Deep Inside (Doom Death) - Ankara

yav lead gitaristin ismi esat emrahcım :)

sağol yorumların için...

düne kadar baya bi karamsardım açıkcası bu doom death konusunda yani söyle söyleyeyimde yanlış anlaşılmasın;Deep Insıde bu tarzı benimsemiştir ama seyirci konusunda hep bi korkum olmuştu son zamanlardada bu baya artmıştı fakat dün duyduğum şeyler beni acayip gaza getirdi özellikle şu yolcu olayı falan ;) birde oranın sanırım sahibiyle biraz lafladık bu tarzda eksik var falan deyince dedim tamamdır :D yani kısacası güzeldi dün bikaç aksilik oldu ama olmaması imkansız hep olur oluyor ;) dinleyen alkışlayan herkese teşekkürler...bestelerin sayısı her geçen konserde artıcak bunuda belirteyim :twisted: :p

teşekkürler efem...

bu arada besteyi merak eden ve evlerinde sıcak ortamlarında ossura ossura dinlemek isteyen arkadaşlara duyuralım;kayıt yarın itibariyle stüdyo marsda başlıyor ne zaman biter bilmem ama sağlam bi kayıt olucak...yani kanal kayıt :metalhead

siz geçen pazar tunalı gölgede çıktınızmı? yada çıkan grupları biliomsnz?
tam çıkkaken polis basmış bi grubu o grubun adı ne acaba? bilceinizi düşündüm...dawulcusunda zillerim kaldıda:D

mutlu yıllar beyler

Canım Deep Inside ıma bol organizasyonlu,bestelerimizin ardı arkası kesilmeyen,hatta albüm göreceğimiz,sağlıklı,mutlu,aşklı -paralı bir yeni yıl dilerim yavrularım! :)

Umarım hep beraber Deep Inside dolu bir yıl geçiririz. :)

Severim sizleri bilirsiniz... :metalhead

sağol prenses güzel dileklerin için...sende sağol scott..ayrıca bekliyoruz tüm konserlerimize en öne..

yeni yılda sağlık mutluluk..ahaha...yeni yılı eskisinden ayıracak güzel bişeyler olur umarım...

bol besteli bol konserli günlere :twisted:

sevgiler saygılar... :metalhead

CeKeS__DAWUL demiş ki:
siz geçen pazar tunalı gölgede çıktınızmı? yada çıkan grupları biliomsnz?
tam çıkkaken polis basmış bi grubu o grubun adı ne acaba? bilceinizi düşündüm...dawulcusunda zillerim kaldıda:D

mutlu yıllar beyler

yolcuda sahnedeydik orda değil.

sağolasın sizede mutlu yıllar...

beste kaydı finaller nedeniyle bi kaç gün daha aksadı kusura bakmayın..ama en kısa zamanda en iyi şekilde kaydedileceğinden eminiz.

görüşmek üzere...

Geri