Deep Inside (Doom Death) - Ankara

Sonunda bi babayiğit yapmış afişi. Ellerine sağlık. :)

Ayrıca evet Alpago'nun da dediği gibi süper falan değiller. :) Aman gözünüzü seveyim söylemeyin şöyle şeyler sonra türünün son örneği canlılar başarı kokusunu alıp musallat oluyorlar... 8) :D

:twisted: DEEP INSIDE :twisted:
:evil: Fan Yengeniz !!! :evil:

mat demiş ki:
Oğlum şunun ölçülerini biraz küçültün :twisted:

Tamam başarılar o zaman....

Gitarist olayını ne yaptınız :?:

abi konser için çalıcak arkadaş playlisti çıkarmış durumda ;) bende çıkarırsam tam olucak :D hani punish my heaven onirica east falan bi de beste olayı var ;) yani hjerşey yolunda ama hala daimi gitaristi bulmuş değiliz haberiniz ola :roll:

:metalhead

Parçalar çok sağlam grup amatörlükten çıkması gereken yere gelmiş bence.Manowar fanı olarak parçanın içine etmişiniz çok süper olmuş.bıraz daha lınk istiyorum parçalarınız için.taviz yok devam.. :LOL:

alpago demiş ki:
gbanes374 demiş ki:
Alpago bu afişi koymuşsunda, hiçbir bütünlük kalmamış afişte bu boyutuyla, biraz küçültüp koyarsan daha iyi olur...

olm ben yapamadım yav sen halletsene bi zahmet :)
Tamam...
konser2xq7zf6xf7.jpg

DeadLead demiş ki:
SMITD demiş ki:
fahri hiç olmazsa gitarist bulana kadar kalsaydı grubda
hiç olmaz fazla sıkıntı çekmezdiniz.
neyse başarılar

Bu karar alindiginda izmir konseri yoktu ortada. Yoksa tabiki zorda birakmazdim.. Eminin yeni gelicek olan gitarist işi daha iyi goturecektir. İzmirde başarılar arkadaşlar..
yok yaw sen bnei yanlış anladın. yani izmir konseri için değil.
en azından besteler bittiğinde yeni bir gitarist bulunduğnda demek istemiştim. neyse yinede steşekkur ederiz. fahri gardaş yeni çalışmalarında izlemke ve dinlemek isteriz.

Geri