Ibanez Başlığı

ama bildigime gore 320 lerle 520 ler arasındaki tek fark akcaagackaplama olması gerisi aynı gorunus itibarı ile elbette cok daha iyi duruyolar arada 100 130 milyon gibi bi fark olması lasım deyermi bilmem

ama bildigime gore 320 lerle 520 ler arasındaki tek fark akcaagackaplama olması gerisi aynı gorunus itibarı ile elbette cok daha iyi duruyolar arada 100 130 milyon gibi bi fark olması lasım deyermi bilmem

vainin kullandıgı gitar Jem 7V kızılagaç govde. RG, JS, PGM modelleri ıhlamur agacı S model ise maun sadece bunları biliyorum..

system of a down dan daron malakian ın signature ındaki manyetikler nedir bileniniz varsa söyleyebilirmi?

arkadaşlar rg2570 in şu anki sıfır fiyatından haberi olan varmı?rg1570 arasındaki farklarıda belirten olursa memnun olurum.(fiyatı telefon açıp öğrenicem ama genede bu aralar = veya 2 el alan varsa pazarlıklı fiyatını öğrenmek istedim)
teşekkürler

arkadaşlar rg1570 nasıl gitardır? özellikle v7-s1-v8 manyetikler hakkında görüşleriniz neler? sanırım yüksek gainde yetersiz kalıyormuş.. harmony centralde v8 e sövmüş millet:) bütün param gidecek içime sinmesi lazım kötü yorumları görüp tırsıyorum kafam karışıo.. amfimde roland micro cube.

arkadaşlar ben rg350dx alıcam ama piyasada bulamıyorum hiçbi şekilde... istanbulda nerde bulabilirim... yer ismi weren olursa sewinirim... şimdiden teşekkürler

Tamam dostum kızma EX in siyah DX in beyaz oldugunu ben de bililiyorum :) Zuıhal müzikte 2 hafta önce rg350 EX görmüştüm ankarada. Madem hiç bi yerde bulamadın diye alternatif yazayım dedim...

kardeş iyidir... ben dün rg350 aldım ama aralarında çok fark olduğunu söyleyemem... sadece görüntü olarak rg350 daha tatlı görünüyor(bence)... sanırım kore rg 370 bulmakta zorlanıcaksın ama sana bir kıyak yapıp izmir trigonda olduğunu söyliyim... bu arada 600dolar çekiyorlar ama çok kısa süre ilgilenip 500dolara düşürmüştüm ama almadım [:)]

Geri