Deep Inside (Doom Death) - Ankara

Sevgili deep... saldıranın kim olduğuna bakarsan gereksiz ve tamamen çöp değerinde yazdığın msg ın ne kadar boş olduğunu anlayacaksın... Biz forumda böyle şeyler istemiyoruz dedikçe üstüne laf alınanlar aldıkları lafı hazmetmeye çalışıyorlar... Alpay ın msg ını okursan bi önceki sayfada senin yazdığın yoruma ihtiyaç duymadığımızı göreceksin...

Sevgili can ... Sana gel bizimle muhattap ol diyen olmadı zaten.. Yazılanları üstüne alınan sensin... Bizim müziğimizin ne kadar iyi yada kötü olduğuna karar verecek kişi de sen değilsin..

Adam hicbirsey dememiş sadece sasirdigim icin soledim,kusura bakmayin...
ama toyluguna verdiginiz kisinin melatonin vokali can olmasi gayet komik...
herneyse...
iyi calismalar

alpago demiş ki:
alpago demiş ki:
junkcan demiş ki:
ayikkucuk.jpg

alpago demiş ki:

Başından beri keşke böyle deseydim kanka , boşver olur böyle şeyler tamamen 2 sayfa geri gidersen yanlış anlaşılmadan çıktığını anlarsın.Yalnız bunu herkesin aynı anda anlaması gerek e bu da biraz zor :D

Neyse Canım Konseri Bekliyoruz

:metalhead

Bronx demiş ki:
alpago demiş ki:

Başından beri keşke böyle deseydim kanka , boşver olur böyle şeyler tamamen 2 sayfa geri gidersen yanlış anlaşılmadan çıktığını anlarsın.Yalnız bunu herkesin aynı anda anlaması gerek e bu da biraz zor :D

Neyse Canım Konseri Bekliyoruz

:metalhead

Anlayan anlıyomush demek mertim :metal Okuyanda okuyomush !! ... Herşeye de eywallah bi yere kadar be abi biz müziğimizi yapalım dedikce üstümüze gelen gelene... Neyse konsere bakalım dimi :metal

FateX demiş ki:
Herşeye de eywallah bi yere kadar
bu lafına katılıyorum :twisted: çok konuşmasan da müziğin neyse onu yapsan diyorum cin olmadan şeytan çarpmasan bomba açıklamarda bulunmasan...büyüğünü bilsen haddine çapına göre konuşsan çok çok iyi olacak sorarlar adama senin yaptığın iş ne ki de bu kadar car car ediyosun diye

anti-social demiş ki:
FateX demiş ki:
bu lafına katılıyorum :twisted: çok konuşmasan da müziğin neyse onu yapsan diyorum cin olmadan şeytan çarpmasan bomba açıklamarda bulunmasan...büyüğünü bilsen haddine çapına göre konuşsan çok çok iyi olacak sorarlar adama senin yaptığın iş ne ki de bu kadar car car ediyosun diye

Evet zaten amatör grup piyasasındaki en büyük problem insanların ortaya birşeyler koymak yerine forum cambazlığı yapması ve niyeyse hiçbir türlü eleştiri kaldıramıyor olması. Önce bir durup bir düşünmek lazım ben acaba ne kadar hakimim yaptığım müziğe, cidden düşündüğüm kadar süpermiyim yoksa sadece kendimi mi değerlendiremiyorum ya da çevremdekiler mi beni gazlıyor hep diye. Ama tabi kazın ayağı öyle değil. İnsanlar kendilerinden 29 gömlek üstün insanlara laf sokmaya ya da ne biliyim gitar düellolarına çağırmaya, teknik bilgi(yalan yanlış) anlatıp sidik yarıştırmaya çalışıyor. Sözüm meclisten dışarı ama "Ekabir"(ek1) sendromu devam ederse ülkemizde amatör grup piyasası hiçbir zaman gerektiği yere gelemeyecek...

Adam gibi eleştiriye bizde adam gibi cevap veriyoruz zaten.. Başından beri söylüyoruz zaten eleştiriler bizim için önemlidir diye... Ama burda ortada bi eleştiri yok direk saldırı var.... eleştiri namına gördüğünüz nedir anlayamadım ?...

Yaptığın iş ne ki ne konusyosun diyen arkadaş.. senin yaptığın iş ne bnm yaptığım işin sınırlarnı belirlemeye kalkıyosun...

FateX demiş ki:
Herşeye de eywallah bi yere kadar be abi biz müziğimizi yapalım dedikce üstümüze gelen gelene...

Adam bir şey dememiş ki, alınabilir ne var bunda, sen de "Ben sana demedim" dersin, olay büyümez, ama ilkokuldaki gıcık çocukların deyişiyle "Yarası olan gocunur" gibi bir laf edersen tabii ki insan üzerine alınır. Keşke Can'ı beyinsizlikle suçlamak yerine "Abi eski sayfalarımızda durumun ne olduğunu görebilirsin" deseniz daha yakışık kalırdı, ayıp etmişsiniz. Ne olursa olsun forumlarda hakaret hoş değil.(zamanında ben de yapmıştım ama o adam çileden çıkartmıştı beni, resmen tehdit etmişti, ama burda öyle bir durum göremedim ben.) Ayrıca grubunuzun kötü eleştiriler alması çok normal, bir grubu begenenler olacağı gibi begenmeyenler de olacaktır. Çaldığım grubun da eski sayfalarına bakarsanız zamanında sövmedikleri kalmıştır bir tek ama hep dinledik hiç bir zaman da sert çıkışmadık... Umarım bu eleştirileri dinlememizin bizim gruba bir faydası olmuştur.

Sevgili Can... Biz az oncede söylediğim gibi eleştirileri kabul ediyoruz zaten.. Send eönceki sayfalrı okursan hiçbir eleştiriye karşı çıkmadık eywallah dedik zaten.. Burda bi eleştiri yok .. Eleştiriyi yapan kim ? Biz hangi eleştiriyi kabul etmemişiz? yazılan şeyleri kimse alınmıyoda , birisi çıkıp bunu alınıyosa kasıt var demektir...

V_Bassman demiş ki:
anti-social demiş ki:
FateX demiş ki:

Evet zaten amatör grup piyasasındaki en büyük problem insanların ortaya birşeyler koymak yerine forum cambazlığı yapması ve niyeyse hiçbir türlü eleştiri kaldıramıyor olması. Önce bir durup bir düşünmek lazım ben acaba ne kadar hakimim yaptığım müziğe, cidden düşündüğüm kadar süpermiyim yoksa sadece kendimi mi değerlendiremiyorum ya da çevremdekiler mi beni gazlıyor hep diye. Ama tabi kazın ayağı öyle değil. İnsanlar kendilerinden 29 gömlek üstün insanlara laf sokmaya ya da ne biliyim gitar düellolarına çağırmaya, teknik bilgi(yalan yanlış) anlatıp sidik yarıştırmaya çalışıyor. Sözüm meclisten dışarı ama "Ekabir"(ek1) sendromu devam ederse ülkemizde amatör grup piyasası hiçbir zaman gerektiği yere gelemeyecek...

halit bu tartışmaların bizim kendimizi üstün görmemizle veya biz iiyiz siz kötüsünüz muhabbetleriyle alakası yok.Biz haddimizi biliriz merak etmeyin siz..kimseyle sidik yarıştırıcak kadarda çocuk değiliz.hiçbi zamanda biz kralız suyuz buyuz demedik.zaten olay bu foruma bi arkadaşın bu tarz yazıların yazılmasına sebep vericek bi yazı yazması yoksa bizi eleştirmeyin diyen yok burda ama anlat anlatabilirsen ;) herkes gündemi kovalıyo sadece..bi forumda birileri mi tartışmış hemen atla tanıdığına sahip çık tanımadığına haklı veya haksız olduğuna bakmadan saldır..bravo :evil: :evil: :evil: herkes bizi eleştirebilir biz zaten bi amatör grubuz eleştiri olmazsa amatör kalmaya devan ederiz eksiklerimizin farkındayız ve bunları gidermeye çalışıyoruz..senin düşündüğün tarzda bi grup değiliz emin ol..Kimseylede bi alıp veremediğimiz yok..Bu olaya yorum yapmak çok zor değil..ağzı olan konuşur ama benim eleştirilere açık olmadığımı söylüyorsan veya bizim,bunda bi kasıt ararım çünkü dip konserinden sonra çoğu kişi eleştirdi..bende hepsine eyvallah sağolun yorum yazdığınız,ikaz ettiğiniz için dedim ama sen çıkmış, varolmadığımız bi kılıfa bizi sokmaya çalışıyorsun :evil: Tartışmalar sinirlenmeler olabilir bu konuyu kapatalım dedikçe açmak istiyosanız siz bilirsiniz..Forum boka dönsün iyce mutlu olanlar oluyo belli..

wastelander demiş ki:
Deep Inside forumunda kötü bi şeyler mi oldu, ben mi kaçırdım? Birileri kulp takmış falan? Gerçekten merak ettim neymiş bu kulp ve kim takmış?

Bu mesajdaki, saldırıyı veya saldırı potansiyelini ve/veya kastı bana biri açıklasın lütfen. Neye kast, niye kast? Sadece Eren'i savunması gözüme ilişti ve en son erenle ben kapıştığım için üzerime alındım ve konuya açıklık getirilmesini istedim. Çocukça tepkileri yüzünden konu nerelere geldi, tebrik ediyorum arkadaşları. Ukalalıkta ve saygısızlıkta gösterdikleri beceriyi müzik yaşamlarında da göstermelerini diliyorum, ne diyeyim başka onu da bilemiyorum. Ben daha fazla laf sokmak istemiyorum, çünkü kralını sokarım, beni tanıyan bilir, bu arkadaşlarla laf dalaşına girmeye de niyetim yok, cevabı kamu vicdanı verecektir :)

Bide ben burda bişey farkettim ve yazmadan duramadım ,

Şimdi bu forum ilk açıldıgından beri bakıyorum ,

Alpago ve Fatex ota boka " eywallah :metal " , stay heavy :!: :metalhead "

gibi şeyler yazıp tek kelime bide smiley yada 2 kelime ile cevap veriyolar , üç günde üçyüz sayfa oldu forum , kendinizin 987987 tane mesajı var ve hiçbir anlamı yok. Stay heavy die mesaj atıyosunuz.Her başarılar diyen veya başka bişey diyen adamın mesajını ayrı ayrı alıntı yapıp hepsine ayrı ayrı eywallah :metal"yazan sizsiniz.Sonrada burda gelip millete boş konuşma müzik konuş , yok sen toysun ben böyle kralım muhabbeti yapmayın.Adam boş konuşmuyo orda.Eleştiride yapmıyo.merak etmiş bi soru sormuş sen terslemişsin ben birşey göremedim...

Önceki sayfalara bakarsan en boş mesajları ben açık açık söylüyüm kim boş konuşuyo...

Alpago says: Eywallah :metal
FateX says : Stay Heavy :!:

Forumun amacı bumu ? boş konuşmakdan kastın ne ?

eleştiri yapılmaz bence deep inside'a bu andan sonra

Bizim müziğimizin ne kadar iyi yada kötü olduğuna karar verecek kişi de sen değilsin
böyleyse eğer sen karar ver nerde olduğuna...ama öyle olunca da bomba açıklamalar geliyor ne yazık ki.Birbirinizi gazlamaya devam edin bakalım nereye geleceksiniz bi daire içinde dönüp duracaksınız bu mantıkla ne yazıkki,çünkü siz karar veriyorsunuz nasıl iyi ne kadar süper olduğunuza hatanızı da göreceğinizi sanmıyorum,toyluğa vermeler laf sokmaya çabalamalar fln

her konserde kafalar kopuyor,mekanlar yıkılıyor zaten ayakların hiç yere bastığını göremiyorum ne yazık ki,hayvan gibi çalan amatör gruplar niye bu kadar konuşmuyor :?: daha önünde çok yol olan biri için çok büyük laflar bunlar

son olarak hiç alınmıyorum dediklerinize okuyanlar okuyo alınan alınıyo fln hiç hoş değil bunlar,umrumda değil hiç bir gruba yaranma gibi bi çabam da yok sevdiğim insanlarda biliyor kendilerini işlerini de çok iyi yapıyorlar kimsenin beni sevip sevmemesi umrumda değil yani.Ben kendi yerimi seviyemi bildiğim için sadece herksin de yerini bilmesini isterim,biraz gerçekçilik istiyorum...yoksa kimseyle yarıştığım fln yok ama kendini büyük görmek-göstermek bazı ortamlda şekli yollarla bi yerlerde olduğunu sanmak hiç sevmediğim şeyler...bundan sonra ben kendi adıma mütevazılık göstermeyeceğim kimseye hiç bir şekilde evet süperim thrash çalıyorum eşek gibi de kafa sallıyorum onları çalarken :LOL:

müzik hayatınızda başarılar arkadaşlar sizin ilk başlarda iyi insanlar olduğunuzu sanmıştım ama herkesin yüzü ortaya çıkıyo bi şekilde

stay heavy :D

can haklısın ben sinirimden ötürü özür diledim zaten ama gerçekten bence gereksiz ve kasıtlı bi mesajdı ereni kadir neden savunsun ki..Herkes kimin ne olduğunu biliyo zaten.mesajımı 5 dakka içinde değiştirdim hatta ama o kadar hırsa bakılmışki mesaja alıntı yapılmasından ötürü silinmemiş o kısım..senin bilmem gerekir can biz eleştirilere herzaman eyvallah dedik..herzamanda elleştiri istiyoruz zaten..

Alpago oğlum sakinlik :!:
Gelelim izleyelim artık sizi bir konserde daha :!:
Sağlam kalın (sen şimdi metallica da söylersin) ;)

Metal Bless You kardeşlerim :metal:

Geri