MindCrime (Power Thrash) - Ankara

neyse abi bi tek sen anladın ;)
Sınıf 64 ve Rectifier le birlikte dağıtabildiğimiz kadar dağıtcaz bakalım.. ( kapasiteyi bende bilmiyorum ama bu kadar gaz adam bir araya gelince biraz tehlikeli olacağını sanıyorum :D )

aman zıçmayak da bomba açıklamalar büyük zıçışlar getiriyo bize :D hahahaha

yok ya feyyaz duygusal futbolcu bu kimliğinden sıyrılırsa çok şık gollere imze atacağına inanıyorum ben sevgili şansal

Odtu'de basarılar bu sefer sound kurbanı olmayın , gerekeni yapın ayrıca yeni isminiz şans getirsin , hayırlı ugurlu olsun dostlar ;) Bir aksilik olmassa odtu'de gorusuruss.

Bu konser süper oldu, uzun zamandan beri istediğim tek şey MindCrime ve RectifieR'la birlikte bir konser vermekti ve bu sanırım bundan daha iyi bir organizasyonda gerçekleşemezdi. Umarım hiçbir aksaklık yaşamayız ve %100 performansla orayı THRASH'leyebiliriz. :D

THRASH TILL DEATH! :metalhead

afs20td.jpg

Metin-Ali-Feyyaz Till Death

:D bu resim geyik amaçlıdır kesin bi afiş yok yani :mrgreen:

Arkadaşlar başarılar dilerim Odtü'de.Burdan özel bir gönderme yapacağım Sercan'a sözüm var ;

Sahnedeki performansın süperdi , tozunu attırdın şerefsizim :LOL: :D :D

Görüşürüz..

uehauahaeuh.... çok saol mert :D az sahne tozu yutmadık :p

odtü ye de bekleriz :D konser öncesi girebilirsen temizlik var :D

bu arada şaka maka 1 hafta kaldı konsere....herkes kondisyon depolasın :D ( başta ben :D )

Beste hoş olmuş.Vokalleriyle tam bitmiş halini bekleriz :)

Şimdi kesin süper müzisyen abilerimiz girer kayıtta 987789 yeri eleştirir.Unutmayınki amatör grup olmak kolay bişey degil.Ve çok büyük paralar bayılıp tertemiz kayıt yapamamak demek kötü müzisyen olmak degil.Eldeki imkanlarla emek verilip yapılmış bazı şeylere saygı duymak lazım.( diye düşünüyorum )

Kolay gelsin...Başarılar kocaman !

junkcan demiş ki:
Davul tonları muhteşem :)
tabi olm kim yaptı o tonları :D davul tonları by junkcan :mrgreen: gitar tonları zannımca poh gibi ama olsun işte emrenin de dediği gibi evde bu kadar oluyo :) Taylan'ı da bulurum da bi gün işalla vokalleri de kaydederiz bol layerlısından :) Ama kayıttan önce odtü'de dinleyeceksiniz.

arkadaşlar bu beste zaten bitmiş durumda herşeyi ile...vokalleri de bitti ancak bu hali canerin yarım saatte konserlerimize gelemeyen insanlara bizim yaptığımız müzik hakkında fikir vermek amacıyla evde yaptığı bir kayıttır...bu demek değildir ki biz bu şarkıyı daha iyi şartlarda kaydetmicez...edicez o da olucak demo da çıkacak ....bu kadar...bi de konsere az kaldı :D

_KehaneTEmre_ demiş ki:
Şimdi kesin süper müzisyen abilerimiz girer kayıtta 987789 yeri eleştirir.Unutmayınki amatör grup olmak kolay bişey degil.Ve çok büyük paralar bayılıp tertemiz kayıt yapamamak demek kötü müzisyen olmak degil.Eldeki imkanlarla emek verilip yapılmış bazı şeylere saygı duymak lazım.( diye düşünüyorum )

O süper müzisyen abilerimize kafamı yolluyorum. :evil:
Kaydın temizliğine değil de biraz olsun parçanın yapılış amacına ve ruhuna bakarlarsa o zavallı hallerinden kurtulurlar. :evil:

deerrudolf demiş ki:
_KehaneTEmre_ demiş ki:

O süper müzisyen abilerimize kafamı yolluyorum. :evil:
Kaydın temizliğine değil de biraz olsun parçanın yapılış amacına ve ruhuna bakarlarsa o zavallı hallerinden kurtulurlar. :evil:

Benimde dikkat çekmek istedigim konu buydu aslında...Benimde kafam feda olsun onlar için :LOL:

Geri