Deep Inside (Doom Death) - Ankara

Güzel bir geceydi...Gelmeyenler çok şey kaçırdılar :!:

Bence

Sepultura güzel oldu...Grup olarak oturdu yani.Ben tarzınız oradan gidecek zannediyordum :metal

Vokalden başlayalım ;)

Metallica tonlamalarında ciddi eksiklerin var...Kendi soundunu duymadığından dolayı olabilir diyeceğim aslında ama,bana bayağa kalın geldi :!:
Seek A.D. u başka bir yerde dinlemek isterim :!: Gitarın sesi inanılmaz kısıktı.Bu yüzden size normal gelen sesler dışarıda yoktu neredeyse...
Gitar vokal olmak zor iş.Seni anlıyorum o konuda.Ama Metallica ya dikkat :!: :!:

Bass...
Ya oğlum sende gelecek var hakkaten.Fakat ''Mi'' Telinle ilgili bir sorun vardı.Soundun yüksekti bu arada.. Önce müzik yap show yapma,daha erken onlar için ;) Bazı hataların oldu o yüzden :!: :!: :!:

Lead...
Gurupta, soundu en sağlam gelenlerden birisiydi.Biraz canı sıkkındı ama :?:
''Ben buradayım'' diyenlerden biriydi...

Drum...
Çok yerde ritm kaçtı.Yanlış vurulan ziller vs...Belkide gününde değildi ki umarım ondandır.Çalışman gerekli...

Parça seçimleri (Anathema özellikle) takdire şahendi.Saygı duydum.

Ancak gel görki bir Sentenced vakası yaşandı.

Biziz in sisteminin genellikle kötü olduğunu söylerler.Bu bir bahane olmamalı bizler için bence.Başka bir yerde tekrar dinleyip daha net yorumlar yapmak isterim :!: :!: :!:
Yolunuz açık olsun...
Metal Bless You :metal

mat demiş ki:

Bence

Sepultura güzel oldu...Grup olarak oturdu yani.Ben tarzınız oradan gidecek zannediyordum :metal

Vokalden başlayalım ;)

Metallica tonlamalarında ciddi eksiklerin var...Kendi soundunu duymadığından dolayı olabilir diyeceğim aslında ama,bana bayağa kalın geldi :!:
Seek A.D. u başka bir yerde dinlemek isterim :!: Gitarın sesi inanılmaz kısıktı.Bu yüzden size normal gelen sesler dışarıda yoktu neredeyse...
Gitar vokal olmak zor iş.Seni anlıyorum o konuda.Ama Metallica ya dikkat :!: :!:

Bass...
Ya oğlum sende gelecek var hakkaten.Fakat ''Mi'' Telinle ilgili bir sorun vardı.Soundun yüksekti bu arada.. Önce müzik yap show yapma,daha erken onlar için ;) Bazı hataların oldu o yüzden :!: :!: :!:

Lead...

Drum...
Çok yerde ritm kaçtı.Yanlış vurulan ziller vs...Belkide gününde değildi ki umarım ondandır.Çalışman gerekli...

Biziz in sisteminin genellikle kötü olduğunu söylerler.Bu bir bahane olmamalı bizler için bence.Başka bir yerde tekrar dinleyip daha net yorumlar yapmak isterim :!: :!: :!:
Yolunuz açık olsun...

Öncelikle samiğmi yorumların için teşekkürler ;) ayrıca bütün eleştiriler önemli bizim için iyi yada kötü fark etmez 8) bu başlığın en büyük amaçlarından biri de bu zaten ;)

biz kendimizi biliyoruz ama bu yetmeezzz :akıllıol İzleyicilerin yorumları da çok önemli...

başka konserlerde birlikte çalarız inşallah :metalhead

Eyvallah :metalhead( hehe kafiyeli oldu :D )

:metalhead brothers of metal :metalhead

Ewet ben geldim :D .. Internetimdeki bazı sorunlar ve malum sınavlar nedeni ile forumdan baya uzak kaldım.. Şimdiden başarılar dileyen , eleştiri yazan ve tebrik eden herkeze teşekkürler....

Tüm arkadaşlarımı konserdeki performansları için tebrik ediyorum.. Konserlere eçıktıkça daha iyisini yapıcaz...

Biziz malum ses sisteminden dolayı bi kaç aksaklık yaşadık.. Solocumuz fahri ton ayarlamada bi kaç sıkıntı yaşadı.. Bu arada biziz de bas amfisi görünce dumur oldum :D .. Ama tabi herşeyi ses sitemine yuklemiyoruz.. Bizimde bi kaç hatamız oldu...

Anılcım eleştirilerin için teşkkürler.. Benim gitarda bi sorun vardı.. Mi telini bi gün önce takmıştım.. Tabi konserden bi gün önce tel değiştirmek baya bi sıkıntı yaratıyor.... Şov olayına gelince :metal .. Her ne kadar seyircinin bu konserde bize bi etkisi olmasada alkışları için teşkkür ederiz.. Sahne alan guruplar o alkışları duyabilmek için orda bulunuyorlar.. Sonuçta bi emek harcıyoruz ve bunun karşılığında alkışları duymak bizi tatmin etmeli.... Bizim gurup olarak düşüncemiz sahnede önce kendimiz eğlenmek.. Seyirciyide bi şekilde gaza getirmek için önce kendimiz gaza gelmeliyiz :metal .. Bnm için müzik gerçekten bi yaşam tarzı ve bunu sahnede yaşamak çok farklı bi olay... Deep Inside ın bu tarz konserlere çıkma amacı seyircinin destegi ile sahne tecrübesi yaşamaktır.. Bundan sonra daha büyük organizasyonlarda yer almanın bizim için daha iyi olacagını düşünüyoruz.. Ama bu konserlerde bizim için önemli.. Çok yakında bi konser haberi gelebilir :metal

Biziz de bizi izleyen ve alkışlayan herkese teşkkürler...

Stay Heavy :twisted:

herkese eleştirileri ve tebrikleri için teşekkürler grupça olan hataların dışında bende farkındaydım kendi hatalarımın bundan sora biraz daha sakin ve doğru düzgün çalışmaya çalışıcam ama yinede fena değildi bence bi dahaki konserlerde daha iyi performans sergilemek dileğiyle

Eywallah.. Daha konserlerimiz olucak yakın zamanda..

Anathema larda Başkent Üniversitesi konseri dışında seyircide beklediğimiz kadar bilen yoktu... Ama bizim için önemli olan sadece trash yapmak degil.. Gurubun adı da o yüzden Deep Inside..

Anathema eklemeye dewam edecegiz.. Dying Wish ve Angelica çıkabilir karşınıza :twisted:

discouragedone demiş ki:
Biziz konserini kaçırdık ama Dip'te gayet iyiydiniz..Başarılarınızın devamını diliorum efenim..'Anathema'ya devam.. =)

Anathema sız olmaaaaaaazzzzz :twisted: :icelim Aslında dip konserinde anathema lara tepki oldukça iyiydi fakat biziz için aynı şeyi söyleyemem bunda ortam faktörü geçerli olabilir :roll: :D

eyvallah :metalhead

:metalhead heavy metal :metalhead

arkadaşlar dip de birlikteydik zaten orda izlemiştim...biziz'de de izledim sizi...hepimizin başına gelen sorunlar yaşadınız ama bunlar moral bozmamalı...ancak esas söylemek istediğim ; affınıza sığınarak davul konusuna önem vermenizi tavsiye ediyorum davulcu arkadaş beni affetsin ama biraz metronom çalışması lazımmış gibi geldi bana :oops: :oops: ... iyi yoldasınız umarım istediğiniz herşeyi başarırsınız...kolay gelsin...

Eywallah hocam.. Yazılan her türlü eleştiriye açığız.. Bize gelen eleştirileri düşünerek kendi aramızda konushuyoruz.. Bizi bi şekilde ileriye taşıyacak olanlar da bunlar ztn.. Davulcumuzun yazdıgı mesajdanda anlıyacagın gibi bunları çalışıp düzeltebilecegimize inanıyoruz.. Mükemmel olma gibi bi derdimiz yok ama iyi olmak zorundayız :metal

mat demiş ki:

Bence

Vokalden başlayalım ;)

Bass...

Lead...

Drum...

Yolunuz açık olsun...

Bilincli olarak eleştirdigin için gerçekten tesekkur ederim..

Volumelerin dengesiz oluşu aslında sesi dışardan dinleme şmkanının olmamasından oldu. Davulun twin pedal beklemesi ve pedalın gec gelmesi (Bu arada pedalını kullanmamıza izin veren arkadaşa çok teşekkur ederiz) Ses olayıyla ilgilenmeizi engelledi. Diger grupları bekletmemek için acele etmek zorunda kaldık. Aslında konser sırasındada uyarıldık ama, grup içinde kaynaklanan bi sorundan dolayı mudahale edemedik.. Ama her seferinde dahada iyiye gidecektir..

Daha cok yeni bi grup sayıldıgımızdan tam olarak türü tutturamadık. Ama hangisini en iyi yapabiliyosak ona agirlik verilecek. Bunu soylemen cok iyi oldu.. Dikkat ettigin için tesekkur ederim..

Sentenced bundan sonra buyuk ihtimalle birdaha calınmayacak. Bu konuda bende seninle aynı fikirdeyim..

Sahnede mumkun oldugunca suratsızlıgımı silmeye calıştım.. Ama bikac olay canımı sıktı denebilir.. Umarım bidaha olmaz..

Anathemaları beyenmene sevindim, iki gitara indirgenebilen tum şarkıları çalmaya calisacagız.. Umarız başarabiliriz..

Birdahaki konsere yine bekleriz. Hatta yuzyuzede goruşursek sevinirim.. Yorumların içinde tesekkurler..

DeadLead...
Ben Sentenced çalmayın demiyorum :!:
Bak bir kere sound çok önemli.Akustik çok önemli.Ben sizi aynı repartuarla başka bir yerde dinlemeden öyle bir yadırgama veya kesin karar vermenize mani olacak bir şey söylemek istemem :!: :!: :!:
Başarılar...

Eyvallah herzaman bekleriz konserlerimize :)
Müzikten anlayan insanların yorumları önemli tabi ;)
Sentenced da problemler olması doğal çünkü çok kalite bir grup ve herkesin beğenmesi zor çünkü tarzları çok farklı..O havayı vermek te ayrı bi dert tabi ;) Ama dert olucaksa böyle olsun :metal

Zamanla umarım daha da iyi olur :metalhead

:metalhead heavy metal :metalhead

Ewet alpago ya katılıyorum.. Bizim yapmaya çalıştıgımız her parçanın kendi havasını verebilmek.. Sonuçta çaldıgımız guruplar çok iyi guruplar ve 1 e 1 aynısı çalmak zor ama önemli olan aynı havayı verebilmek.. Sentenced da da o havyaı vermeyi çalıştık ama bişeyler yanlış gitti.. Sanırım Anathema lardaki kadar yeterli olmadı ....

yorumları okudum sentenced da bi sorun çıktığı ap açık ortada daha çok çalışırsanız yapabileceğinizde kesin... başarılar...... DEadLead sorun ne bilmiorumm ama sıkma canını lazımsın onlara :)

Geri