Deep Inside (Doom Death) - Ankara

Yazdıklarınızı okuduktan sonra nedense benim de Fahri kardeşimize bi teşekkür edesim geldi. :D

Şaka maka gerçekten Fahri'nin işini iyi yaptığını düşünüyorum. Gruba katkıları ve gitarıyla biz Deep Inside fanlarını coşturmadaki payından dolayı teşekkür ederiz bizlerde.

Yolu açık olsun...

:twisted: DEEP INSIDE :twisted:
:evil: Fan Yengeniz !!! :evil:

Bukadar sevildigimi bilmezdim.. Ama Deep Inside`dı Deep Inside yapan ne Alpay, ne Kadircan, ne ben nede Mertti. Bu bizdik. Daha once batersit deişti ama Deep Inside yine ayni kaldi. Sadece çatiyi tutan direklerden biri eksildi ama yerine yenisi dikilecektir, çatı aynı çatı.. Kendinize ii bakin arkadaslar. Yolunuz tekrar acik olsun..

Vallaha Alpago gitar çalışımı beğense ben başvuracaktım bu gitarizlik için boş kalmış kontenjana, ama bu çocuk önüme hep taş koyuyo çekil artık önümden Alpagooo :p beğendiremedik kendimizi :p

Şaka bi yana bi türlü konserinize gelememiştim artık bulun gitaristinizi konser de verin ben de artık bi izleyim sizi yahu kayıttan dinle dinle bi yere kadar :twisted:

Eski gitarist arkadaşa da bundan sonrası için başarılar....

Fahri gerçekten çok iyi bir gitarist ve iyi bir insan ama ayrılmak istiyen fahrinin kendisiydi arkadaşlar o yüzden yanlış anlaşılma olmasın sakın ;)

Olay müzik olunca düşünceler ve istekler çok önemli,farklılıklar olabilir.Keşkelerinde bazen pek bir önemi olmuyor :?

Tüm yorum yazan arkadaşlara çok çok teşekkürler...

Erdemcim gitar çalışını beğenmeme gibi bi şey söz konusu değil :oops: :) gel deniyelim seni :)

Çok gazlı(bestelerle uğraştığımız )bir zamanda bu şekilde bir olay olması tabi insanın canını oldukça sıkıyor ama elden gelen birşey yok Umarım bulabiliriz en kısa zamanda lead gitarist arkadaşımızı...

:metalhead

müzik konusunda anlaşmazlıklar felan denmiş ama ben katılmıyorum..eğerki böyleyse fahri işini benimseyerek yapmıyo anlamı çıkıyo bence :? çünkü grubu daha öncedende bırakabilirdi..tam beste vs. olduğu zaman diil.. fahri bence stajlardan biraz yoruldu , takdir ederizki bölümüde onu azda olsa kasmakta ;) müzik düşüncesi farklı olan bi insan biz deep inside ı daha yeni yeni duymaya başlarken yapardı bunu..yolun başında yani. deep inside da ona göre yoluna bakardı ...artık adaylar içinde müzik anlayışı farklı olmayan !! bi gitarist bulunup bi an önce bestelerinizle sizi görmek istiyoruz nan!!!

Enee!!
Fahri ne zaman ayrildi?niye ayrildi?
Uzuldum be,iyi gitaristti,gazdi ne guzel dinlemistim zamaninda.

:(
gecmis olsun diyorum,geride kalan Deep Inside uyelerine de basarilar diliyorum.

Oğlum hani şehrimizde bir dünya gitarist vardı...

Adam gibi bir lead gitarist bulamadınız mı ...
Kardeşlerim işi gücü tatili bırakın aramaya kasın bence...

Gerçi yaz sonunda herkes ankaraya geldiği zaman bulacağınıza inanıyorum ama ...

Metal Bless Us :metal

En kısa zamanda bulmayı ümid ediyoruz kardeşim ..

Bi kaç kişi ile stüdyoya giricez .. Umarız en kısa zamanda halledicez ... Hiçbişekilde durmuş yada tatilde fln değiliz .. Biz istediklerimizi başarmadan kafa olarak tatile çıkamayız .. Yakında patlıcak bi kaç bişey :twisted:

All of us kardeşim :metal

Deep İnside aradığı kişiyi en kısa zaman da bulucak ve kaldığı yerdnn herseye dvm edicek..hemde enn ii en güsel biçim de olucak herseyy ben inanıorum buna........

metal kick your ass..... :evil:

Deep Inside 9-10 Eylül de izmir de gerçekleşecek olan METAL MIND 3 OPEN AIR FEST de yer alacaktır ..

Ayrıntılı bilgi ve afiş çok yakında ..

EVERSORIS
DEATH METAL
ISTANBUL

DEMOGORGAN
BLACK METAL
IZMIR

PRYME SINISTER
DEATH METAL
ISTANBUL

DEEP INSIDE
DOOM DEATH
ANKARA

DIABOLICAL
BLACK METAL
IZMIR

HUMAN HARVEST
DEATH METAL
IZMIR

SATANIZED
BLACK METAL
ISTANBUL

IN ILL LAMENT
DOOM BLACK
IZMIR

KINGS GO FRONT
PROGRASSIVE HEAVY
IZMIR

IMPATIENCE
DEATH METAL
ISTANBUL

DESECRATE
DEATH METAL
ISTANBUL

GATES OF ETERNTY
MELODIC METAL
IZMIR

Lead Gitarist aramakta olduğumuzdan dolayı kafalarda soru işareti olabilir .. Bu konserde Betrayal grubundan da tanıdığınız Taner arkadaşımız bizimle çalacaktır .. Bestemizi de yetiştirmeye çalışacağız ..

Görüşmek Üzere :twisted:

Geri