Deep Inside (Doom Death) - Ankara

junkcan demiş ki:
konsere gelemedim üzgünüm, ama eminim kafa filan kalmamıştır ortalıkta hepsi kopmuştur, yolcu da darmaduman olmuştur...

stay heavy :twisted:

evet aynen öyle oldu koptu kafalar filan :twisted:

Aksilikler yaşadık ama eğlendik bizim için gelen bizi izleyen tüm dostlara selam :metalhead

Dikkat çekici vokal ve iyi gitarlar vardı. Az biraz oturaklılık derdi var gibiydi ama zaman zaman oldu Sanırım duyulmamayla ilgilidir. Tebrikler beyler. tekrar görüşmek üzere nice konserlere.

muhteşem bir konserdi..
eğlenceli bir konserdi.
bi dahaki konserde dahada çoşacağız..
neyse bu kadar yeterli oofff offf her yerim ağrıyor..:D :LOL: :LOL:

ALPİ!!!!!!gece yazamadım malum sınav ...sabaha kadar inekling olayları vardı :p mükemmeldi yaff!!!!!LETHE nin girişte yaptıım heycaanı hiç unutamam heralde!!! ;) hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum arkadaşlar !!ses sistemindeki ufak(!) :p aksaklıklara alıştık zaten topluca ;) LETHE için ayrıcaa çook çook teşekkür ediyorum...çook iidi arkadaşlar!!!bide JUDGEMENT çalsaydınıs fena olmasdı hani :roll:
bidaaki konsere bekliorus artık letheyi hepten :twisted: :twisted:

yolunuz açık olsun arkadaşlar..yok yav açık zaten alla alla!!!! :p :metalhead

:elsallaa

Kardeşimlerim Dün Ki Konserde Gösterdiğiniz Performans Ve Seyircileri Yerinden Kaldırıp Kafa Koparttığınız İçin Teşekkür Ediyorum :metalhead :twisted:

Yolcuda gruplara ayrılmış ayrı bir bölüm olmadıgı için ısınmaya fırsatımız olmadı. Oyuzdende ilk şarkılarada biraz kasıldık.. Monitorlerdende sadece kendi sesimizi duyabiliyoduk.. Ama sonrakilerde büyük sorunlar oldugunu dusunmuyorum.. Buraya yorum yazdıgınız için tesekkur ederim.. Umarım gitgide dahada ii olcaktır..

DeadLead demiş ki:
Yolcuda gruplara ayrılmış ayrı bir bölüm olmadıgı için ısınmaya fırsatımız olmadı. Oyuzdende ilk şarkılarada biraz kasıldık.. Monitorlerdende sadece kendi sesimizi duyabiliyoduk.. Ama sonrakilerde büyük sorunlar oldugunu dusunmuyorum.. Buraya yorum yazdıgınız için tesekkur ederim.. Umarım gitgide dahada ii olcaktır..
çok büyük sorunlar yaşandığı sanmıyorum başta biraz sorun olduysada pek önemli değildi..
super bir konserdi... tüm deep inside elemanlarını ayrı ayrı tebrik ediyorum...

Tebrikler. Başarılı bir konserdi. Özellikle Kreator'den Phobia ve Moonspell'den Alma Matter konser için ve benim de çok hoşuma giden iyi seçimler olmuş gerçekten.
Başarılarınızın devamını diliyorum.

Arkadaşlar konsere gelen , tebrik eden , buray yazan herkese çok teşekkürler .. Gene muhteşem bi gece yaşadık hepberaber.. Kafa sallayan herkeze çok teşekkürler.. Ayrıca resimleri istiyoruz SMITD kardeşim :metal

Aslına bakılırsa ton olayında en az aksilik yaşadığımız konserdi .. Tonlar çok iyiydi .. Yanlız bir duyma problemi vardı .. O yüzden bi kaç yerde sorun oldu .. Mertin zil düştü fln .. Ama neyse biz çok eğlendik sizinde eğlendiğizi gördk sahneden bu bize yeter..

STAY HEAVY :twisted:

yakko demiş ki:
Dikkat çekici vokal ve iyi gitarlar vardı. Az biraz oturaklılık derdi var gibiydi ama zaman zaman oldu Sanırım duyulmamayla ilgilidir. Tebrikler beyler. tekrar görüşmek üzere nice konserlere.

Vokal için duyduğum yorumlar beni acayip gaza getiriyor arkadaşlar :twisted: Nasıl zamanında yapılan olumsuz eleştiriler beni bu noktaya getirdiyse bu olumlu eleştirilerde çok daha iyi yapıcak inşallah :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Arkadaşlar çok teşekkürler yorumlarınız için.Sahne gerçekten çok küçük ve değişikti :roll: Biraz sıkıntı yaşadık ama olsun eğlendik sizin de eğlendiğinizi ve sallanan kafalarınızı görmek herşeye değdi gerçekten :metalhead Cin Seddi nden Özlem e ve Uğura da ayrıca sevgiler burdan :) Stüdyo saatlerini bizi dinlemek için değiştirmiş olmaları gerçekten sevindirik etti beni :twisted: Diğer konserlerimizede bekliyoruz :metalhead

Eyvallah :metalhead

:metalhead heavy metal :metalhead

süperdiniz helal olsun.elemanlar gerçketen iidi.geçenki konsere göre süperdi.Alpay da wardı bi şansızlık ama oda iidi...bi dahaki konsere yine ordayız.resimleri ya exsaddamdan ya da benim msnyi ekleyin atalım.

FateX demiş ki:
Arkadaşlar konsere gelen , tebrik eden , buray yazan herkese çok teşekkürler .. Gene muhteşem bi gece yaşadık hepberaber.. Kafa sallayan herkeze çok teşekkürler.. Ayrıca resimleri istiyoruz SMITD kardeşim :metal

Aslına bakılırsa ton olayında en az aksilik yaşadığımız konserdi .. Tonlar çok iyiydi .. Yanlız bir duyma problemi vardı .. O yüzden bi kaç yerde sorun oldu .. Mertin zil düştü fln .. Ama neyse biz çok eğlendik sizinde eğlendiğizi gördk sahneden bu bize yeter..

STAY HEAVY :twisted:
fotoğrafları inhofeld exsaddam dan alabilirsiniz... sanırım.. hala ağrıyor her yerim...

Geri