Asilbent

nokia super sound da parça değişimi yapmış olmamız bizlere oy veren arkadaşların listesinden çıkmak yada silinmek gibi bir duruma yol açmadı hala asilbent olarak ilk on listerinde yer alır durumdayız desteklerinizi bekliyoruz

asilbent Yalancı isimli çalışmasının klip çekimlerini bitirmiştir pek yakında izleyebileceginiz ve indirebileceğiniz link.leri buradan duyuracağız

Asilbent-yalancı klip çekimi ve montajı tamamlandı pek yakında (3 - 5 güne) internet üzerinden izleyebilceginizi duyurayım şimdiden iyi seyirler :)

klibi izlemek için tıklayınız -> Asilbent - Yalancı

KONSER
banner_001.jpg

nasıl ya denizliye mi geliyorsunuz.benim haberim yok bişeyden ya.paü rock fest. mi var?yaş sınırı fln var mı?bide kaçta başlıcak..üniv. dışındakiler gelebiliyor mu?çok şaşırdım valla...

evet, 25 şubat pazar günü pamukkale üniversiteside olucaz... yaş sınır olduğunu sanmıyoruz+ dışardanda gelenler olabiliceğini düşünüyoruz:d saygılar. gelebilenleri bekleriz konsere.

paü rock festte dışarıdan girişin pek mümkün olacağını zannetmiyorum.. çünkü kampüs içerisinde olacağı için güvenlik kimlik kontrolü yapabilir.. yaparsa zaten yaş sınırıda ortaya çıkar.. :D

bende festivale gelip grupları dinlemeyi ümit ediyorum..

Geri