Charvel / Jackson Başlığı

Ben bir cevap verirdim kendisine ama bu güzelim başlık kilitlensin istemem :D
Yani görgüsüzlüğün bu kadarına ne denilebilir ki...Bir de gelip hava atması zaten adamın karakterini ortaya koymuş tamamen...

Arkadaşlar tekrardan geçmiş olsun. ve şu atasözünü belirtmek isterim tok açın halinden ne anlar. Bu söz yeterli olur. Birde sipariş veren arkadaşlar ne sipariş verdiklerini sölerlerse belki yardımcı olabilirim onlara.

2 tane sl1 var yanılmıyorsam
1 tane rr24 olması lazımdı
1 tane slsmg daha fazla olması gerekliydi bildiğim kadarıyla sahipleri geldeikçe yazarlar.laylaylom bu siteden bayağı küfür yemişlerdir diye düşünüyorum :twisted:

Benim SL1 vardı başka yok sanırım :D
Bir kaç adet DK2 ve DK2M vardı sanırım ama arkadaşlar parasını geri aldı mı bilmiyorum ???
Bir arkadaşın KE2 var...

Ancak senin ne gibi bir yardım yapacağını cidden merek ettim :D

Ya yok öle önemli birşey değil arkadaşım amerikadan bana gitar getircekti ama benim gitarim olduğu için iptal ettim parasını alan arkadaşlar gitar almak isterse sorarım ben arkadaşıma gelirken getirebilirse getirir. sadece öle bir yardım ztn belirtim msj da ''belki'' yardımcı olabilirim diye.

Siparisi verenler toplanip yaptiklari siparisi, siparis tarihini, adlarini soy adlarini ve hatta lll ile yaptiklari sözlemeyi bir mail ekleyip, olayida anlattiktan sonra jacksona yollasinlar, kisa sürede sonuc gelir.

Ben gönülllüyüm :) Olaya katılmak isteyenler bana ulaşsın maili hazırlıyorum LLL'yi bu piyasadan kazımaya yeminliyim :D

İsim-soyisim,sipariş,sipariş tarihinizi belirten içerikli ö.m atarsanız sevinirim :D

Slaytanic demiş ki:
şu işleri bi de özelden halletseniz ne kadar güzel olacak. adamlar okuyorlar bu yazılanları.

okusunlar okusunlarda ders alsınlar milleti ne kadar kötü durumda bıraktılar. İnsanlara yalan sölüyorlar sürekli eğer gerçekten bir sorun varsa sölersin mal sahibine oda durumu göre bekler.ama sen sürekli bir hafta sonra gelicek yok hollandadan çıkış yaparken bir sorun oldu bir hafta aksadı falan diye yalan sölersen bu insanlar ne yapsın. Bir şekilde bir cözüm yolu arıyorlar haklı olarak. Slaytanic ne dersin sence ders alıyorlarmıdır.

Triviumts demiş ki:
Slaytanic demiş ki:
şu işleri bi de özelden halletseniz ne kadar güzel olacak. adamlar okuyorlar bu yazılanları.

okusunlar okusunlarda ders alsınlar milleti ne kadar kötü durumda bıraktılar. İnsanlara yalan sölüyorlar sürekli eğer gerçekten bir sorun varsa sölersin mal sahibine oda durumu göre bekler.ama sen sürekli bir hafta sonra gelicek yok hollandadan çıkış yaparken bir sorun oldu bir hafta aksadı falan diye yalan sölersen bu insanlar ne yapsın. Bir şekilde bir cözüm yolu arıyorlar haklı olarak. Slaytanic ne dersin sence ders alıyorlarmıdır.

ders alacaklarını düşünmüyorum açıkçası ön sipariş ile bu kadar bekletmeleri LLL ın rutini haline gelmiş

soulwalker ın da dediği gibi adam jackson istiyorsa türkiyede başka alternatifi yok ipe ipe bayılacak o kadar parayı LLL a adamlar da bunun farkında

anca distribütörlüğünü iptal ettirilme tehlikesi ortaya çıkarsa değişirler

Yeni yalanları yetkililerin NAMM fuarında olduğu oldu.
Cumartesi günü (25 Ocak) görüşmemizde söylediler bunu.Halbuki fuar ayın 20'sinde bitti :D

Yani millete hem yalan söylüyorlar,hemde salak sanıyorlar ufacık beyinleriyle...

Yok artık ya :D Hayır bitmemiş olsa bile avrupa merkez distribütöründe bir tane bile adam olmayacak mı ? Topluca mı gidiyolar fuara ? Sanki cuma namazı.... NAMM a gittim gelcem ....

artık kızayım mı güleyim mi bilemiyorum....

Geri