Deep Inside (Doom Death) - Ankara

Yaptıkları işi takdır ettdgım degerli grup lardan birisidir..
Gelişmeye ara vermeyıp calışmaya devam ederlerse unutulmazlar arasına çok rahat gırebılırler die duşunuorum....

Sewerlere bi mujde de vermeden gecemicem
Organızator ler ile anlaşmaya varılrsa önumuzdeki haftalarda Bursa Cacaron Bar da izleme fırsatımız olucak...

Gelişmeler ilerliyen gunlerde...

evet pek bi güzel olurdu ;) Bu arada ilgilenen arkadaşlar için söylüyorum Üniversite şenlikleri bizim için çok önemli ilgilenen arkadaşlara duyrulur :!: :!: :!:

Gene eywallah diyerek başlayayım dedim.. :LOL: İlginiz için teşekkür ederiz arkadaşlar.. Gerçek bi organizasyon olduğu sürece biz heryere gideriz.. Yeterki sağlam organizasyonlar olsun... Alpago nun da dediği gibi üniversite şenliklerinde yer almayı çok isteriz Başken Üni. deki konserimizde seyirci gerçekten muhteşemdi.. Ve son garaj konserindede şunu gördük ki bar da yapılan metal konseri organizasyonları reklam iyi yapıldığı zaman güzel olabiliyormush!! :twisted: Tabi bar ların hiçbişeyi s.klemeyp grupları kullanması dışında :evil:

Umarız Bursa konseri gerçekleşir Bursa daki metal tayfa yı çok duyduk :metal

Stay Heavy :twisted:

Eweeeet. Bomba lar gelebilir yavaş yavaş .. Tam gaz dewam ediyoruz bugun kü yarım saatlik stdyo walla sahne performansı gibiydi :LOL: Yeni parçalar yeni konserler :metal

Alpago konserden iki parca gonderdi: 1000s in the eastland ve 'hail and kill'.
'hail and kill'i cok iyi calmissiniz, kafa kopartan parcalardan biri bu olsa gerek.
1000s in the eastland de iyi olmus, ama zor parca, bence 'hail and kill'i daha iyi calmissiniz. Devam edin, cok iyi...

alpay yeni konser nezman
konser istiyorum (yine gelmiyecem :D)
bi canlı canlı dinleyim organizatör arkadaşlar duyrulur göndderiğin kayıtlar için teşekkurler
alp fotolarda iyiymiş bi ben yokum gerçi alpay gibi yakışıklı biri yanında bilmiyorum biz sönük kalırız
:D
bi canlı canlı dinleyemedim kismet olmadı
neyse alpay selam ve selamatle :D

abi bu grubu seviyorum. gerçekten sağlam bi grup. iyi gidiyo. eğer heavy yada trash metal yapan bir grubum olsa kendilerini abi sayardım.

biz 6 aylık bi grup olarak siz gibi üstadlarımıza saygı göstercez ;)

NuMetalFan demiş ki:
abi bu grubu seviyorum. gerçekten sağlam bi grup. iyi gidiyo. eğer heavy yada trash metal yapan bir grubum olsa kendilerini abi sayardım.

biz 6 aylık bi grup olarak siz gibi üstadlarımıza saygı göstercez ;)

eyvallah :) 8) :twisted:

SMITD demiş ki:
alpay yeni konser nezman
konser istiyorum (yine gelmiyecem :D)
bi canlı canlı dinleyim organizatör arkadaşlar duyrulur göndderiğin kayıtlar için teşekkurler
alp fotolarda iyiymiş bi ben yokum gerçi alpay gibi yakışıklı biri yanında bilmiyorum biz sönük kalırız
:D
bi canlı canlı dinleyemedim kismet olmadı
neyse alpay selam ve selamatle :D

eyvallah sağolasın :) Konserler organizatörler bağlı bizim işimiz sadece çıkıp çalmak organizasyonla uğraşmıyoruz :twisted: Çağıran olursa çıkarız ama istersen boluya gelebilirsin ;) :twisted:

alpago demişki
eyvallah sağolasın Konserler organizatörler bağlı bizim işimiz sadece çıkıp çalmak organizasyonla uğraşmıyoruz Çağıran olursa çıkarız ama istersen boluya gelebilirsin
abi oaraya gelmem zor organizatörler uyumayın bu grubun
konserleri izlemek istiyorum
alpaya gelcem gelcem diyorum ama gelemiyorum
bi konser haayarlayında gidip izleyim..

Geri