Charvel / Jackson Başlığı

Hürriyet gazetesine olay aksettirilmiştir.Gerekli yasal sürecide başlatmak için ilgili arkadaşların yardımını bekliyorum.
Az önce S.B ile görüştüm ve hala kesin bilgi yok.Siparişlerin ne zaman yola çıkacağını söylemek için bile 1 hafta istiyorlar.

Sipariş veren tüm arkadaşları yardıma çağırıyorum :D

arkadaşlar bugün pan müziğe gittim ve satıcı elemanla konuştum distribitörlüğünü alamamışlar jacksonın çünkü şartları ağırmış ama yinede almak için uğraşıyorlarmış..asıl güzel haber sipariş ile jackson getiriyorlarmış ve uygun fiyata.. jackson almak istiyosanız ankaradaki pan müzik ile iletişime geçin derim ben:D pan müzik tel no:03124257767

Sipariş ile gelen jacksonların bir garantisinin olduğunu sanmıyorum. Ona da dikkat edin. Sercan bilgilerim vardır sende herhalde. Beni kastettiğini düşünmüyorum zaten.

Tazminat derken :D Ben zaten LLL anlaşmaya uymadığı için bende uymayarak sözleşmede ayzan kalan miktarı ödemeyi düşünümyorum :D Çift taraflı uyulmamış olduğundan kimse karşı tarafı şikayet edemez sanırım...

ulan valla bu kadar saca bırsey olamaz ya belkı de fiyat kalıte aralıgı bız turk gencelerıne en uygun olan gıtarlar bu aletler ve cıdden de cok satıyor ancak gel gor kı bunun tek bır distributoru var o da milleti ayakta uyutmaya calısıyor cidden yanı sonra da nıe muzık gelısmıyor valla ne guzel heves ıle baktıgım ınsanlar yenı jacksonlar almıs mı yenı bılgıler gelmıs mı dıye heyecan ıle baktıgım su baslıgı bu hale getırtenler utansın cıdden en yakın zamanda umarım hepınız kavusursunuz gıtarınıza hatta istanbul da olmasam da LLLnın onunde herkes jacksonları ıle toplanıp bır gosterı bıle yapabılırsınız:D

beyler aranızda dilekçe yazmayı iyi bilen birisi varsai düzgün dille mağduriyetinizi anlatan öz bir dilekçe yazın tüketici haklarına topluca gönderin.lll yi oyarlar benden söylemesi.ama etkili olması için kısa öz ve anlaşılır bir dille dilekçelerinzi düzgün bir şekilde yazın.tabii ki sipariş için aldığınız belgeleri de (fatura vs vs ) dilekçenize iliştirin.iadeli taahhütlü tüketici haklarına gönderin.lll gitarlarınızı en kısa sürede vermek zorundalar...

Geri