MindCrime (Power Thrash) - Ankara

l_f9e9c65d36c0d0b404ecb2d5dfad5917.jpg

şişko olan benim :LOL: :oops: :LOL:

O sakallar kesilecek.. Şşşş..

Diğer kareleri de gördüm, hakikaten en güzeli bu olmuş. Öpüyorum sizi. Yasin'i daha tanımıyorum o kadar samimi değilim, onu da sonra öperiz.. :LOL:

Tam güzel fotoğraf çekilecekken Onur "Aaağğbiii bu bozdu" diye şikayet ediyor. Böylesine içten pazarlıklı, böylesine çatışmacı, böylesine rezil bir grup daha görmedim ben arkadaş.

İşte bu da birkaç saniyede yavşamış ve karizmalarından ödün vermiş (MindCrime elemanları yolda yürürken bile dehşet saçan bakışlar fırlatırlar, bilen bilir) grup fotoğrafı.

abi olayınız nedir ?
ne çalarsanız ne yersiniz ne içersiniz ? hadi yediğiniz içtiğiniz sizin olsun da ne çalarsınız abi siz ? ondan biraz bahsedin ki bizde gelip izleyelim değil mi ama ?

54 sayfada arama yapmak pekte kolay olmasa gerek ;)
repertuarınızı, eklediğiniz demoları ilk msj ınızı editleyerek devamlı güncellerseniz daha çok bilgiye ulaşabiliriz. bu küçük bi öneridir sadece ;)

www.myspace.com/mindcrimeturkey bu adres güzel bi kaynak olabilir bizi tanımak için şimdilik tek bestemizi koyduk oraya ilerleyen günlerde başka bestelerimizi de koyabiliriz ayrıca repertuarımızda da bestelerimizin yanısıra testament , artillery , sanctuary vb gruplar bulunmaktadır...

"Ne yersiniz ne içersiniz" diye girersen, adamların sana küfretmediğine şükret.. Evet evet, grup kurmayayım ben en iyisi.. Haa, imzanı da 3 satıra indir derim ben, yoksa adminler gelip düzeltecek onu..

Geri