan bir dinleyici oldugunu taa izmir den gosterdin .. Tabi sen alpay in caldığı kaydı dinledin bir de bestemizi Deep Inside dan dinle o zaman daha farklı şeyler hissedecksin emin ol ... Yolcu konserinde snn için besteyi kaydedebiliriz ;)

Kadircancım güzel sözlerin için teşekkür ederim. İnan hissettiklerimi,düşündüklerimi yazmaya çalıştım dilimin döndüğünce. Alpay'ın kaydı bu kadar etkileyici olduysa Deep Inside'dan besteyi dinlemek eminim harkulade olacaktır.

Ayrıca Yolcu konserinde beste kaydı yapılırsa bu kendi adıma söyleyeyim benim için muazzam bir armağan olur.

Sizleri seviyorum...

:metalhead Deep Inside !!! :metalhead

15:00 kapı açılışı
16:00 Thrashfire
17:00 Deep Inside
18:00 Betrayal
19:00 S.A.B.A
20:00 Dispel Silence..

Organizasyon'un son söylediği ve yazdığı sıra böyle sanırım..bundan sonra tekrar konuşulduysa bilemem..Anlamadım valla neden böyle bi karışıklık çıktıki ??

Çarşamba Günü İçin Konuşayım Deep Inside ...
Eskiden Çıktığınız Konserlerde Yıkıyordunuz Ortalığı... Şimdi de Farklı Olmayacaktı Özel Bir Konser Oldu.Grup Hala Sağlam ve O Şekilde de Kalacağa Benziyor Yeterki Aranızdaki Samimiyeti Kaybetmeyin...
Deep Inside Piyasaya Oturmaya Başalayacak Diyebilirim.. Bestelerinizin Yorumu İse İnsanı Meraklandırıyor Acaba Arkasından Ne Gelecek Diye :LOL: Başarılar Kardeşlerim Pazar Günü Orada Olmaya Çalışacağım...

Tüm Şanslı Günler Sizi Çekiyor Diyecek Birşey Bulamıyorum.:) Ses Alpago, Harikasın Canımıniçi O Ses Tonunu Çok Fazla Vokalde Dinleyemez Seyirciler O Açıdan Kaçırmamak Lazım.;)
Kadircan Diyecek Fazla Birşey Yok Acemeliğini Artık Sahnelerde Göremiyoruz :LOL: İşin Şakası Bir Yana Tabi ;)
Yeni Lead Guitar Fatih Biraz Haraketlenmek Lazım Olmuyor Sabit Kalmak, Parmakların Çok Sağlam Aman Dikkat Et Perde Geçişleri,Akor Basışların Gerçekten İzlenmeye Değer Tabi Birazda Show Gerekli Aklında Bulunsun :twisted:
Kardeşim Sana Yorum Yazmıyorum Zaten Hergün Yanımda Yorum Alıyorsun...Biraz Yavaş Bassaydın Olmayacaktı Dimi :LOL:

Başarılar Deep Inside...

Geri