Charvel / Jackson Başlığı

hotoro demiş ki:
amerikan king-v dave mustaine sig. sahibiyim tek kelimeyle muhtesem bu avatarımdaki naturel olan bilirsiniz ztn fender oncesi, su anki amerikanlara tas cıkartır bence , ayrıca floyd rose yerine kahler sistemi war.. gitarımda begenemedigim tek bir nokta yok bunu acık yureklilikle soliyebilirim :) manyetikleri agacı isciligi en ince ayrıntısına kadar...

fender öncesi ya da sonrası diye birşey yok.fender satın aldıktan sorna firmanın marketing'i olumlu yönde gelişti ve kalite çok az arttı diyenler bile var.

Eldrun demiş ki:
Yurt dışından sıfır Jackson almamı mı önerirsiniz yoksa buradan 2.el 99 ve öncesi bir Jackson mu? (sabit köprü tercih ediyorum) fiyat olarak 700-750$ olabilir.
öncelikle selamlar. bence yurt dışından alma fırsatın varsa kaçırma.
Berkay' ın da dediği gibi burda 2. el piyasası çok zayıf aynı zamanda da istediğin gitarı bulman uzun zaman alabilir , yaşlanırsın :p

ben de bi KV2 BCB 8) :LOL: sahibi olarak şunu söyleyebilirim oturarak çalarken hiçbir problem yaşamıoyorum.
ton konusuna gelince şöyle 90 öncesi daha doğrusu 80 lilerin jackson,esp, gibson larından alınan tonu vermiyor yeni nesil gitarlar.
nedenleri çeşitlidir. Ama jackson satın alındıktan sonra bir değişiklik olmadı tonunda.
çünkü kullanılan malzeme de bir değişiklik yok gördüğüm kadarıyla.gerçi bunların alıntı yaptığım mesajla pek de bi alakası olmadı ama neyse :LOL:
Bilmiyorum yakından takip eden arkadaşlar ne düşünüyor bu konularda.??

@axxl DXMG'yi beğendiysen al bence hakeder parasını :) (Ben de DKMG kullanıyorum :) ) Ama Laylaylom'dan değil de Musiciansfriend den getir kargosuyla beraber Laylaylom'la aynı fiyata gelir hemen hemen :) Hem yenilerinde EMG 81 set de var tepe tepe kullanırsın :)

96 model 10 yaşında bi jackson kelly performer gitarım var.ilk sahibiyiz gitarda hiçbir sorun yok japon yapmı çok az çizik.tonları beni öldürüyor orjinal manyetikleri var üzerinde deiştirmeye ise hiç gerek duymadım...

selam yeniden beyler
zmanında başınızın etini yemiştim baya, sonunda da esp ex-400 almaya karar vermiştim.
peraya ne zaman sorsam 1 ay sonra 1 ay sonra diye oyalıolar bu gitarın geleceği yok.
Ben de başka birşeylere bakmaya karar verdim ve aklıma tabii ki kelly ke-3 geldi. Ama burada bunu söylemek için mesaj atmıyorum :) siz 900-1000 euro civarında jackson veya herhangi bir markanın hangi gitarlarını önerebilirsiniz? (tekrarliym: thrash-power için..)

Yurtdışı fiyatı 1100 dolar olan Jackson Kevin Bond Rhoads diye bir gitar var onu düşünebilirdim yerinde olsam. Veya forumda Jackson KE-1 var aylardır satılamayan onu düşün derim aslında..

dorlin demiş ki:
selam yeniden beyler
zmanında başınızın etini yemiştim baya, sonunda da esp ex-400 almaya karar vermiştim.
peraya ne zaman sorsam 1 ay sonra 1 ay sonra diye oyalıolar bu gitarın geleceği yok.
Ben de başka birşeylere bakmaya karar verdim ve aklıma tabii ki kelly ke-3 geldi. Ama burada bunu söylemek için mesaj atmıyorum :) siz 900-1000 euro civarında jackson veya herhangi bir markanın hangi gitarlarını önerebilirsiniz? (tekrarliym: thrash-power için..)
Alım-satımdaki KE-1 tam senin için :D Kahler tremoloyu da unutma...
Bu Deniz Yılmaz'ın gitarında üst cutawayin orda "TRAFO" yazıyor değil mi? Zamanında ben de merak etmiştim modelini... Rock İstanbul 2005'ti sanırım, onun videosunda vardı...

Allah Allah bir ben göremedim heralde şu ke-1 ilanını.
Bu arada 2. el gitar düşünmüyorum ama şu gitarı merak ettim..
0 olarak önerirseniz çok şukella olur

dorlin demiş ki:
Allah Allah bir ben göremedim heralde şu ke-1 ilanını.
Bu arada 2. el gitar düşünmüyorum ama şu gitarı merak ettim..

Temmuz ayından beri duruyor valla , adam satamadı :D :D ( o zamanlar amerikan jackson bakıyodum konuşmuştuk bu parayı verecek babayiğidi bulmak çok zor diyordu ) en sonunda 1500 usd dan 1300 e düşürdü zannedersem

gogostar demiş ki:
dorlin demiş ki:
selam yeniden beyler
Alım-satımdaki KE-1 tam senin için :D Kahler tremoloyu da unutma...
Bu Deniz Yılmaz'ın gitarında üst cutawayin orda "TRAFO" yazıyor değil mi? Zamanında ben de merak etmiştim modelini... Rock İstanbul 2005'ti sanırım, onun videosunda vardı...

evet trafo yazıyor.ayakkabı boyasıyla boyamış hep gitarı :p kendininkini boyamış yetmiyo milletinkileride boyamış.

ya bugün gititm tüm tüneli dolaştım hiçbiyerde işe yarar düzgün bişey yok. Sinir oldum. Sonra buraya geldim bir baktım herkes ke-1e manyak demiş,zaten amerikan yapımı olması yeter. Ona talip olucam sanırım eğer temizse.

ya bugün gititm tüm tüneli dolaştım hiçbiyerde işe yarar düzgün bişey yok. Sinir oldum. Sonra buraya geldim bir baktım herkes ke-1e manyak demiş,zaten amerikan yapımı olması yeter. Ona talip olucam sanırım eğer temizse.

Geri