MindCrime (Power Thrash) - Ankara

yavas bas sen gitarin gelsin de ondan sonra konus. senin paraciklarinla orda alem :beer yapiyorlar sen de hala gitar gelicek diyorsun 😀. sana da hardcase icinde kocaman orjinal bir amerkian hiyari gondercekler al bunla oyna diye :kicsalla. 😆

aha kacirdigim ilk angarya konseri gencler demo nerdddeeee??? konser cok iyimis sanirm ben pek foruma gircek zaman bulamiyorum bi bakiyim napiyolar dedim. kimseden ses cikmayinca merak ettim odtude de umarim cok iyi perfrmans sergilersiniz bende aralikta belki turkiyeye bi hafta ligina gelcem gorusuruz kendinize iyi bakin konser fotolari cok guzel cikmis. Ben donmeden cikartin demoyu buralarda pazarliyalim.

baba sensiz boğazımızdan geçmedi konser 😀 odtü de sensiz olacak, dur bakalım daha seçmeler var ama 🙂

grubun yedinci elemanı fatma geliyor bakalım, yolda...emineye arkadaş olacak 🙂 kendisi jackson usa serisi bir sl1 olup siyahtır 🙂 diğer adı da karafatmadır :mrgreen: Bu son gelişmeden sonra grubun adını 'ezik bassçı' olarak değiştirme kararı aldık onur'un da talebi üzerine 😀

Demo da yolda çok güzel ilerliyoruz,güzel şeyler çıkıyor herkesin içine siniyor piyasaya bomba gibi düşecez :mrgreen:

İlk başta power-thrash demiştim sözümün arkasındayım kafa sallamaktan bitap düşceksiniz 😛 Ben sevdim şahsen şu ana kadar yaptığımız işleri, tabi önemli olan dinleyicinin beğenisi ve yorumları 🙂 çok ince işlerle uğraşıyos bi de zor beğenen insanlar olduğumuz için yavaş ve sağlam ilerliyor,yetişirse bi tane beste çalmak isteriz önümüzdeki konserlerde

opethian demiş ki:
aha kacirdigim ilk angarya konseri gencler demo nerdddeeee??? konser cok iyimis sanirm ben pek foruma gircek zaman bulamiyorum bi bakiyim napiyolar dedim. kimseden ses cikmayinca merak ettim odtude de umarim cok iyi perfrmans sergilersiniz bende aralikta belki turkiyeye bi hafta ligina gelcem gorusuruz kendinize iyi bakin konser fotolari cok guzel cikmis. Ben donmeden cikartin demoyu buralarda pazarliyalim.
ooo kimler gelmis sagol baba sensiz zor geciyor zaten konserler , aspavalar 😛
insallah demo isini de hallederiz de bestelerle cikariz konserlere 8), sen de donersen hayirlisiyla degmegin keyfime 🙂

girayın ünlü olmadan önce çektirdiği olay görüntü
dsci00672sv.jpg

gitarı emineyle samimi pozlar veriyorrrrrrrrrrr 😆

anti-social demiş ki:
girayın ünlü olmadan önce çektirdiği olay görüntü
dsci00672sv.jpg

gitarı emineyle samimi pozlar veriyorrrrrrrrrrr 😆

Satanik gençler "Emine A." adlı genç kızı önce öldürüp sonra tecavüz ettiler. İşte ayin görüntüleri. Satanik gencin fotoğrafta nasıl kendinden geçtiğini görüyorsunuz...

Angarya Odtü metal günlerinde perşembe günü sahne alacaktır :!: copy-paste yapalım buraya da tüm grupları ve saatleri 🙂

17 kasim persembe

13:30-14:00 - video gosterimi
14:00-15:00 - Angarya
15:00-16:00 - Rectifier
16:00-17:00 - Melatonin

18 kasim cuma

13:00-14:00 - Reset to Defaults
14:00-15:00 - Origam
15:00-16:00 - Eklips
16:00-17:00 - Unadorned

20 Kasım Pazar günü de bir aksilik olmazsa Angarya Yolcu da olacak afiş belli olunca onu da davul zurnayala duyururuz burdan 😛 Yolcu konseri için bir nevi eve dönüş diyebilirz,yolcu bizim yuvamız çünkü 😀

saolun efenim artık konsere eksiklerimiz tam olarak kapatmış olarak çıkacaz,iyi bi konser olur inşallah ama dipe göre daha iyi olacağı kesin 😀 herkeslere başarılar diliyorum

Geri