Rockstar (Ibanez Jemvari gitar )

bugün müzik marketin önünden geçerken duvarda ibanez jem 7v nin bire bir kopyasını gördüm amerikan malı markası ise rockstar,bilen var mı bu gitarı nasıldır kaliteli mi 7v den farkı yok her şeyi aynı kaliteyi bilemem tabi fiyatı ise 300$ :roll:

• Konu Sahibi Konu Sahibi
hayır 350dx değil.aynı tutacak yeri var gövdede klavyede aynı desen.floyd rose altın rengi bir tek jem yazmıyor ibanez yazmıyor rockstar marka

Amrakh demiş ki:
rockstar demiş ya :roll:

Onu diyorum bende "görünüşe aldanmayın" yazarak. Rockstar diye bir gitar markası var mı bilmiyorum. Bence Ibanez 370dx'in üzerine fason bir yapıştırma ile müzik evi sahipleri tarafından yapılmış bir atraksyon.

Varsa da Amerikan malı olduğundan şüpheliyim. Amerikan malı ise de çok çok yeni bir marka olması lazım. Rock N Roll Relics, Rockinger, Rockit gibi markalar bile var ama Rockstar... ı-ıh.. Ya da üretimi sonlandırılmış. Bir internet araması yapın bu gitar hakkında.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
üzerinde usa yazıyordu bilemeyecem arattım internetten ama yok ilginç sordum elemana yeni geldi dedi bu gitar 5 adet almışlar

akinu demiş ki:
Amrakh demiş ki:
rockstar demiş ya :roll:

Onu diyorum bende "görünüşe aldanmayın" yazarak. Rockstar diye bir gitar markası var mı bilmiyorum. Bence Ibanez 370dx'in üzerine fason bir yapıştırma ile müzik evi sahipleri tarafından yapılmış bir atraksyon.

Varsa da Amerikan malı olduğundan şüpheliyim. Amerikan malı ise de çok çok yeni bir marka olması lazım. Rock N Roll Relics, Rockinger, Rockit gibi markalar bile var ama Rockstar... ı-ıh.. Ya da üretimi sonlandırılmış. Bir internet araması yapın bu gitar hakkında.

haklı olabilirsin de 370dx 300$ dan fazla :roll: ama herneyse usa olmadığı çok açık o fiyata...

gecenlerde gitar almaya gittigimde denedim bu gitari kesinlikle almayin ! tonlar saman gibi..

zaten elinize alip denediginizde o gitari bir daha elinize almaniza ihtimal vermiyorum :)

kore yapimi ikinci el $120-130'a giden washburn lyon stratlarin bile isciligi o gitardan daha iyidir..

kisaca berbat bir gitar yani

ben de bikere pazarda puma taklidi bir ayakkabı görmüştüm, herşey aynı ama markası "PLIMA". özellikle büyük yazdım, çünkü burdakinden daha fazla olarak ayakkabı üzerinde dışardan direk puma olarak okunuyo :D :D
bu da öle bişi olsa gerek.
o gitara $300 verene sadece egosunun okadar pahalı olup olmadığını sorarım :)

tünelde gördüğüm tuhaf markalar arasında alınabilecek olarak gördüğüm sadece SX'in bikaç modeli var onun haricinde abuk sabuk şeylere para vermeyin..

300$ ona vericeme 400$ a RG alırım başım ağrımaz.. ;)

Geri