Deep Inside (Doom Death) - Ankara

Deep Inside hlll size alpago hayal kirikligina ugramana ragmen
(seyirci bakimindan) süppperrr vokal yaptin tebriklerrr ritimine bisiyyy demiyorum o zaten iyiydi ama açikçsi vaokalini bu kadar gelistirebilecegini ummuyordummm. yeni konserler bekliyozzzzzzzzzzz Heavy Metal :twisted: :evil: :twisted:

Purgatory84 demiş ki:
(seyirci bakimindan) süppperrr vokal yaptin tebriklerrr ritimine bisiyyy demiyorum o zaten iyiydi ama açikçsi vaokalini bu kadar gelistirebilecegini ummuyordummm. yeni konserler bekliyozzzzzzzzzzz Heavy Metal :twisted: :evil: :twisted:

Evet bende aynı şeyi demiştim zaten , konserde yoktum fakat stüdyoda iyiydi.Yazılanlara bakılırsa iyi bir iş çıkarmış,Başarılar ;

Bronx demiş ki:
Purgatory84 demiş ki:

Evet bende aynı şeyi demiştim zaten , konserde yoktum fakat stüdyoda iyiydi.Yazılanlara bakılırsa iyi bir iş çıkarmış,Başarılar ;

..

Eylulde bomba gibi geliyoruz... Konserlerde kafalar kopucak manowar,pentagram,iron maiden şarkıları kulaklarda çınlıycak :metal

Stay Heavy :metalhead

Hehe .. AnIL arkadasimizdir junkcan sagolsun bizi takip ediyo bizde onları takip ediyoruz.. Ankara da bole bi kaynashma var.. Senide bekleriz konserlerimize Eylul den sonra Ankara Heavy Metal konserleri canlanıcak şöyle hepberaber sağlam bi ortam oluşturucaz..

Stay Heavy :metal

hadi bakalimmm bekliyooss konserlerinisii bi canlanalimm yaa bu ölü sehirde ne kadar etkinlik varsa istanbulda Ankarada heavy metale gereken deger verilmiyo buda benim çok zoruma gidiyoo hasretle konserlerinisii bekliyosssssss :twisted: :evil: :twisted: :metalhead :metalhead :metalhead

Deep Inside ismi bir heavy metal gurubunun da içindeki nefreti hem gothic hemde cok sert bi sekide yansitabileceginden geliyor.. Konserlerimizi izlersen repertuardan bunu çikarabilirsin zaten...

Stay Heavy :metal

Ewet baba aynen öyle.. Biziz konseri için zil kiralamıştık ordan.. Saolsunlar konserde sıramız değişmesi ve bununla birlikte saatin aksamasına rağmen bize kolaylık gösterdiler.. Sen tolgaların gurubundanmsn ?

Geri