CeKeS (street punk/oi punk/punk punk) - Ankara

çalın valla çok sevdim ben bu versiyonu. gelir izlerim. :) tabi bu benim görüşüm, siz bilirsiniz. size başarılar dilerim beyler.

aynısı olsun bence, artık sevmeyeceğim değişirse o kadar güzel olmayabilir. demodaki versiyonu çalın hep ne olursa olsun, çok özgün olmuş kanımca, akılda kalıyor bu haliyle, sıradan bir artık sevmeyecem coverı olmaktan çıkıyor. :) özellikle de davul hiç değişmesin, bir cekes klasiği olsun bu parça.

words_inadequate demiş ki:
aynısı olsun bence, artık sevmeyeceğim değişirse o kadar güzel olmayabilir. demodaki versiyonu çalın hep ne olursa olsun, çok özgün olmuş kanımca, akılda kalıyor bu haliyle, sıradan bir artık sevmeyecem coverı olmaktan çıkıyor. :) özellikle de davul hiç değişmesin, bir cekes klasiği olsun bu parça.

Çok saol... +7

uyur şaka yaptım silinmedi

Burak avatarın igrenc bence eskisine don
bu sansur isimli parca beni baya sardı bugun ogleden sonra hele sonunda sincan halkına kufur kısımları kopardı beni
birde o parcada arada bir kızmı giriyor ?kız seside var yani kac kisi soylediniz siz o parcayı yahu alalalal neyse
dedigim gibi burak bence deiştir awatarını ;)

bu şarkı çok aksak ritim sevenler için 1-1 bence artık sevmeyeceğim. :) çok özgün olmuş, piyasadaki sıradan demolara benzemiyor. cekes hatta bu şarkı sayesinde punk dinlemeye başladım diyebilirim. artık sevmeyeceğim olmasaydı bu olmazdı bence. bu yeni tarzı destekliyorum, cekes farklı bir grup olacak. başarılar.

hep destek tam destek :D 8)

o zaman hepınızı beklıyorum 18 aralıktakı konsere...

ne guzel sarkılarıda beyenmıssınız gelın dınleyın canlı canlı kral olur valla... :twisted: :twisted: :twisted: :LOL:

geyıklte olsa destek verenlere tesekkur ederım.. ve sarkıyı ındırıp dınlıyen herkese..

valla gel.... sız amatorken bız ufaktık saklıya sahte kımlıklerle gırıoduk dejavu cılekesh dınlemeye sızde gelınız kı ıyadeı zıyaret olur hem :D

ızmırı ayarlarsan neden gelmeyelım yasemın? :D senlede karsılasamıyoruz bu arada msn de gece gırıorumda hep...

CherokeeKid: kosner daha olmadı sanırım tam 1ay kaldı belkı dıger gruplar ıcın o kadar onemlı degıl ama bızım ıcın cok onemlı valaa... gelıcekmısın konsere? yasemınıde al gel ızmırden 2 seyırcımız olur hem

Geri