MindCrime (Power Thrash) - Ankara

Kırmızı Tuborg mu? Ya bırakın abi ya, bırakın ya... Efes Extra ya da fıçı varken Tuborg'a laf mı düşer. Geçelim...

Haa, ama yine de işin içinde alkol varsa gelirim ben, orası ayrı.

valla içki olsun da :D :beer fark etmez benim için :D

bu arada burak evet ya... cıkamadık ne zamandır konsere beraber.. :( burdan organizatorlere sesleniyorum :D melatoninl'e bir konser......

Geçiniz Çağlar kişisi, geçiniz ulan.. Kırmızı Tuborg'lar piyasaya çıktığından beri benim evimin sınırlarından içeri giremiyor Efes mamülleri, özellikle de Ekistıra.. :LOL: Tek başınasın, saygılı ol Tuborg derken.. :D

Nereye tek başımayım Emrah Efendi, nereye tek başımayım...
Sen ne bakıyorsun bu Mayndkıraym kişilerine, alkolle arası yoktur bunların. Kendileri Testament yolunda bile içki konusunda rezil bir tavır takınmışlardır. :LOL:

Bende efesciyim , ha tuborg olsa içmezmiyiz onuda içeriz no problem :D

Mindcrime kişileri 23 nisanda insanlara şarkılar çalcak.Artık bu konuşulsun bence yoksa gerçekten başlık kitlencek :D

deerrudolf demiş ki:
Sen ne bakıyorsun bu Mayndkıraym kişilerine, alkolle arası yoktur bunların. Kendileri Testament yolunda bile içki konusunda rezil bir tavır takınmışlardır. :LOL:
ulan ben ne bahtsız adamım ya sen biraları iç üstüne şarap iç otobise pinmeden,sercanın börekleri ye,sonra üstüne molada 'karışıklı' anne köftesi ye sabaha da otobiste ölüyorum zannet valla son günüm olabilirdi o gün aboooooooov :LOL:

Şarkılar büyük ihtimal aynı olacak ikinci besteyi bitirelim o nıııınıııııı maaaayntlı şarkıyı o zaman ekleriz biraz zahmetli çünkü tabı yok,ama çok istiyosan ben sana biraz çalarım konserden önce :D süpriz yeni cover gelir belki :) bi de seyircinin performansına göre geçen konserde olduğu gibi eskilerden bir iki eğlencelik heavy metal klasiği,scorpions'dan bi tane olabilir onur özlemiş,şaka maka çalmayalı bi yıl oldu :mrgreen:

anti-social demiş ki:
deerrudolf demiş ki:
ulan ben ne bahtsız adamım ya sen biraları iç üstüne şarap iç otobise pinmeden,sercanın börekleri ye,sonra üstüne molada 'karışıklı' anne köftesi ye sabaha da otobiste ölüyorum zannet valla son günüm olabilirdi o gün aboooooooov :LOL:

Olm şaka maka gidiyodun sen o gün az kalsın. "Instant Dağ esintisi" diye tabir edilen madde kurtardı seni vallaha. :LOL: Gene en öndeyim sizin konserde. Hem bu sefer arada dinlenebilecem de kendi konserime kadar. :D

V_Bassman demiş ki:
Olm şaka maka gidiyodun sen o gün az kalsın. "Instant Dağ esintisi" diye tabir edilen madde kurtardı seni vallaha. :LOL: Gene en öndeyim sizin konserde. Hem bu sefer arada dinlenebilecem de kendi konserime kadar. :D

Bir uyandım otobüs durmuş, Caner aşağıda. Fırladım hemen, tırstım ama neyse ki kendine geldi sabah. Öyle ki stüdyo çalışmasında Testament bile çaldı söyledi. Instant Dağ Havası'nın yanı sıra Delete denen sakızımsı vantilatörün de etkisi oldu zannımca.

Olm ben dedim durdurayım mı diye otobüsü... Yoksa yattığı yerde gidiyordu Caner bebesi... :) Sonra Geyik Abi falan da indi hatta... (Anaaa...!!! Tastaman gelmişler... :LOL: )

yaw bırakın hepsi numaraydı...:D sansasyonla biyerlere gelmeye çalışıyor caner :D:D

olm şaka maka baya korktuk.... yolda..uyanıp nefes alıyo mu diye kontrol ediyodum bu bebeyi :D .... neyse birşeyi cıkmadı...

Amma çok seveni düşüneni varmış lan Caner'in. İşte bu Mayndkıraym insanlarının alayı böyledir, Sevimli Kahramanlar gibilerdir bunlar.

23 Nisan'da hep beraber göreceğiz nitekim. Odun Zopha !!!

Geri