MindCrime (Power Thrash) - Ankara

Arkadaşlar şarkınızı dinledim. Ellerinize, ayaklarınıza, ağzınıza... kayıt için kullandığınız bilumum organınıza sağlık. Gitar tonlarınızı çok beğendim. Biraz kayıt bilgisi sunabilir misiniz? Hangi düdüklü tencereyi kullandınız, lastiğinin kalınlığı nedir vs... Devamını bekliyoruz.

Bu arada Melatonin yarın :p

İthaflara başlamışken; ben de kendi grubumun "Saniyede 20 Cross Benim Halaoğlu da Vuruyo" isimli şarkısını Sercan'a armağan ediyorum.. :D

"Geçen Gün Korn Dinleyen Birisini Ölesiye Dövdüm"ü Caner'e, "Dil Falan Çıkarıyorum"u Taylan'a (Çünkü enstürmental.. :D), "Forumlarda Kayboldum"u Giray'a ve "Arjantin Bardakla Totalde 12 Sulu Bira"yı da Onur'a göndermeyi bir borç biliyorum.. :D

Bu nasıl şarkı!!! Dinleyici ile dalga mı geçiyorsunuz siz? Sadece davullar gerçek, gitarlar vokaller hep bilgisayar ürünü. Anlamadık sanki...
:!: :!: :!:
Bu grubu sevmiyorum....
Not: Elemanlarına saygılar...

Anthrax demiş ki:
ben şarkıyı hiç sevmedim :D:D

ayrıca davulcu arkadaş parçayı yanlış çalmış :D:D:D

hadi bakalım...
Sen nasıl oluyor da davulcu hakkında atıp tutabiliyorsun? Ayrıca şarkıyı nerden biliyorsun ki yanlış çaldığını anladın? Müneccim şurubu mu içtin sen? Gruba şurup atmadan önce, eleştiri düzeyini biraz sorguya çekmeni öneriyorum sana...

A Blind Understanding(ABU) adlı şarkınıza klip çekilsin. Youtube'a verilsin. Şarkıyı her yere koyun, meşhur olun. Yalnız kayıt konusunda bir iki hassasiyetimi belirtmek istiyorum, Ördekçioğlu marka kapağı cam tencere ile deneyin bir dahaki sefere kaydı, o zaman gerçekten farkı göreceksiniz....

Keşke davulları stüdyo ortamında GERÇEK DAVULLA ve Sercan' ın oturup çalmasıyla yapsaymışınız. Sonra gitarları ve vokalleri evde rahat rahat zaman sıkıntısı ve para derdi olmadan yapardınız.

Çünkü PC davulları kulağa çok batıyor özellikle crash' ler ve ride' lar.

Bunların dışında güzel. Zamanla daha da güzel ve değişik şeyler olacaktır.

Kolay gelsin yavrular. Öptüm gül yanaklardan ;)

Ben de nihayet dinleyebildim şarkıyı ve çok beğendim özellikle bitişteki küçük ama güzel atraksiyon şarkıyı yteniden dinleme isteği uyandırıyor. ellerinize sağlık, kayıt kalitesi olarak da içinize sinmiş olsa gerek sanırım, bence gayet başarılı...

CelestialEra demiş ki:
Keşke davulları stüdyo ortamında GERÇEK DAVULLA ve Sercan' ın oturup çalmasıyla yapsaymışınız. Sonra gitarları ve vokalleri evde rahat rahat zaman sıkıntısı ve para derdi olmadan yapardınız.

Çünkü PC davulları kulağa çok batıyor özellikle crash' ler ve ride' lar.
Sercan çalar tabi Sponsor Olacak mısın abi ? :D

davullar konusunda katılıyorum bende size.... ama maddi sorun nedeniyle kaydedemedim....

sanırım 2. beste ile birlikte ikisinin davullarını canlı calcam... bu da aoustos sonu gibi fln olur sanırım...

Silent Disaster bir konserde geçiş şarkısı olarak "Musical Death/A Dirge"ü çalmıştı. Siz de buna benzer kıvamda Ennio Morricone'den Per Qualche Dollaro in Piu'yu çalsanıza. Caner bilir, vokalini ben yaparım.. :D

Ulan iki gündür acayip gazım Clint Eastwood konusunda. Be careful what you wish for, punk..!

Tamam çalarız ni dimek :D (.a1) senle onur höyl höyl sesleri yapın,taylan ıslıkları yapsın,sercan dıgıdık dıgıdık yapsın,ben diynnn doynnnnlu şeyden çalayım,girayda normal gitar çalsın :metalhead

hiyeyt beaaaaaaa

Clint%20Eastwood.jpg2.jpg

Geri