Charvel / Jackson Başlığı

Ali kızacak yine ama (!!!) yine de söyleyim dedim yılbaşından sonraya kaldı siparişler :) Hiç şaşırmadım nedense :)

Ayrıca ahaliye soracak bir soru daha var.Siparişler bu kadar geç geleceği için parayı peşin vermeyen arkadaşlar indirim istemeyi düşünüyorlar mı?Ben şahsen istemeyi düşünüyorum bir miktar daha indirim...

nasıl bir satış politikasıdır nasıl bir müşteri zihniyetidir sorgulanır.

adam zaten yüzlerce dolar kar ediyor ve sizi aylarca bekletiyor bence suçlu LLL olduğu kadar bizleriz de

Goreshredder demiş ki:
Ali kızacak yine ama (!!!) yine de söyleyim dedim yılbaşından sonraya kaldı siparişler :) Hiç şaşırmadım nedense :)...

Abicim ne alakasi var. O ilk cumlede sekil A da gorulen birkac smiley eksik. :LOL: Ben sadece muhabbeti baska bir tarafa cekmeye calistim :) Yoksa babamin forumu degil ki :LOL: Derdin var paylasacaksin...

Bu arada olmadi sana burdan bir adet sl1 alir yollariz istersen. Berkay soyleniyordu alacakmis bir adet.
:)

SEKIL A

:D :) :LOL: :metalhead :dans :elsallaa :utandim :ask :mrgreen: :seytan

Hee birde :kicsalla

Ali :elsalla

thunderhead demiş ki:
Goreshredder demiş ki:
Ali kızacak yine ama (!!!) yine de söyleyim dedim yılbaşından sonraya kaldı siparişler :) Hiç şaşırmadım nedense :)...

Abicim ne alakasi var. O ilk cumlede sekil A da gorulen birkac smiley eksik. :LOL: Ben sadece muhabbeti baska bir tarafa cekmeye calistim :) Yoksa babamin forumu degil ki :LOL: Derdin var paylasacaksin...

Bu arada olmadi sana burdan bir adet sl1 alir yollariz istersen. Berkay soyleniyordu alacakmis bir adet.
:)

SEKIL A

:D :) :LOL: :metalhead :dans :elsallaa :utandim :ask :mrgreen: :seytan

Hee birde :kicsalla

Ali :elsalla

cok iyi olmus :D
Bu arada ohh valla paraları aldı LLL şimdi laylaylom hayat sürüyorlardır :twisted:

Yok Ali cidden alındığımdan yazdığımı düşünme sakın :D Hızlı cevap yazdım yoksa koymam mı 10 tane smiley :D
Valla yılbaşından sonra finallerim var onlar varken hala haber gelmezse gidip paraı geri alıcam ama önce avukatımla görüşecekler :D Hey dostum :D

Berkay konusuna gelince hala doymadı mı o eşşek :D

Slm arkadaslar jackson js30 hakkında yorumlarınızı alabilir miyim... Şu an ibanez sas32fm kullanıyorum ama floyd rose'lu ve daha sert bir gitar çalmak istedigimden değiştirmek istiyorum.. Bu değişimde js30'a geçmem iyi midir? Yoksa js30 için ibanezi bırakmam biraz salaklıga girer mi? :)

Goreshredder demiş ki:
Yok Ali cidden alındığımdan yazdığımı düşünme sakın :D Hızlı cevap yazdım yoksa koymam mı 10 tane smiley :D
Valla yılbaşından sonra finallerim var onlar varken hala haber gelmezse gidip paraı geri alıcam ama önce avukatımla görüşecekler :D Hey dostum :D

Berkay konusuna gelince hala doymadı mı o eşşek :D

O eşeğin doyacağı yok. Babasınıda sevmezdim zaten. 8O

Valla bizim bir abi var bu islerden anlayan (profesyonel matelika tonu avcisi o abide). Soloist Cimbom marsini kendisi caliyor dedi bana o birsey yapmiyormus yaa yaa. 8O

edit: Hatta inanmazsan bizim abiyi getiriyim buraya. :D

masterofpuppetsasd demiş ki:
thunderhead demiş ki:
Mike Learn'e Fenerbahce Formasi Giymis Zombu deseni siparis edicem 8)

Anladın sen. :LOL:

Mike learn den istesek gs kupalarını içeren bir gitar yapar mı acaba? :idea:

edit: sığmaz ki... 8)

Gs kupalari icin JP modelleri kullanabilir aslinda. Ufak tefek kasalar.

Fener icin Kelly, yada eskilerden bir Explorer lazim. Buyuk alan lazim adama. 8)

Yorumsuz....

fener.jpg

thunderhead demiş ki:
masterofpuppetsasd demiş ki:
thunderhead demiş ki:
Mike Learn'e Fenerbahce Formasi Giymis Zombu deseni siparis edicem 8)

Anladın sen. :LOL:

Mike learn den istesek gs kupalarını içeren bir gitar yapar mı acaba? :idea:

edit: sığmaz ki... 8)

Gs kupalari icin JP modelleri kullanabilir aslinda. Ufak tefek kasalar.

Fener icin Kelly, yada eskilerden bir Explorer lazim. Buyuk alan lazim adama. 8)

Gs için king kelly lazım. 8) Anca temsili olarak bişeyler görünür. Yada büyük bir resmin parçası olarak 10 tane king kelly.

Bu arada kelly kelly diye diye ...

jacksonke1collectionjb1.jpg

jacksonke1tsnowwhitedz1.jpg

jacksonkellygszq7.jpg

aslanlar gibi...

Geri