Ibanez Başlığı

dorlin demiş ki:
bi de şöle bi sorum olacak o zaman
gitar alırken
-mydukkan
-tnt
-whisky
-zuhal

hangisinden alınır? ben mydukkan diye düşünüyorum ama..

gitar kadıkoy stage muzikten alınır ben gitar begeniyorm abi su magzada bu kadar diyorum oda tama gel o fiyata benden al diyor olmadı daha ucuza verebilirsem daha iyi olur diyor ve 3 yıl garanti kagıdı imzalıyorlar ve Emre abi sagolsun çok iyi ilgileniyor davulcu olmasına ragman cokta iyi biliyor isteyen ugrasın derim pişman olmassınız.

arkadaşlar daha önce geçtiyse ve cevap verildiyse kusura bakmayın ama toplam 30 sayfa okudum gözüm haşat oldu,uğraştırdığım herkesten özür dilerim şimdiden...
sıcak overdrive tonları ve sert dist. tonlarını alabileceğim bi gitar arıyorum ama biraz gürültü de yapsın bana yani fazla temiz olmasın sesi. böyle bir gitarı var mı ibanezin?bütçe 550 ytl...

keshMEkesh demiş ki:
arkadaşlar daha önce geçtiyse ve cevap verildiyse kusura bakmayın ama toplam 30 sayfa okudum gözüm haşat oldu,uğraştırdığım herkesten özür dilerim şimdiden...
sıcak overdrive tonları ve sert dist. tonlarını alabileceğim bi gitar arıyorum ama biraz gürültü de yapsın bana yani fazla temiz olmasın sesi. böyle bir gitarı var mı ibanezin?bütçe 550 ytl...

bu tonları manyetik takviyesiyle yakalayabilirsin bnce ancak. gitar ilk üretildiği anda çoğu insanın tüm istediklerini yapamayacaktır.

Arkadaşlar selam ben yeni bi ibanez çekmek istiyorum şöle 650 milyona. RG350DX hakkında ne düşünüyorsunuz. Bu bebeği almalı mıyım? Taa antepte olduğum için gitarı getirtmeden deneyemiyorum. Ibanez sahibi olanlar haydi bakalım yorumlarınızı bekliyorum. 650 milyon vermeme değer mi?

Evet ben de aylarca aç kaldıktan sonra iboşuma kavuşacağım inşallah. KehanetEmre çok saol aldığıma değecek gibi inşallah nisanda görcem hayrını. Artık benden çok çevrem merak ediyo uğrunda aç kaldığım gitarı :D

ben s520exi mydukkandan almaya karar verdim ama acaba herhangi bir ayar vs. yapılması gerekir mi? yani dükkandan alsam orda yaptırabilirim gerekli işlemleri ama netten yollarken pek yapılacağını sanmıyorum,ben de çok anlamam..

rg1570

Selam arkadaşlar.. bir süre klasik gitar ile uğraştım ve şimdi elektro gitara başlamak için ilk adımı atmak üzereyim... beni uzun süre idare edecek ve tonlarıyla beni öğrenmeye teşvik edecek bir gitara ihtiyacım var... bir süre araştırdıktan sonra ibanez rg1570 benim için uygun olacağını düşündüm.. bu gitarı kullanan, tecrübesi olan ustalardan yorum alabilir miyim... teşekkürler..

Eusine demiş ki:
Arkadaşlar selam ben yeni bi ibanez çekmek istiyorum şöle 650 milyona. RG350DX hakkında ne düşünüyorsunuz. Bu bebeği almalı mıyım? Taa antepte olduğum için gitarı getirtmeden deneyemiyorum. Ibanez sahibi olanlar haydi bakalım yorumlarınızı bekliyorum. 650 milyon vermeme değer mi?

bende 350 ex var,fark yok sanırım tip haricinde ama şunu söliyim gitar gerçekten iyi.çalımı rahat,manyetikler beklediğimden çok daha iyi çıktı..

fiyat performans oranı daha iyi olan bi gitar olacağını pek düşünmüyorum..

uzun lafın kısası ''AL''...

saygılar..

Şimdi bugün müzik markete gittim ve ordaki adamla konuştum. Ibanez RG350DX lerin kore olanları stokta yokmuş. Muhtemelen İzmir'de tek merkezden dağıtıldığı için hiçbir yerde bulamadım. Ama endonezya olanı varmış.

Kore veya endonezya olması az da olsa fark yaratır mı? Fiyat olsun, kalite olsun yani kısacası üretildiği yerin önemi var mı? Ben bunu endonezya da kore de olsa aynı tadı verimi ve ömrü alabilir miyim? Dayanıklılık olarak da değerlendirirseniz sevinirim. Çünkü çok kötü bir gitar var elimde ve ses inanılmaz kötü.. Elimdekiyle ne kadar çalarsam çalayım yol katettiğimi hissetmiyorum zaten satsam satılmaz. Acele etmek de bana ilk gitarımdaki gibi bir hayal kırıklığı yaşatır diye endişeliyim. Bir an önce yardımcı olursanız sevinirim

bence bekle kore al..

pek iyi şeyler duymuyorum endonezya yapımı gitarlar hakkında.bazen kore hakkında da iyi şeyler duymuyorum ama ben gitarımdan cidden memnunum,o paraya o kadar..:)

Not:Gitar alırken acele etme...Patlayabilir bi taraflarında..

Geri