Deep Inside (Doom Death) - Ankara

çok teşekürler murat yorumların için gerçekten kakaoda da bir çok kez seyrettiim ve yorumlarına güvendiim bi insansın.Bizi kendi tarzımızda degerlendirdigin için çok teşekkür ediyorum ..saygılar

Alpay'ım, Kadircan'ım, Yener'im ! :)

Tiring Flames kelimelerin kifayetsiz kaldığı noktadır !

Müzikal açıdan artistik yorumlar yapıp kimsenin zihnini bulandırmayacağım. Evet, elbette ki müzikte bir teknik varsa o parça var oluyor ama benim için önce ne hissettirdiğidir ki Tiring Flames ruhumun attığı sessiz çığlıkların Alpay'ın sesinden duyulmasıdır ...

Ne mutlu bana ki sizin ne kadar muhteşem olduğunuzu çok önceden bilenlerdenim fakat bu beste içlerinde bir yerlerde bu gerçeği sığdıramayanlar için belge niteliğinde oldu.

Ayrıca bestenin adının sadece bik bik konuşarak müzik yapıldığını sanan kitle için " Kapak " olarak değiştirilmesini öneriyorum ! :D

Konuşarak müzik yapıldığını sanan bir tek Hip-Hop çılar var diye biliyordum ama lanet olsun ki Metal camiasından da çene suyu içmiş bir çok arkadaşımız olduğunu yaşadık ve gördük. :)

Her neyse. Bu yolda önemli olan sonuçtu ve o da harikulade oldu ...

Söylemeden geçemeyeceğim bir nokta daha var ki geri vokaller muhteşem. İnsana aaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrgggghhhhhhhhhhhhh diye garip sesler çıkarttırıyor. :D

Kadircan ve Yener'in ellerine-kollarına Alpay'ımın gırtlağına (ses tellerinden öpülesi insan :)) ve bu işte emek vermiş gizli kahramanların tümüne çok teşekkürler ...

Not : Alpaycım sözünü tuttu ve Tiring Flames i bu harikulade haliyle ilk dinleyen ben oldum. Teşekkürler güvercin ... :metal

:metalhead DEEP INSIDE !!! :metalhead

Bir arkadaş bana özel mesaj atmış, parçamızı dinler misin diye. (beni nerden tanıyosunuz siz arkadaşlar yahu, şaşırdım yani) neyse, parçanızı dinledim, bir kere dinlemekle yorum olmaz ama bana gayet pozitif geldi. başarılar diliyorum ve sürekli amatör kalın lütfen.

dünyanın en önemli ve en büyük rock grubu king crimson'dan bir müzisyen;zamanında " müzikte mecbur kalmadıkça profesyonel olmayın" diye bir laf etmiştir.

Umarım siz de buna mecbur kalmazsınız.

Eywallah yorumlar için... Özellikle Pirenses e :D

Yeni bir haber daha .. Toplam 13 ilde yayın yapan Chaos Magazine in 3.sayısında (Mart - Nisan) Deep Inside röportajı yayınlanacaktır .. Ayrıntılar yakında ..

Saygılar ..

yaklaşık 2 gündür yoğun bi şekilde dinliorumda dinledikçe her seferinde daha da güzel gelen bi parça..hele ki novembre manyağı bi insan için kolay durum değil.. bide bu parçayı yapan novembre delisiyse... olay bitmiştir demektir..Yolunuz sonuna kadar açık....

Deep Inside Kesinleşen konser ve haberler ..

10 Mart Adana Pick Up Bar ...

11 Mart Ankara Dip Bar ..

30 Mart İstanbul Dorock Bar Pulse Nights Fest ..

Deep Inside Röportajı @ Chaos Magazine 3 Sayı ( Mart,Nisan )

Ayrıntılar Yakında ..

Saygılar ...

Eywallah yalın ..

unforeseendayafikkiz8.jpg

evet.öncelikle deep inside grubuna başarılar dilerim.parçalarınız dinledim.şimdik yorumlara geçelim.öncelikle parçayı beğendim.gerçi siz ne kdar doom/death desenizde bana melodik/death parçası gibi geldi o ayrı konu :D.özellikle giriş bölümü çok iyi ve alpay seside türkiyedeki diğer brutal vokallerden aşağı kalmıyor.kısacası parça güzel ve başarılarınızın devamını dilerim.özellikle dorock bardaki konserde başarılar dilerim.cuma gününe geldiği için büyük ihtimalle orda olamayacağım.artık başka istanbul konserinde görüşnek üzere.umarım ilerde beraber konser verme imkanıda buluruz.

arkadaşlar DEEP İNSİDE yeni davulcusunu buldu..KERİM e aramıza hosgeldin diyorum. herşey güzel gidiyor daha da iyi olacak..tüm müzikseverlerle konserlerde görüşmek üzere saygılar..

Yener den sonra Kerim de hoşgelmiş bakalım. :) Hayırlı uğurlu olur umarım.

Ayrıca ölümümden forumlara paso afiş koyan Kadircan sorumludur aha buraya da yazdım ve bileklerimi kesmeye gidiyorum. :)

Sizi fanlarına işkence yapmaktan A.İ.H.M'ye şikayet edeceğim! Bir İzmir konseri olmazsa ve ben sizi sahneden görmeden hakkın rahmetine kavuşursam aha böyle gideceğim öbür tarafa. 8O

Buarada Chaos Magazine de ki röportaj haberi de çok mmmm nasıl desem, böyle bir durum 8) ve hoşuma gitti. :) Dergiyi mutlaka edinmeye çalışacağım çok tatlı bir anı olacak. ;)

Unutmadan söyleyeyim Yener ve Kerim'i bizlere de bekleriz. Alpay ve Kadircan anladı bunu yazamıyorum şimdi buraya... :D

:metalhead DEEP INSIDE !!! :metalhead

Geri