Charvel / Jackson Başlığı

bu arada 3 -5 tane tasarım yaptım, cs generator çok eğlenceliymiş....
wr2yy2.jpg

wr1mm1.jpg

soloistfh1.jpg

rr1bd4.jpg

kelly2va6.jpg

kelly1vu2.jpg

bu arada benim kelly'i dağıttım,internetten bi gitar boyama kitabı aldım,en alttaki kelly'i hayata geçirmek amacım (kalvye inlayleri haciç tabii :D ) bakalım 2-3 aya sağlam bişey çıkarabilecek miyiz, yoksa gitarı parça parça satmak zorunda kalcam :mrgreen:

anti-social demiş ki:
Atalay demiş ki:
Dean Gitar fabrikası bir Türk'e mi ait acaba?

Neden mi?

Dean Gitarlarının Resmi sitesinde şöyle yazıyor:

++ Dean Guitars has the finest guitars in the world! We build Electric Guitars , Bass Guitars
, Acoustic Guitars, Amps, Cases, Banjos, Mandolins, and so much more. You will not find a better guitar ++

Offff oooofffff...
hemen hemen her firmanın sitesinde benzer bir önerme vardır niye takıyorsun ki,çalmadan deanler hakkında hüküm yürütmemek lazım köklü bir firma sonuçta.Dandik dime modellerine bakarak karar verilmemesi lazım.Dean gitarlara cadillac diyorlar amerikada vardır bi bildikleri :)neyse jackson başlığında konudan sapmayalım dean başlığı varsa orda tartışalım

Takmam geldi :) Bana komik geliyor. Ifade çocukça, aynı cümleleri bir iki ekleme ile daha mantıklı yapıp benim gibi kıl adamları da firmalarına ilgi duymaya ikna edebilirlerdi. "Dean Gitarları, tarzına uygun tonları veren dünyanın en iyi gitarlarını üretir." Bunu diyen sizsiniz: Dave Mustaine;"This the one for me, the best of all" ... vs. vs. gibi bir reklam.

Bugün gıcıklığım üstümde, biliyorum Hehehe...

:twisted: ;)

aşağı yukarı bunun gibi olacak bildiğimiz kv :D inlayler nuke warning(12de mükleer bomba mantarı :LOL: olacak) şeklinde olsun istiyorum (fosforlu) sharkfin olmayacak yani...V nin uçları da sarıda beyaza doğru fade out olacak bir nevi solacak.Ortada sl1'imden başka malvarlığım ya da nakit param olmadığı için acaip detaylı plan diagram fln yok derslerde karalıyorum sıkıldıkça :D

çok iddialı bir tasarım değil yani hem teknik hem grafik olarak ama hayalim bu yönde :) benim için çok kullanışlı bir gitar olur yaptıracak parayı bulabilirsem

valla mike learn ün gitarları zaten nükleer silah gibi oluyoda fikrin oldukca güzel.fade out renk falan gozumde canlandırınca hos bişey olur sanırım.kullanıslı güzel bir v olacağı kesin.ama ran guitars da 1.500 küsür dolar a olurken jackson da 3000 küsür dolara anca olur.sorun burda :D

Geri