MindCrime (Power Thrash) - Ankara

onur gamzeyle konusabilirsen bi konuş da 1-2 şarkıya calışsın... bi bakalım tmm mı?

sanırım eskişehirdesin... herkese selam söyle bu hafta diil ama bi daha ki haftaya buyuk ihtimalle ordayım... :elsalla

offf ayıp ettin gamzenin haberi var studyodan şimdi okuldayım bastım yoklamayı çıkıverdim hemen akşam ordayım haftaya seni de alıp gelecem....heroes u unutma!

offf be ne kadar uzun zaman oldu buraya yazmayalı...

neyse artık arada bakarız...

tabi bu uzun arada boş durmadık calıştık :)

hah.. şimdi yok mu bi konser biz de çıkalım...

can sen stüdyoya para koydun mu? biz yarın (artık bugun oldu) alırız power amp. ı...

bi şekilde denkleştirelim de adama çarşamba dedik alalım da ayıp olmasın...

20 'si gibi de komidinin hoparlörüni de alırız...

baya güzel olacak oğlum studyo... :)

abi parayı tuncaydan alamadım ki?okuldayim simdi dedigim paranın yarısını ancak koyabilirim studyoya.burdan muhabbet etmeyelim de kilitlemesinler başlığı :)

niye kitlesinler ki "baba naber-- iyidir senden naber " tarzı bi konuşma yapmıyoruz ki...

studyomuz ile ilgili problemlerden bahsediyoruz eğer bunun için kitliyorlarsa kitlesinler...

daha ne konuşalım... :)

grup içi konuşmak yasak ya buradan o açıdan gerçi ben sizin gruptan değilim :) stüdyo bir boşalsın orayı düzenlenecek harika olacak. bugun sizin klip çektiğiniz yerde kolum kadar bir lağım faresi gördüm. klibiniz ne zaman yayınlanacak internette?

Selam dostlar. Giray'ın 80liğin yanına kardeş geldi, yalnızlık çekmedi.Şimdi kardeş kardeş oturuyorlar yanyana. Ritm gitarist denerken kullandık.En sağ kısımda 1-2 ayarı değişmiş olabilir, kusura bakmayın o yüzden. Teşekkürler.

Geri