Deep Inside (Doom Death) - Ankara

darklethe demiş ki:
e iide çok pis heycan yarattınız bende yauu :roll: :cry: eh hade bakalım lethe gibi muhteşem olacağına eminim arkadaşlar :metalhead

;) :elsalla konserde görüşmek üzere!!!!

eyvlahlah canım :metalhead sizin gibi deli seyirciler oldukça biz daha çok deli parça çalacaz merak etme sen :twisted: :D

:metalhead heavy metal :metalhead

bu arada deep inside funları mayıs sonuna doğru bir sürpriz bekliyor olabilir...grub üyeleri dde sanırım biliyordur... ve şimdillik sürpriz kalsın

:D :D Süprizleri sabırsızlıkla bekooruz bakalım :p cuma cünü yine çok güsel olucak inşallah :twisted: :metalhead bu arada mertin doum günü kutlu osun !!!!geç kalmadım demi yau?? :oops:

yahu uzun zamndir grmiodum turkrock a .. :D walla merak ettim bu grubu simdi.. senem saolsun bahsedip duruo Lethe yi caldiinizdan.. ilk konserinizi dinlemeye ve eşlik etmeye gelecem.. ;) Nede olsa ortada bi lethe war ... :twisted: cyaaa..

geleceksin tabe :p yapmam gari öle telefondan dinletmeler..canlı dinlemek lasım onları :taptim :metalhead gelcekler arttıkça heycan triplerine girdim bak şimdi :p şuan itibariyle 2 gün kaldı ;)

Mertim kardeşim tekrar doğum günün kutlu olsun diyelim .. Fade To Black eşliğinde alkışlarla doğum günü herkese kısmet olmaz :metal .. Gerçi bnm doğum günüm çok enteresan olacakmış gibi geliyor ya neyse uehe :LOL:

Sürprizler varmış grup üyeleri biliyormuş ben neden bilmiorm smitd :LOL: :?: :?: :?:

FateX demiş ki:
Mertim kardeşim tekrar doğum günün kutlu olsun diyelim .. Fade To Black eşliğinde alkışlarla doğum günü herkese kısmet olmaz :metal .. Gerçi bnm doğum günüm çok enteresan olacakmış gibi geliyor ya neyse uehe :LOL:

Sürprizler varmış grup üyeleri biliyormuş ben neden bilmiorm smitd :LOL: :?: :?: :?:
hayret nasıl bilmezsin unuttun muyoks aneyse burda bahsetmeyelim surpriz olsun...

Elimize ulaşan bir resm daha ... Sanırım ben :LOL:

pic00553pg.jpg

39el.gif

Stay Heavy :twisted:

cuma gun kü konser de ne yazıki sizi izleyemiyeceğim
hafta içi olması ve bir takım işlerden dolayı üzülerek söylüyorum.... bunu
başarılar deep inside...

Geri