Charvel / Jackson Başlığı

bendede warrior vardı ben nasıl koruyacağımı şaşırıyordum o sivri kısımlarını bi şekilde çarpıp boyalarını da dökmüştüm :D işalah senin başına gelmez...

gelmiş gibide gözükmüyo hiç bir charvel.i alamıyosun... ürün stok bilgileri için arayınız diyo... güzel gözüksün diye koymuşar sanki daha çok :D fiyatlarını merak ediyorum zaten ne olucak diye..

charvel_1h_6807_m.jpg

Fiyatlardan bi abartı olmazsa bundan almak isterim..

cemsht demiş ki:
herkeze iyi bayramlar. benim bir sorum olucak ,ufacık minicik. hiç Jackson rr kullanıpta gitarının gövdesinin uç kısımlarındaki hasarları düzelttiren var mı aranızda? ben öyle bir usta arıyorum ki gitarı yeni gibi yapsın:) biliyorum tuzlu olucak ama değer benim Jackson için.

Yarabandi yapistir :D Hem tatlida durur :D

Şu 22-24 perde handikapı Jackson ve Charvel'ın en büyük derdi olabilir ya :D Herkes Amerikan yapımı bir adet 24 perde RR istiyor, kimisi 22 perde soloist istiyor vs. Gitarist milletini memnun etmek de zor iş ya hehe :D

Özellikleri ve işçiliğine bakınca 2300 dolar etmiyor bu gitarlar. Ne alaka anlamadım. Jackson gibi durmuyorlar. Niye bu kadar fiyat çekiyorlar. Alınacak gibi görünmüyor. Charvel herzaman Jacksonın alt serisi olarak kalmıştır. Hani duruşu Jacksondan iyi olsa o para verilir. hem de 22 perde. Beni sarmadı açıkcası. Ayrıca ben KV2 özel imalat gitarımdaki Blue Ghost Flame'i 220 dolara yaptırdım, 600 ne ola!

arkadaşlar bence siz laylaylom konusunda kulaktan dolma bilgilerle konuşuyorsunuz. ben şahsen jackson alacağım.dave de bilir. yeni seri dkmg dinky alacağım. emg81 85 li olan yani. 1300ytl ye alıyorum. bunun neresi pahalı.

Atalay demiş ki:
Özellikleri ve işçiliğine bakınca 2300 dolar etmiyor bu gitarlar. Ne alaka anlamadım. Jackson gibi durmuyorlar. Niye bu kadar fiyat çekiyorlar. Alınacak gibi görünmüyor. Charvel herzaman Jacksonın alt serisi olarak kalmıştır. Hani duruşu Jacksondan iyi olsa o para verilir. hem de 22 perde. Beni sarmadı açıkcası. Ayrıca ben KV2 özel imalat gitarımdaki Blue Ghost Flame'i 220 dolara yaptırdım, 600 ne ola!
8O tovbe de abi carpilirsin vallahi :)

Geri