Deep Inside (Doom Death) - Ankara

bnce kopuktu biraz konser..iiydi ama heralde gözüm mert e alıştığından öyle geldi bana ;) şarkı aralarında çok oyalanıosunuz arkadaşlar,oda düşürüyo havayı

yeni döneme besteleriyle süper bi deep inside konseriyle başlayacağınıza eminim arkadaşlar ;) başarılar

Konserdeki bi kaç aksilikden dolayı çok fazla çalamadık .. Zaten çalmayıda düşünmüyoduk .. Zaman problemi yaşandı ..

Gökhan la 2 gün stdyo yapabilmemiz konserde sıçmamıza neden oldu haliylen ... Gökhan elinden geleni yaptı genede , tekrar teşekkür ederiz ..

Çıkmamayı düşünmüştük aslında mert in kolundaki sakatlıktan dolayı ama yanlış olacağını düşündük .. Son konserimizde bizi yanlız bırakmayanlara teşekkür ederiz.. :metal

darklethecim ortam bizim umrumuzda değil açıkcası.. tabiki dier konserlerden farklıydı ama bu konserde böyle oldu .. biz 2 gün içinde elimizden geleni yaptık çıkıp çaldık .. bizim moralimizi bozan tek şey Deep Inside ın performansıydı .. yoksa başka hiçbişey skmzde değil ..

Mert olm çabuk iileş la sende :LOL: Kolum sakat ama hala ölmedim der gibi çaldın Dying Wish i koluna sağlık :twisted:

Konserlerde görüşmek üzere ...

Stay Heavy :twisted:

kendi davulcunuzun olmamasi kotuydu gercekten ama biz sizi zaten biliyoruz.sadece bu konserde aksakliklar oldu hem zaman hem performans acısından.. deep inside a hersey icin tesekkurler ..
bidahaki konserlerinizde gorusmek uzere..

bloodstain demiş ki:
kendi davulcunuzun olmamasi kotuydu gercekten ama biz sizi zaten biliyoruz.sadece bu konserde aksakliklar oldu hem zaman hem performans acısından.. deep inside a hersey icin tesekkurler ..
bidahaki konserlerinizde gorusmek uzere..

Eywallah tanercim teşekkür ederiz .. :metal

selamlar konserinize gelemedim neden çünkü zaten Ankara'ya 19:00 gibi geldim :(
umarım yaz boyunca konserlerinize devam edersiniz...
bir sağlık problemi var galiba, çok geçmiş olsun herşeyin başı sağlık gerçekten, görüşmek üzere...

ozlem_a demiş ki:
selamlar konserinize gelemedim neden çünkü zaten Ankara'ya 19:00 gibi geldim :(
umarım yaz boyunca konserlerinize devam edersiniz...
bir sağlık problemi var galiba, çok geçmiş olsun herşeyin başı sağlık gerçekten, görüşmek üzere...

Ne önemi var?Ben de sizleri izlemek istiyorum ama fırsat olmuyor veya imkan olmuyor 825km'lik bir imkansızlık :D

Ee herhalde Rena'dan kucak dolusu sevgi ve alkış getirdiniz ? :roll: 8)

Görüşürüz Cin Seddi
Başarılar

evet sonunda ankaradayım :p ufak bi kaçamak yaptım kuşadası gümüldür taraflarına 8) Konserden hemen sonra yola çıktığım için yazamadım bişey yeni yazabiliyorum ;) öncelikle bize yardım eden 64 gökhana çok teşekkür :metalhead sonrada yorum yazan ve konserde bizi destekleyen dostlara sevgiler saygılar :metalhead Artık deep şnside için çalışma vakti :? :x :eek: :twisted: :metalhead

Umarım kafamızdaki şeyleri tam anlamıyla yansıtabiliriz bestelere :metalhead

:metalhead heavy metal :metalhead

Son Konserin Üzerinden Tam Anlamıyla 11 Gün Geçti ve İlk Kez Bu Kadar Az Yorum Yapan Forum Üyesi Görüyorum :? Arkadaşlar Hakikaten Çok Üzücü Bir Durum... :evil:

Cümle Kurmak Dair İstemiyorum Bu Konser Hakkında Seyirci Açısından...

Deep Inside , 64 Gökhan'a Çok Çok Teşekkür Eder... Birkaç Gün Çalışmalarının Sonucunda Deep Inside Grubuna Elinden Geldiği Kadarıyla Destek Vermiştir... Mert Böyle Bir Hata Daha Yaparsa Gökhan'ın Transferini Düşünüyorum :LOL: :D İşin Şakası Bir Yana Tabi :twisted:

Evet Yaz Döneminde Deep Inside Kabuğuna Çekilmiştir...(Tabi Ben Bunun HiçBir Zaman Garantisini Veremeyeceğim :D Düşünülse de Sadece Ankara Dışı Konserler Olacaktır... )

bence bilinçsiz müzik yapıyosunuz ben orhan gencebayda niliorum sevdiğim şarkılarıda var ama müziğime karıştırmıyorum

oldukca etnik bi müzik yapıyosunuz buna bişey demiyorum ben sadece garipsedim o kadar.

Kısa kes aydın havası olsun :D Fake acc ile atmanıza gerek yok arkadaşlar , ne ise söyleyeceğiniz normal söyleyin ki dikkate alınsın.Ayrıca Orhan Gencebay'ı ben de çok severim :D

Bi feyk de ben alacam .. Karadelik in my ass , piç metal till death diye .. Arkadaşlar böyle şeylere gereng yok ..

Ağustos sonuna kadar bir organizasyonda yer almayacağımızı söylemiştik .. Fahri nin tarladan dönmesini bekliyoruz :LOL: Kendini işine adamış bir lead gitaristimiz var çok şükür :LOL: Kendisi traktör üstünde hadi gelin köüymüze geri dönelim adlı şarkının " Heavy Doom Thrash Etnik Senfonik Arabesk " karışımı coverını bitirdiğini bize posta güvercini yoluyla haber vermiştir ..

Yeni sezonda görüşmek üzere der forumdaki son geyiği yapar ve giderim :LOL:

Stay Doom Death :twisted: :metal

Geri