Ibanez Başlığı

--------------------------------------------------------------------------------

Ibanez Rg570dx Limited Edition gitarım war arkadaslar...Köprüsü Steve Vai Lo Pro Edge,manyetikler Emg 85 neck ve Emg 81 bridge...Switch Dimarzio...Burgular Gotoh...sapın arkasında sap destekliği war ki cok seviyorum onu görüntü olarak...Sedefler normal beyaz sedeflerden değil,metalik gri ve fletolu..klavye ve sap boyunca kremrengi binding mevcut...zaten klavyesini anlatmama gerek yok sanırım super wizard....görüslerinizi bekliyorum arkadaslar...gitar bu arada füme renginde,hardware tamamen mat ve manyetik çerçeveleri de krom...hardware de plastik yok ve tamamen mat metal..mükemmel gösteriyor gitarı...emg 81de beyaz benim o da benim ayrıcalığım en kısa zamanda resim de koyarım....gitar resmen canawar

yahu bi insan da yorum yapsın :(

Universe'i alırken tek korkum RGT3120TV yi aynı dükkanda bulmak olurdu..Yoksa bana biri " Sağ kolunu mu yoksa sol kolunu mu keselim ??" gibi bir soru sormuş gibi olacaktı.. Ya da o gördüğün rack ı almayacaktım.. :mrgreen: Allahtan hiç raslamadım.. :)

RGT3120TV yi bilmeyenler için ufak bir resim.. Bu gitar amerikada 900-1200 $ arası gidiyor yaa.. Resmen içim gidiyor.. :( :

rgttv.jpg

http://www.ibanezrules.com/namm02_prestige.htm

Rack güzel oldu gerçekten de.. : :)

Triaxis , 2:90 , TC Elec.G-major , dbx daul-band EQ ve voltaj regulatörü var.. Ayrıca resimde görülmeyen bir 1x12 Hughess&Kettner kabine sahibim.. Karanlık tonlar veren çok hoş bir kabin. :)

vileshome demiş ki:
gayet iyi fiyat burda toplamaya kalksan evi ipotek etmen lazım.. :)

Doğru söylüyorsun.. Harcadığım paranın 2-3 katını harcamam gerekirdi..

Eğer hepsini 2. el almaya vaktim olsaydı -amerikada sadece 20 gün kalabildim- bu paranın yarısını harcayıp , diğer yarısıyla bir Mk IV ya da roadking kafa da alırdım . Zaman kıstlı olduğu için baya zorlanmıştım açıkçası...

GAX 70'im var vişne çürüğü ve gayet memnunum.Özellikle de iki sene önce 200 Dolar'a aldığım için :)

RGT3120TV bayıldım doğrusu,çok güzel duruyor,hem neck-through hemde neck jpm'lere çok yakınmış,tadından yenmez yaw.
ama üretimi durdurulmuş,valla bende istemeyi düsünüyorum amerika'dan.Du bakalım.

Arkadaslar rg 1570 gitarımın tellerini biraz indirmek istiyorum, su anda gitarın entonasyon ayarları fln tam, koprunun yuksekligini kurcalasam biraz,bozulmalar olur mu? bu konuda teknik bilgiye sahip deilim fakat kucuk bi fiziksel hesapla , sapı öne dogru ceken kuvvet vektorunun buyuklugu azalıcak sonuc olarak sap biraz arkaya yatabilir, goruslerinizi ve önerilerinizi bekliyorum,

Perfectionist demiş ki:
Gerçekten bu fiyattan mı satılıyor? Ben daha yüksek fiyatlarda satıldığını sanıyordum. Umuta söyliym temiz birtane bulursa yollasın bana yaza :D

RGT3120TV bayıldım doğrusu,çok güzel duruyor,hem neck-through hemde neck jpm'lere çok yakınmış,tadından yenmez yaw.
ama üretimi durdurulmuş,valla bende istemeyi düsünüyorum amerika'dan.Du bakalım

Beni gaza getirmeyin ; daha yeni gitar aldım yaaa. :( :p Evet , Amerika da bu fiyattan gidiyor ama gitarı bulmanız mucize arkadaşlar. Hele sizinle birlikte ben de 3. insan oluyorum. Elde kalan stoğu iyice tüketiriz.. Ebay de arada bir uçuyor bir iki tane ama genelde kahverengi olan satılıyor. Bidaha ki sene sonuna belki ben de isterim Umut'tan ya da kendim yine giderim , kim bilir..

Buarada TriAxis Amerika fiyatı nekadardı?

1750 $ + KDV ... Ben sıfır aldım ama eBay de ikinci eller 1000-1200 $ arası gidiyor.. Ne kazık yedim bee... :( Olsun Türkiye de satarsam hayli hayli çıkarırım kazığı.. :p

penalog demiş ki:
Arkadaslar rg 1570 gitarımın tellerini biraz indirmek istiyorum, su anda gitarın entonasyon ayarları fln tam, koprunun yuksekligini kurcalasam biraz,bozulmalar olur mu? bu konuda teknik bilgiye sahip deilim fakat kucuk bi fiziksel hesapla , sapı öne dogru ceken kuvvet vektorunun buyuklugu azalıcak sonuc olarak sap biraz arkaya yatabilir, goruslerinizi ve önerilerinizi bekliyorum,

Entonasyon ayarın birazcık bozulabilir ama rahatlıkla düzeltirsin. Yalnız bir de şöyle bir durum var ki, 1570lerin actionu çok iyi olmuyor. Köprüyü yüksek bırakmışlar, telleri alçaltınca cızırdama başlıyor.

Geri